HCE Fórum

1449450452454455660

Komentáře

  • YES! V neděli jsem psal 2b z Liberce, ty jsou, takže parádní job a díky za ně kluci. Snad Zettovi tenhle nájezd dodá trochu sebevědomí a nakopne ho to. Myslím si, že před repre pauzou dostane víc prostoru. Je na něm, jak ho využije...

    Bart zase teda OUT na dýl a doufám, že se u Kangy nepotvrdí, co jsem slyšel, protože by to bylo na nějaký týden...
  • Snad to nebude na dlouho…a Bartejs, to byl kauf, furt zraněnej
  • 2 body fajn. Bojovnost fajn. Ale situace porad stejna. Ve hre nas drzi Frodo. Za 1 gol ze hry mame dva body. Ale musim rict, ze nemame ani trochu stesti. Tech tycek jsou mraky. Pokud nezlepsime produktivitu, bude to blby…
  • Super 2 body ! Kanga snad na dlouho nebude to by bylo v loji ...Bartejs má na čele napsáno smůla ! Po 3 za rok a čtvrt zraněnej na dýl...Jasně není to top bek to neříkám, ale za mě v ty naší obraně co máme je to s ním vzadu pevnější...jsem zvědavej když jsou s Půlpičem na dýl jestli se bude hledat jinde bo se sáhne do Sokolova na Turečka ,Rulika bo Rohyho


  • Ten Kudrna je taky borec. 
    Prej podali jsme heroicky vykon,hraci si sahli na dno,hrali jsme v oklestene sestave tim,ze jsme prisli o dva hrace.

    Ale dobre mu to tam Bruk ( vratil ) tim jak rekl,ze vzhledem k tomu ze jsme prisli behem utkani o 3 hrace,jsme s vysledkem spokojeni.


  • Za mě včera body dobrý, bojovný výkon, líbil se mi výkon kluků, kteří normálně hrajou míň a včera vlivem okolností hráli všechno. Body máme ale klasicky jen díky Frodovi!!! Co nedáme to je fakt neuvěřitelný, produktivita je děsná. Přesilovka 5 na 3 byla zoufalá, ty naši beci jsou jak ze zpomalenýho filmu na tý modrý čáře, Pluty co tam včera předváděl při té pp 5 na 3 to bylo strašný :-/ Parádní zápas odehrál Stříteský, tomu se dařilo. A nejhorší Hutula, gól jeho, další dva mohli padnout po jeho chybách, já toho kluka prostě nemusím vůbec. Nechápu co na něm všichni vidí tvl. Jinak Zet nájezd dobrej, nikdo asi nepochybuje o tom, že góly dávat umí..... jenže ta mezihra no. Plus teda ten tým ho taky musí umět využít, včera mu to tam třikrát mohli na přesilovce dát na střelu z první a hovno, nic prostě. Doufám, že v pátek nebude pokračovat houpačka a nenecháme tady ty Vítky se chytit, v tom jsme totiž vážně dobrý :-)
  • Aby to nebylo jak loni se Spartou…před zápasem s námi asi šest proher, pak výměna trenéra a hned u nás 1:5 :D
  • Bartejs cca 6 týdnů, u Ikky se neví, Čeče čeká na disciplinárku, takže v pátek možná budou chybět všichni
  • Někdo na netu psal, že Frk v Bernu sedí a nehraje kvůli limitu cizinců na klub, neslyšel někdo o tom něco?
  • jj, odehral snad jen polovinu utkani (nebo i min). hral ze zacatku a pak uz jen obcas. nema uplne spatna cisla, ale u nich jsou vzdy aspon dva cizinci mimo sestavu (maji vi cizincu nez mist) a protoze delaji body, tak sedi... kazdopadne o nem pisi, ze hur brusli. 

    myslim, ze prilis spokojenej neni a hlavne to takhle vypada blbe i s repre... ale zase svajc je svajc :-)
  • Já si myslím, že se ze Švýcarska stěhovat nebude…přeci jen tam má solidní peníze
  • Samozřejmě co se týče peněz,tak je to tam mnohonásobně jinde.
    Nicméně do repre by měl dle mého blíž tady odsud, myslím konkrétně od Nás.
    Byl by první obrana,a na tom ledě,by byl imrvere.
     Určitě by byl vidět víc,než tam.
    Určitě by nebylo od věci alespoň zkusit natáhnout lano.
    Nic se tím zřejmě nestratí, možná jen získá.
    To ale není na nás.
    Teď se bude stát Bart,a někdo se musí dotáhnout klidně za vlasy.
    Ne ale někdo ze Sokolova,to nemá smysl potom.

  • Kanis: Frk je útočník
  • Je v tom problém u Tebe?
  • Aha,sorry,já napsal obrana 😳🙄🤦🤷
  • Jasně, páč se tady pořád řeší beci.
    Každopádně Marťas by se hodil.
    Z první to umí náramně.
    Jak jsem psal,tady pro něj co se týče repre, lepší,a i icetimu.
  • Habi chytal za Sokolov s Prostějovem sice 3 góly, ale i tak:
    85 B Vladislav HABAL 62:03 50 3 94.34

  • Tak ve Vitkovicich nakonec Veber
  • Rachna -10% z výplaty - 
  • @12Stig12 tak přiznejme si, že tohle bylo přihraný velice :D
  • Po 1/4 ZČ je rozdíl mezi 4. a 12. místem 6 bodů, brutálně vyrovnaný letos
  • upraveno 26. říjen 2023
    @kinkis jo, jak "vypnul" levačku a zahodil hůl. ale bojím se, že na Oskara to nebude :D
    Post edited by 12Stig12 on
  • Nějaká zmínka jak to vypada s ikkou?
  • Tentokrat jim sestava predem neutekla :D zatim vubec nic
  • Na Livesportu je psanej s otřesem mozku, na fotkách z rozbruslení taky není...
  • Otres mozku kvuli bitce, kterou zase ani nechtel … snad uz nelituje, ze sem sel, nejdriv idiot z Kladna, ted z Liberce ..
  • Jedna taková malá technická.
    Na tom O2 TV dávají dnes i třeba ten hokej tady od nás?
    Já se tam dnes na stadak bohužel nedostanu.
    Máme oslavu,a jdeme do hospy kde mají O2 TV.
    Tak jestli budou schopni mi to tam pustit.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters