HCE Fórum

1432433435437438656

Komentáře

  • Já na to radši nekoukám, páč bych vyletěl z kůže 
  • A taky si stojim za tím, že Beránkovo zákrok byl prostě čistej...no nic, jedeme dál, času máme ještě spoustu
  • Neuděláme s tím bohužel nic, nasranej jsem velice .. hodně doufám, že si Olomouc najde karma, nechápu jak ten tým někomu může být sympatickej
  • Xaxxz: S faulem na Hladonika souhlas. Tam kdyby se pisklo 5 minut, tak se nikdo nemohl divit. Hokejka v jedné ruce a švih přímo po hráči. Naopak u Beránka to podle mě faul byl. Hráč odehrál puk a Beránek měl dost času změnit směr jízdy, ale přesto se rozhodl hráče dohrát. To se v dnešním hokeji píská často a Beranek by si na to měl dávat pozor. To že by k tomu nedošlo kdyby byl správně posouzený faul na Hladonika, to už je jina.
  • @Vossy
    Jenomže Olomouc těhle zákroků v tom zápase udělala několik, navíc si myslím, že u Beránka to bylo fakt těsně po odehrání, alespoň tak mi to přišlo
  • Prostě Olomouc hraje takovej blbej styl hokeje,az zaludnej,a nikomu to nesedí,kór u nich.Neni to fér vůči ostatním,a rozhodčí jim to bašti i s navijákem.

    Knotek se tam pustí Do Stříti kvůli úplnému hovnu,a jde si sednout i Frodo,a my jdeme do tří.
    Přitom to vyvolal jen a jen Knotek.
    Měl jít sedět jen on,za napadení.
    To ale neeee,a navíc ještě my do tří 😂
    Jsem se musel normálně už smát.
  • Hoši asi nemá smysl nad tím brečet. Ale nasranej jsem byl teda taky fest, raději se na žádný opakovaný záběry nebudu dívat nebo bych rozbil zobrazovač. Ano, Olomouc hraje hnusnej nekoukatelnej hokej, kdybychom jim tam foukli v první třetině tři góly a nehráli ten jejich antihokej tak by bylo po zápase protože oni jsou jinak fakt jaloví. Ale co už, pro nás je to v určitém směru také poučení. Jedeme dál a tenhle červenobílej ksindl ať dostává všude rychty a je konečně v tabulce někde u dna nebo u Kla-dna to už je egal.
  • Chápu, že jsme se namlsali ty první dvě kola, všude se mluví o tom, jak HCE teď ambiciózní je a teď přišla trochu facka, navíc se soupeřem, kterej v nás všech poslední rok nechává velký emoce...

    Ale s odstupem jsme tomu včera dost pomohli sami. Ať už tím výkonem nebo oslabeníma. Souhlasím s tím, že výkon pruhovaných byl zoufalej, ale to už jiný asi nebude. Na Hladonika jasnej faul na vyšší trest, Beránek za mě faul, Frodl naprosto mimo rozhodnutí...

    Ale je asi dobře dostat tu facku lehce teď a vzít z toho zase zkušenosti. Po obratu na 3:2 jsem si říkal, že to je neuvěřitelný, ale padá nám to tam, dokážeme zahrát PP, na tom se dá stavět. Jde se dál, podívejte se na cirkus Kometa, tam je to teprve výživný, to my řešíme celkem příjemný začátek sezóny..
  • Kanis. Buďme soudní. Knotek odjížděl a ano, odjížděl tak šikovně že zároveň blokovl Frodovi návrat do branky, Froda to nasralo a dohnal se po něm rukavici asi dvakrát, Knotek mu to jednou vrátil a v tu chvíli do toho vlitnul Strita. Zaslouženě Strita s knitkem za rvacku a Frodo za to že se po Knotkovi ohnal.
  • upraveno 23. září 2023
    Zítra porazit Liberec a celá tahle etuda bude zapomenutá. Náš hokej má hlavu a patu když neprijmeme styl soupeře a hrajeme si to svoje, přesilovky zatím excelentní a ty dvě trefy do úplně stejného místa byly teda top. Trošku mi někdy chybí přímočarost, víc střílet na bránu, ale co se mi líbí, přechody pásma, není to žádná nahazovana do rohu kde se pak poperes o puk, prostě se snažíme hrát hokej a to se mi líbí. No a když vidim Kagnasniemi jak tomu klukovi ten puk lepí u hokejky, to je fakt nádhera. Připomíná mi to když jsem ještě víc hrával na vysoké škole florbal a občas tam byli kluci co třeba hrávali extraligu ve florbale, jak kdyby si ten balonek k té holi prilepili :) ale to jsem odbočil. Ještě ať se nám uzdraví Zetter a bude zase veseleji.
    Post edited by Screepy on
  • Zítra Liberec?????
  • Ten máme až 29.9. nebo?
  • Přesně tak, zítra nehrajeme, měli jsme hrát doma s Plzní, ale to je ten zápas, co se hraje v únoru v Německu
  • Tak to se omlouvám za faux pas:))
  • V klidu přeci.
  • Tak koukam na ten Litvínov,a nehrajou vůbec špatnej hokej.
  • LOL 54 minuta a Bolka drtí Brno 5:1  =)

    jinak Haby má 0 za Sokolov proti znojmu
  • Tomu Litvínovu to jde jenom doma, venku se na ten jejich hokej koukat nedá
  • A mimochodem, dneska za Brno chytal Lukeš a skončilo to šestkou pro Boleslav :D
  • Lukeš? To je kdo? Jo ten ambiciózní vyrážeč puků. No kdyby se Kotleta chtěla topit dál, nebudu jim to mít za zlé, naopak...
  • jsem zběžně prolétl komenty na FB Komety a nikdo nenadává na Lukeše, což je divné :)

  • Řekněme že si ještě nezvykli na jeho standardní výkon 😄 ale je jen otázkou času kdy i oni procitnou. Modrý v rozhovoru uvedl že za odchodem Martince je ještě něco víc než jen ty bídný výsledky Komety ale že to musí říct on sám. No to by mě zajímalo co za tím vězí. Jen jestli von zas nevane vítr od Zabranskyho. Ale celkem mě pobavilo když jsem viděl někde v komentářích že od doby Kyhose v Kometě žádný trenér nevydržel celou sezónu..takže od sezóny 14/15. Liborkova koncepční práce. Jo to je tak když si myslíš že tomu všemu budeš vládnout.
  • Občas se tam nějakej koment ohledně Lukeše objevil, ono bude stačit, až odchytá další dva zápasy podobným výkonem a hned to bude téma číslo jedna :D Kometa jde do hajzlu už delší dobu a stejnej případ nastane i u Pardubic...myslím si, že pokud Varaďa letos neudělá titul, tak poletí úplně stejně jako Rulík
  • Dle mého názoru by bylo nejlepší,aby už ten titul ty Pardubice konečně udělali,aby už ten pán dal dál pokoj.
    Páč jestli ne,tak to bude pořád dokola,a nakonec si koupí asi Ronalda,aby mu ten titul ukopal.
  • Letos vůbec, letos je vyndáme ve čtvrtfinále my, 4:0 na zápasy a bude veselo
  • upraveno 25. září 2023
    Není důvod, aby o Lukešovi něco psali. Berou ho jako klasickou dvojku, nemají od něj velký očekávání a upřímně ta nálada v Brně je taková, že Lukeš je ten poslední problém. Budu škodolibý a jsem rád, že tu úvodní krizi nemáme my. Na druhou stranu je to fakt cirkus, co ta organizace předvádí a je mi líto Flíčka i Kohyho. Hromadí se tam roky ten vztek a frustrace a řešení není. Evidentně je tam hodně rozložená kabina a to, že si LZ protěžuje svoje lidi, který mu ten klub sportovně rozkládají, to je bohužel už fakt. Ale ten bordel si musí uklidit sami. Je krásně vidět, že žádnej trenér k tomu nedostane prostor...

    Jinak na PCE jsem včera koukal a nevypadalo to, že by měly zápas s Olmíkem úplně pod kontrolou. Což mě překvapilo, dokonce si myslím, že hosté měli i dost smůly. Je teprve začátek a Varaďa do nich ještě potřebuje dostat pár věcí, stále jsou největší favorit, ale i tak si myslím, že k titulu mají sakra daleko. A ano, souhlasím s tím, že když to letos neklapne, tak Dědek pošle do pryč i toho Varaďu...

    No a nás čeká ve středu zatraceně těžkej špíl, a ač bych nerad navyšoval očekávání, tak by 2 body byly zatraceně fajn. V pátek musíme doma uhrát plnej počet. Celkově za ty 3 zápasy tenhle týden by 6 bodů bylo parádních...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • nechme Kometu Kometou. Oni se zvednou a pujdou nahoru. Lukese uz bych taky nechal byt. jako dvojka dobrej, ale u nas mel byt jednicka a tou nebyl a IMHO uz nidky v zadne relevantni soutezi nebude. Proste takovej Habi, ale 10x drazsi :-)

    jinak jsem koukal ted na web strankach na partnery klubu a mame tam i Vezenskou sluzbu CR. treba tam bude pro permanentare sleva - dostanes 10 let na tvrdo a ani ti 10% slevi - sedis jen 9. Myslim, ze by permice byly pryc hned :-)
  • V BR-NO/NIE/NON.. se spekuluje o dvojici Erat / Jalonen :) hele to by se nejdřív ale pan Zábranský musel sesadit z trůnu vševládce a dát tomu trenérovi taky nějaký pravomoci. Celej tenhle zmar smrdí od hlavy a vloni to taky žádná hitparáda nebyla, takže za mě klidně jen kulminace něčeho co tam dlouhodobě nefuguje. Ale jak psal bxl, Brno nechme Brnem, oni se ještě zvednou.
  • Taky si myslim, ze Kometa si projde svoji klasickou krizi a pak bude atakovat top 6. Hlavne se soustredit na nas a neusnout na vavrinech po prvnich 2 dobrych kolech a pravidelne sbirat body dal
  • Ono je velice lehké do tohohle spadnout.Ta cesta se z toho dostat,se pak hledá o to složitěji.

    Vzpomeňme na Naše roky v těchto chvílích,kdy my jsme byli v podobných situacích, a není to tak dávno.Radeji nevzpominat.

    Jak se tady psalo o pár příspěvků výš,nechal bych je být.

    Snad po tom nedejnym začátku,něco podobného nepotká i Nás.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters