HCE Fórum

1434435437439440656

Komentáře

  • upraveno 27. září 2023
    času je ještě dost, ale nesmíme soupeři pomáhat chybama z kategorie 7. třídy. Kdyby ten gól dala Bolka po parádní akci, tak nic neříkám, ale my měli kliku, že nás Frodo podržel v přesilovce, jinak dali 2 takové.
    Post edited by 12Stig12 on
  • To určitě ne, ale i pro zdravé seběvědomí hráčů už to chce zase bodovat, jakýkoliv bod proti Liberci bude úspěch
  • Nutno podotknout, že jsme ze čtyř zápasů hráli tři venku a všechny byly na stadionech, kde se nám dlouhodobě moc nedaří
  • @Xaxxz

    Pravda, ale na to nemuzeme koukat. I tam se nekdy musi zacit vyhrávat. Prvni dva spiely good, povedlo se dopredu prakticky vsechno, i neco navic. Těsně to pravej opak a nesmi sw z toho stat šňůra…
  • Ja jsem asi ze vseho dnes nejdrasi,ze Olomouc dostala naprdel. To co jsem videl za video na TIKTOKU,to si ty slusne receno kojoti,mohli odpustit.No nic,to bylo jen tak mimo.
  • @kanis ;
    Co měli na Tiktoku? Tu aplikaci nemám rád a kvůli jednomu videu si ji instalovat fakt nebudu
  • To se takhle nedá moc vysvětlit.
    Nicméně tam byl nějakej svalnatej týpek v Olom dresu a Kozub ve varskym.
    A Kozub je jak známo takovej jouda,a dělal tam jakože vola v tom Varskym dresu.
    No a takový různý skřeky,a šli jakože proti sobě,a ten jakože drsňák v tom Olom dresu ho začal fackovat,otočil ho zády,a kopnul do zadku,aby táhnul zpátky odkud přišel.

    Já tyhle všechny aplikace taky nemusím, kór tedy Facebook, nicméně kvůli synovi kterej musí být s dobou ve škole IN jinak by neobstal,a byl totální nic, jsem si to taky nainstaloval,a on mi vždy něco pošle, prej abych taky nebyl mimo dobu 😂



  • Díky…jako já mám rád, když týmy na sociálních sítích do sebe vtipnou formou šijou, ale ten Olomoucký PR tým mi přijde takový lehce infantilní
  • Celá Olomouc mi přijde lehce infantilní :D ten tým se mi fakt po posledním předkole zhnusil
  • Galvas (17) řádí jako útočník. Olomouc opustil kvůli lidem a prostředí
    (isport.cz)
    Co dodat...
  • Na zítra zbývá posledních 514 lístků
  • upraveno 28. září 2023
    Ale to jenom v předprodeji, ne? Na kasu pak jdou i ty, co nejsou na ticketportalu
    Post edited by Xaxxz on
  • upraveno 28. září 2023
    teď jsem koukal na ticketportal a sečetl místa v sektorech a ještě by jich mělo být 1 124 k dispozici
    Post edited by 12Stig12 on
  • Na ticketportal se myslím lístky uvolňují ve vlnách.
  • Tak ono je víceméně jedno, kolik lidí přijde, důležitý jsou body
  • Zřejmě to tedy pouští v těch vlnách, páč když jsem v úterý kupoval ty lístky,tak jich v tu chvíli bylo prodáno víc,než včera.

    12Stig12
    Já když to včera počítal,tak jich bylo právě 514.
    A Ty pak zanedlouho napíšeš 1124.
    Tak to fakt nejsk vždy korigují.
    Proč to prostě nepustí vše tak jak je naplno,a pak třeba 4-5 hodin před zápasem to nezavřou,a nedají na pokladny u stadaku.
    No to je jedno,hlavně aby dnes vyhráli.
  • Dnešním smolařem Zetterberg. Z jeho hole 3 tyče
  • Zetterberg se rozjede, jinak 3 třetina dobrej válec, jen tak dál
  • Zettyho mi bylo líto…ale sledovat Iikku to je krasa no a Frodlik když to vzadu zavře tak jde cítit ta jistota
  • Zetta 2 zapasy, 4 tyce, 0 golu :D trochu to seridi a bude sniper :)
  • Fakt jsem si myslel, že to projedeme. Byli jsme jaloví.. A pak totok, no to je pecka. Jen tak dále :)
  • no, jsem rád, že dnes jsme byli obdarováni a neobdarovávali jsme jako proti Olomouci a Bolce. Ten třetí gól to byla pořádná minela. I když mne nejvíc překvapilo, že sudí rychle nepřerušil hru, jak bývá jejich zvykem.
  • Pripadame mi vždy ze zacatku zápasu jak lekla rybka.
    Potom Frodik capne jasnou věc,a ta rybka pomalu začne oživovat ploutve.
    No a pak ty ploutve začínají mít větší,a větší sílu.
    Opět se potvrdilo první Frodo, a pak to ostatní.
    Zeta,už se tomu potom i smál,no nic,ono to snad přijde.
    Kluci děkuju, skvělej výkon,a pěkná atmosféra.
    Řekl bych,že lepší,než proti Kometě.
    On tonu ale Liberec přispěl svým výkonem,byli vyrovnanější než Kometa,to diváky donutilo ještě k lepšímu výkonu.
    Děkuju všem,a jsem rád,že jsem se mohl zúčastnit této hry ,a nakonec přesvědčivému výsledku.
  • Teď jsem podrobněji koukal na tabulku.Vim,že je teprve začátek, nicméně už to něco napovídá.
    Jestli jsem nekoukal blbě,tak máme 1 nejlepší obranu,a společně s Hradcem 4 nejlepší útok.
    Úplně nezanedbatelný,tohle není.
    Zítra se s tím nějak popasovat v Hradci,a pak zase hurá domů na Chezu.To si myslím,že bude pěknej hokej.Jim se daří,nám taky,no uvidíme.
  • Včera se stala divná věc. Šel jsem na hokej a vyhráli. To nepamatuju roky. Takže subjektivně se věci skutečně mění k lepšímu :)))
    Jinak teda Frodo fakt extra klasa. To bych si přál, i jemu a všem, aby mu tahle fazona vydržela.
    Zbytek teda dvě třetiny nic moc, ve třetí to tam napadalo. Ale Tygři se rozložili dost sami, ten 3. gól, no ty vole... :))) Ale ne, nechci bejt moc kritickej, viděl jsem dost dobrejch momentů. Přesnější přihrávky na hůl, trochu přitvrdit a bude dobře:)
  • Jinak se mi hodně líbí, jak hraje Ondra Procházka, nic nevypustí a je docela produktivní...a budu se opakovat, ale ta druhá lajna, to je letos radost sledovat, Rachůnek jak politej živou vodou...snad jim to vydrží
  • Da se nekde prosim vas shlednout ze zaznamu ten vcerejsi zapas?
  • nemame nej obranu, mame ted asi jednoho z nej brankaru. Vcera jsme to mohli v klidu projet. LIB mel dost sanci. Chvilema tam prochazeli obranou jak chteli. Ale nasi super bojovnost a v utoku to tam v treti napadalo. Poked bude Frodo takto pokracovat, tak to vidim na osmicku. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters