HCE Fórum

1448449451453454660

Komentáře

  • Teď to chce ukázat že jsme opravdu tým, semknout se a udělat aspoň prodloužení!
  • Jj třeba je to nakopne.Kez by alespoň dnes bod.
  • wow trest za bodycheck...
  • Tak dneska to zas piska nejakej dement, ne?
  • Bohuzel dement je Havlin, tohle je proste dneska uz jasna 2ka…
  • upraveno 24. říjen 2023
    teď jsem koukal na nejnovější NHL weird a tam bylo pár takových hitů a všechny čisté... chápu, že NHL má jiný metr, ale když má hráč puk a nastaví se mu zádel
    Post edited by 12Stig12 on
  • Jde vyloženě o to, jestli trefíš tělo nebo nohy a tím ho podrazíš. Rozčiloval jsem se už loni na zimáku kvůli něčemu podobnýmu a pak mi to bylo vysvětleno a několikrát ukázano na příkladech. Rád se přiučím, ale dle aktuálních pravidel je tohle 2ka...
  • Je tam woe 🙏💪
  • nesouhlasím s tím, ale to je jediné, co s tím mohu dělat

    ALE hurá, konečně gól v přesilovce
  • Zda se mi to, nebo Iikka nehraje?
  • Nezdá. Nehraje celou třetinu. Nedorazil ani z kabiny

  • upraveno 24. říjen 2023
    Uprimne se to nelibi ani me, tenhle zakrok bych ja pískat nechtel. Ale dle pravidel to cistej bodycek neni. Ted jsem ale fakt nevidel 2ku pro Bendu, bohuzel pro Beryho jo…

    Ach jo, hosi bojovat a prezit!
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Snad bude v pohodě…ale to už je kurva podruhý, co se po bitce, kterou ani nechtěl, nevrátil do zápasu…a pak tu máme mít hvězdy, když je nemůžeš ani nijak bránit
  • Ted je sundat ve treti. Nerikam,ze to zakonite musi soupere rozhodit,nicmene nedat dohromady 3 minuty gol v presilovce 5/3  asi na pohode neprida.
  • Čeče za větší trest má automaticky stopku i na další zápas? Jestli jo a bude chybět i Ikka tak tvle ..
  • upraveno 24. říjen 2023
    Kanga jedno střídání ve druhý, takže něco je špatně a Bartejs zase OUT...

    Normálně nám tam padne teď buď totální blbost nebo ještě vyhrajem..
    Post edited by HCE_Majkl on
  • upraveno 24. říjen 2023
    Ty piiiiiičo to je hnus ty naše presilovky…takhle nudně, bez nápadu a jak řekl komentátor extrémně pomalé to odehrát 5/3
    Post edited by FeryBo on
  • Tohle je vysloveně zahozená šance je zlomit …
  • Využití přesilovek 5na3 0/3 v dnešním zápase
  • upraveno 24. říjen 2023
    Když si vezmu, že v předzápasovém článku stojí, že se trénovaly opět hlavně přesilovky, tak tohle byl neskutečnej hnus. A chápu, že se nám tenčí výběr, ale nechat tam stejnou pětku fakt celou 5 na 3, no nevím...

    A teď to pojďme před koncem urvat a dorazit, co víc si přát...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Aspoň ten bod doma je
  • Buďme nohama na zemi, přišli jsme o 2 hráče první lajny, bod zlatej, pojďme se porvat o ten druhej
  • upraveno 24. říjen 2023
    @kinkis: Nohama na zemi? Bod je dobrej, třeba bude druhej, ten by byl zlatej. Ale mít na závěr přesilovku, kdy je Liberec pod tlakem, to je ten moment na využití. Že udělá Přikryl žákovskej faul po tom, co 4 borci koukají na Filipiho, to je zase moment k zazdění... 
    Post edited by HCE_Majkl on
  • V klidu,ja jsem spokojenej i za ten bod,i kdyby ten druhej nebyl.
  • Výborně, Zetterberg se ukázal v pravý čas
  • Tak jeste ho chcete měnit? B)
  • Paráda, z tohohle urvat 2 body je zázrak, hoši děkujem!
  • uf, zlaté body

    Zetta udělal 1. krok k záchraně svého místa :)
  • Ja bych ho nezatracoval. Treba potrebuje vetsi cas na adaptaci. Vicemene ho nikdo nezname,je v jine zemi,nevidime do jeho hlavy. Kdyby mu treneri neverili,tak ho na ten najezd nedaji.
    Ono to bude dobry
  • Bartejs mimo na delší dobu
    U Kangasniemiho se neví
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters