HCE Fórum

1431432434436437660

Komentáře

  • Mluvení o čtyřce je úplná blbost, pokud budeme v top 8 a budeme předkolo začínat doma, bude to pro mě veliký úspěch a bude vidět nějaký progres týmu
  • https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/436900/jak-hraji-mladici-v-evrope-svedsko-tahne-klic-najit-roli-a-dostat-mazaka.html

    To vypadá že si iSport toho Pešouta nějak oblíbil.
    Samozřejmě v tom článku povídá jak s mladejma dělal všechno nejlíp a neměli důvod odcházet do zámořských juniorských soutěží
  • Nejblíže z domu to máte do Karlových Varů. Impozantní start Energie, co říkáte?
    „Už příprava naznačovala, že mužstvo je v pohodě. Začali výborně a teď půjde o to, aby výkonnost udrželi bez větších propadů, ideálně aby ji posouvali. Jsem zvědavý, jak to dál zvládnou. Vary disponují slušnými hráči, kteří se vyhráli. Vzali výborného gólmana, obranu nemají vůbec špatnou a útok doplnili o zajímavého Fina (Kangasniemiho) a Švéda (Zetterberga). Působí to na mě, že v týmu panuje dobrá atmosféra, což se přenáší na led. I pro mě jako pro trenéra reprezentace tam vyskakují zajímavá jména, která stojí za sledování.“

    Rulík

  • Jede někdo do Olomouce?
  • Kolik vlaku se bude vypravovat do Klingenthalu?
  • Já budu v Olomouci přítomen:)
  • No to vím,rád bych Tě viděl, nicméně kapanek dlouhá ruka z Varů 😂
    Ale jel bych
  • upraveno 22. září 2023
    Zetterberg opravdu zraneny + Huttula rodinne duvody, dneska jsme v lehce slabsi sestave
    Post edited by kinkis on
  • Dvě chyby, dva góly, jinak Olomouc vůbec nic, strašně nesympatickej tým...rozhodčí nekomentuju
  • jo dnes slepice v pruhovaném drží s kohouty
  • krásná pod víko od Pluta
  • upraveno 22. září 2023
    Ty vole, málem mu useknou hlavu a nic, to mel byt dalsi trest

    Post edited by Xaxxz on
  • Beránkovo zákrok absolutně čistej
  • to si fakt dělaj prdel

  • Dneska je to za trest. Slepice na pekáč
  • tohle byl totální zářez, tak moc jsem nasranej

  • Njn,co se dá dělat.
  • tak pokus urazit hlavu je v pohodě, ale špatně ukotvená branka ne. když si vezmu kolikrát se to za poslední sezony stalo pod kotlem v KV areně a nic... 
  • Hlavu vzhůru.
  • Výkon jinak dobrej, přesilovky super, taky nechápu to nevyhození chvilku pred golem

  • Je to velka skoda,alespon ten bod tam umlatit měli.Tam je to vždycky na hovno. Nevim proc ,ale ztracny body zrovna tam,mě stvou víc,než kdekoliv jinde. Ted az za týden,ostatní budou mít víc zápasů, a tak tabulkou půjdeme kapánek dolů,dnes to mělo být za nějakej bodík,lépe by se dýchalo. No nic,jede se dál,výkon to špatnej nebyl.
  • No tak na to byl se dal napsat román jak nas..t Varskýho fanouška 😀 snad skoro každej máme na Olomouc averzi maj tam fakt pár blbců,ale je potřeba říct, že nás 2 třetiny držel Frodo a na body to nevypadalo pak to otočíme a skončí to jak to skončilo...no jak potomhle nemá bejt fanda nas..nej?? Gól na 3:3 špatnej moc brzo ...ale ten na 4-3 tam si myslím, ze nás rozhodčí zařízli a to mě štve ( ještě když k tomu pričtu faul na Hlada) kdyby to pískli vůbec by takovej konec nebyl....těžko těžko se to kouše...nic no ...poučit se z chyb dneska jich tam bylo bohužel dost a jede se dál!
  • První dvě třetiny jsme bohužel hráli prd ale naštěstí Olomouc byla marná. Strašně mi to připomínalo první zápas předkola kdy to vypdalo že si pomalu neumíme nahrát. Když jsme pak konečně začali střílet v přesilovkách tak to tam i začalo padat. Bohužel minimálně 3 goly co jsme dostali byli chvíli po tom co jsme měli puk na hokejce a nedokázali jsme ho jednoduše vyndat ze třetiny. Nevím jestli mají hráči nakázáno hrát s pukem a bezhlavě nevyhazovat, ale někdy je to potřeba.
    Na Olomouc prostě neumíme a ten konec radši nebudu komentovat. Kdybychom přivezli body můžeme za ně opět děkovat Frodovi který pochytal co mohl. Všechny obdržené goly byly z dorážek, často po chybách obrany a s tím ani on nic neudělá. Bohužel neudělením trestu za faul na Hladonika a vyloučením Frodla za "úmyslné" posunutí branky zápas nakonec za nás rozhodli jiní.
  • Přátelé já tam byl osobně a odnasim si akorát frustraci a zmar 😬😬jak z výkonu pruhovaných pánů tak bohužel i z určité netakticke vyzrálosti našeho týmu (ale to se usadí).
  • mne by jen zajímalo, jestli Jan Mydlář dostane nějaký dodatečný rest za pokus "setnout" Hladoše
  • Nicméně to co předvádí naši pruhovaní chlapci a to nejen dneska ale i proti kometě, to zase smrdí jistou mírou nevyzrálosti. Prostě bída. Ať si sáhnou do svědomí. Trochu mě mrzí že naši trenéři nevyužili dneska nějaké trenérské výzvy, protože těch příležitostí by tam bylo dost.
  • Ale.. největší škoda je, že jsme dvě třetiny hráli hru těch olomouckých ksindlu. Takže o hovne, až ve třetí třetině jsme přišli na to že umíme hrát hokej a začalo se to v pozitivním smyslu projevovat. Olomouc ve své podstatě nepředvedla vůbec nic zajímavého. Hokejově rozhodně ne. Nebýt našich chyb a těch vyloučení tak jsme si dneska tři body odvezli. Tenhle led je zakletý tvl, fakt.

  • Kdopak asi za to může. 

    Čekal jsem,že ráno bude moudřejší večera,nicméně jsem zjistil,že není,a jsem uplně stejně nasranej,jako včera.

    Přesně jak píše Screepy.


  • Když na to koukám zpětně, tak ta sekera na Hladonika byla fakt brutální, to měl být normálně vyšší trest
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters