HCE Fórum

1436437439441442656

Komentáře

  • Frodo exkluzivni. Trochu stesti, ale taky um v ofenzive. 2. lajna hraje exkluzivne. 1. to zatim pri 5 na 5 moc nejde resp. neni takova kombinace, ale delaji body ve specialnich formacich. S LIT to bude dobrej kolotoc.
  • Mám prosím otázku. Vyznáte se někdo v nějakých dobrych herních PC sestavách?
    Chtěl bych nějakou pro syna do cca. 15 tisíc se vším.
    Já se v tom kurva nevyznám,když někam přijdu,tak mi nabízejí asi dobrý, nicméně za 25-30 tisíc.
    To ani náhodou,těch 12-15 tisíc jo,ale zase aby to bylo nějak dostačující.
    Děkuju,za radu,popripade odkaz přímo na tehle set.
  • Je mu 10 let, hraje Minecraft atd.
  • @kanis
    Když jsem si 4 roky nazpět stavěl počítač, přišla mi vhod tahle stránka. Dělá to borec, co se v tom vyzná, počítač mi furt slouží a komponenty nijak nezaostávají...já to tehdy bral do 25 tisíc, nicméně se tam dají najít kvalitní levněji. 
    https://www.cena-vykon.cz/nejlepsi-herni-pc-sestavy/#15000

  • To jsi moc hodnej, nicméně bych to potřeboval mít do čtvrtka doma,páč v pátek má mladej narozky,a netuším jestli by  komunikace s tím borcem byla tak rychlá,aby to tady bylo.
  • Dneska jsem upřímně žádný body neočekával. O to víc mě sere ta Olomouc minulý týden 😬😄 ale chuj s tím. Zlatý tři body dneska. S Litvínovem to taky nebude jednoduchy ty mají taky slušnou fazonu, mohl by to být pěkný zápas. Každopádně jedem dál 👏🏼💪
  • on se dá sehnat PC do 15k, který by u Minecraftu mohl být OK. Na starší tituly to bude fajn, ale už se současnými hrami bude pomalu ztrácet krok, natož až za pár let bude chtít hrát novější hry. Bohužel gaming není nejlevnější, pokud člověk chce, aby PC vydržel delší dobu i na hry za 4-5 let, tak už to sáhne do rozpočtu a to nemluvím o high endu, kdy jen grafárna vyjde nad 25k.
  • Dneska super body z těžkého ledu...v pátek to bude s Ropákama zápas jak řemen si myslím...jsou v laufu..myslím si ,že bude i poprvé vyprodáno...jen doufám, že to naší fanoušci nepodceni a koupí si lístky v čas ..ropáků tu budu hodně solidní invaze
  • @maverick já už mám koupeno :D jen doufám, že se nepodcení i těžkooděnci, Litvínov moc prohrávat neumí :D
  • upraveno 1. říjen 2023
    @kanis ;

    Jak říká Stig, za 15 litrů ten počítač fakt rychle zastará, teď záleží na člověku, jestli by mu případně nevadilo hrát novější hry na nižší detaily...a jinak, na těch stránkách máš už tu konfiguraci připravenou, je tam odkaz na alzu, takže to stačí jenom zaplatit...a vzhledem k tomu, že to je všechno skladem, tak by ti to mělo přijít do čtvrtka úplně v klidu
    Post edited by Xaxxz on
  • Jj jste moc hodní. Já vím,všechny tyhle věci jdou s dobou strašně rychle dopředu,nicméně nějakej takovej PC do těch 15 tisic by mu bohatě ted stačil. On ví,že mě sere,že to vůbec hraje,a tak si vybral sestavu se vším za 8990 kč  :)Tak to jsme si se ženou říkali,no to asi radši nic za tuhle cenu.To radši kapánek víc investovat,ale fakt do těch 15tisíc. Bude za to určitě zatím ted rád,a ten účel,by to splnit prozatím mohlo.
  • Počítač Ryzen Radeon 32GB SSD 480GB LED24 +Win10


  • Co tohle,stačilo by?
  • Jen at jich prijede co nejvíc,tím víc,jich pojede domu nasranejch.
  • @kanis
    Hoď sem odkaz, kouknu se
  • Jinak máme nejvyšší procentuální úspěšnost střelby v lize, 15,2%...druhá Sparta má 12,1%. 
    Plus jsme druzí v úspěšnosti přesilovek, 32,14% 
  • Xaxxz:
    tady nahoře to je ono
  • Ta sestava za 15k není špatná (https://www.alza.cz/Order1.htm?list=1&IDP=2729&banner_id=30116#shared=1&sel=92614633). Jediný co by mi vadilo je, že po dobu záruky do PC nesmíš hrábnout a vše je na servisu. Ale to asi není zas asi takovej problém v tomhle případě.

    Z Allegra bych nic nekupoval a ta grafika tam je nějaká divná...


  • @kanis
    Tady u tohohle počítače chybí grafická karta, respektive tam je, nicméně pouze jako integrovaná v procesoru...to znamená, že Minecraft by na tom rozjel, ale ostatní hry vůbec ne, nebo by se mu strašně sekaly...má to vlastně jenom 2GB VRAM, což je na dnešní dobu žalostně málo a takovýhle grafiky se dávají většinou do pracovních notebooků, kde se grafickej výkon neočekává..když už, tak shánět počítač s dedikovanou grafickou kartou a minimálně 4GB VRAM...
  • Hoši o počítačích si pište na nějakým nerd fóru, tohle je o hokeji 😬😄
  • @Screepy

    Občas mohou zaplevelit i nehokejovým tématem :-). 
  • upraveno 1. říjen 2023
    @kanis já někde ve sklepě najdu svoje první Pentium, minecraft nevím co to je ale hledání min jsme na tom hráli obstojně 😄 tak to půjde taky
    Post edited by Screepy on
  • Novas - začal 2. sezonu v Bolce

    ČT - Foto z KV bude stačit :D 

     
  • Včera Olomouci nezapískali rozhodčí a hned se na Facebooku rozčilujou, že jsou rozhodčí vždycky proti nim :D
  • Xaxxz - vetovali Mrkvu a teď brečí v komentech na FB pod článkem na stránce Hokej.cz News
  • To je šílený, že u nás je klobása s pivem dražší jak na spartě
  • @12Stig12 ;
    Koukal jsem, jsou to dementi
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters