HCE Fórum

1437438440442443656

Komentáře

  • @Xaxxz nevim, ja bych to takto neporovnaval. cena je jeden aspekt. treba za tu v LIT bych dal i vic :) ja jen doufam, ze to bude i u nas trosku regionalni - napr. specialitky od Pelanta + pripadne i jako ochutnavka neco z bavorska/saska. Ale hlavne to musi byt spravne UPECENY. Ne venku spaleny a uvnitr nedopeceny. v tom jsou ty vykyvy neskutecny a pak muzes mit klobasu jakoukoliv... 
  • Rad bych se podival na ten zaznam Hradec : Energie ,ale nemuzu to najit
  • Tak uz to mam,super
  • https://www.apklh.cz/files/media_files/0/wwxqy/apklh-dk-23-10-03.pdf

    Woe...sekera na Hladonika pohodička, vše v pořádku, následně za minutu na druhé straně trest do tří za "posunutou" kvrdlající se branku, což obojí úplně obrátilo zápas, taky pohodička..... a najednou problémek - rozhodčí 2 zápasy flastr a pokuta 50 %.

    Mi ten klub z Hané začíná víc a víc srát....
  • pOne:

    Nejsi sám 
  • Ale svým způsobem za to může i celková nečinnost klubu, kreténi z Olomouce se po jednom "zářezu" hned rozhodli obrátit na APK a řešilo se to...od nás žádnej podnět nebyl, tak proč by se to řešilo nad rámec?
  • Já jsem si říkal,proč se kvůli tomu neohradili.
    Buď jsou rozumnější,a uznali,že to nemá smysl,bo nevím.
  • Tak to vypadá, že v pátek bude narváno
  • @Xaxxz už když jsem před týdnem kupoval bylo dost plno, očekávám zase 4000+
  • Já bych řekl, že by klidně mohlo být 5000+
  • Škoda,že tam kur.a nebudu moct být 😤😤😤


  • Smoleňák do Kladna.
  • No, těším se hodně, snad to bude dobrej hokej s vítězným koncem
  • Ty vole ten sport.cz je normalní, obyčejný bulvár, nic víc, nic míň. 

    "Přestupová bomba v extralize. Kladno získalo zvučnou posilu"

    36 letý Smoleňák... ano, pro Kladno to bude posila, ale ne neni to bomba a ne neni to zvučná posila
  • upraveno 4. říjen 2023
    kinkis: Celej Seznam jede klikbajty jako svině.... nesmí se člověk nechat chytit na tkaničku od bot.  :) Tenhle článek ještě "prodaj" 3x s jiným titulkem, uvidíš.... 

    EDIT: Btw další "sympaťák" do Kladna, tywoe.... 
    Post edited by pOne on
  • Tak na FB oznámeno, že 4k míst na pátek je pryč
  • Furt si nemůžu zvyknout na to, že nás chválí fanoušci jiných týmů :D od dob rusáckých Varů, týmu, co si koupil ELH atd. je to hezkej posun :)
  • Super průměr, po třech zápasech přes 4000…to jsme snad naposledy měli v sezóně 09/10
  • no v patek by mohl byt super zapas. prijede hodne nejtradicnejsich z nejtradicnejsich ze severu a tak bude trochu lepsi atsmfery i v hledisti. jsou rozjeti (dopredu), tak snad je uhlidame a vepredu neco dame. se slzou v oku koukneme na Kasicky (David pro me porad nejelegantnejsi centr co tu hral) a Kobliho co tady mohli byt, ale to uz je historie.
  • Kinkis - tým co si koupil ligu je teď hlavně Brno + náš návrat přes baráž z 1. ligy jim trochu zavírá hubu, když současnou licenci jsme vybojovali :D
  • Ty blaho Sokolov jede,super. Dnes zatim vede nad Vsetínem 2:0. Pokud vyhrajou,budou druhý v tabulce.
  • Všichni chválí Litvínov, jak jede, ale podívejte se, proti komu hráli…proti Pardubicím dostali bůra, proti Třinci sice dali 6 gólů (a taky ve třetí třetině se docela klepali o výsledek), jenomže ti dostali zase bůra od Hradce…to my teda měli horší los
  • Haby dnes zase s nulou
  • Oni nejsou špatný,bude to s nimi těžký hodně. Snad Frodo podrží,a kluci to umlátí.
  • Určitě i přijede od nich hodně lidí,no jsem na to zvědavej. Psal jsem,že nemůžu jít,možná se ale rýsuje,že bych mohl. Jenže nevím to jistě,a tak zatím lupen koupit nemůžu. No bud jeste nějaký budou,bo budu mít smůlu no.
  • @Xaxxz dle myho LIT nemel lehci los ani nahodou. Vetsinu tymu meli stejnych jako my. Jen misto Olomouce Pardubice. ;-) co jsem videl v TV, tak hrajou Velma dobre. My bychom to mohli vyrovnat lepsi disciplinou a organizaci hry.
  • K Sokolovu...fakt jede...Haby má formu z přípravy a ten kádr je na 1 ligu fakt solidni ,takže se nedivím! Jsem rád, že se tam vyhrávají a táhnou to bodově i herně kluci od nás...Nejlepší střelec je tam Csamango..mimochodem náš odchovanec takovej trošku Péťa Kumstát ...jasně už je starší, ale vyhrál se ...při někým záskoku bych toho kluka rád viděl i tady..by mě zajímalo jestli by náhodou nepřekvapil? S těma jeho 2 metrama tu podobnej typ nemáme ,ale ne že bych teď něco měnil to jen úvaha kdyby marodi
  • Dle twitteru 4500 vstupenek prodaných
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters