HCE Fórum

1647648650652653660

Komentáře

  • "Do úterní generálky by už ale trenéři měli mít pohromadě takřka kompletní kádr."

    Takze asi az na par nemocnych 
  • Uklízečka: Sapoušek myslím, že bude hrát v základu určitě, plus bude v 8 útočnících, kteří budou hrát přesilovku....... Aspoň na začátku sezony to tak bude....
  • Hamalčík rozhodně není na té fotce. 
    Ten s tím drsným vyrazem všechny zabít je Šik co? xD 
  • No tak tohle už je jiná. Koho nahradí Reunanen? Doufám, že ne Moravce

    Jiskra 1. lajna překvapení, na lajnu Čihař - Černoch - Sapoušek jsem hodně zvedavej.
  • Jo aha, on chybi Prochazka, tak pak mozna Gigi zpet do 1., Jiskra do 2. atd
  • Fin asi stále nemocnej 🙈 každopádně místo kruzika bych dal procházku jestli teda taky není out jinak to vypada zajimavě…nakonec grigi prehozenej s vitou…proč by ne…i když zase jiskra-černoch tak to dobře jiskrilo 😀
  • Tak stejně se nově může hrát na 8 obránců, ne?
  • @Xaxxz to mi nedoslo, takze by jen mohl vlastne doplnit tu obranu, tak to bude asi nejrealnejsi moznost
  • Bych řekl, že 4.pár bude Plutnar a Šalda/Dlapa
  • Ten pass od Jakse luxus.
  • Jaks zatim zvire
  • 1. GOL - https://www.youtube.com/clip/UgkxKU5fcr9ocU0MK3giJvmGJfswoF5f0u4h
    Gol z dobrého napadání, je tam celá zachycená akce. 

    2. GOL - http://https//www.youtube.com/clip/UgkxvBOjoZw2kUfdgUnwJ12cFo0_4vUKMwLI

    Jaks u nás zatím 

    3 zápasy (3 + 2) = 5.
    Jak jsem psal ještě před kvaldou OH Jaks je šílený formě. 

    PS: Už je srovnáno xD 
     
  • Ale ten hit od Čihaře? Luxusní čistý dohrání
  • Za 10 minut z 0:2 na 3:2 je solidni pocin :D 
  • @kinkis
    Sis ještě nezvykl, že 2:0 je pro nás to nejhorší skóre? :D
  • ...a jeste ve druhe tretine :D
  • Mám trochu obavu, že prostě nemáme prvního centra. Zase.
  • @Xaxxz pres leto jsem na to tak nejak zapomnel a doufal, ze po tech zmenach v sestave se neco zmeni :D evidentne jsem se pletl, tohle je zapas jak pres kopirak z lonskeho roku :D ale furt je to jenom priprava
  • Jojo, taky mi to celý až moc připomíná to, co bylo k vidění loni
  • Tak dnešní poslední příprava nás asi moc na začátek ELH nenavnadila.  :#   Boleslav průměrná a přesto nás porazila. Nějak mi připadá, že máme slabí ruce. Ty Boleslaváci nás poměrně často u mantinelu přetlačili. Naše přisilovky zatím taky žádná sláva. Tři a nic. Bolka hrála dvě a jednu využila. Další dva góly co jsme dostali, po chybách v naší obraně. Tak nevím, co si mám o tom myslet. :/
  • Zastíraci manévr, jako repre v Brně před mistrovstvím :D
  • Přišlo mi to takové rozhárané a bez energie. Jakoby spolu hráli poprvé. Nápady tam byly, ale ti hráči o sobě prostě nevěděli. Z toho pak vznikaly i zmatky v obraně. Doufám že to je doopravdy jen tím a zlepší se to, protože s takovým výkonem to na čtvrtfinále rozhodně není.
  • Půlka zápasu slušná pak naprd i díky impotenci...Jako asi to bude lepší jak loni ( myslím kvalita kádru)
    Ale na co to bude stačit když všichni chtějí vejš? V tom středu tabulky to bude zase strašně hustý!
    Nevidím tam střelce v útoku co dá přes 20 gólů jako Kobli klasické pravaso!
    Nemůžou spoléhat na Jakse dneska to bylo vidět všechno na něj a ani on už pak nevěděl to každej přečte...tam musí bejt taky někdo jinej jenže mi v útoku klasického střelce nemáme...chce ho půlka možná víc to je těžký no...
    Na centrech a vlevo problém není! Možná jedno ,,hovado" jako Vondrc- síla a cm ...když nejsou já bych zkusil Csamanga, ale to si melu panu bohu oken...
    Fandit budu ,chodit taky ,ale na 8 to bude muset ještě pan Kalous zakouzlit a někoho najít to musí každej videt ač je to jen příprava...
  • Z mého hlediska je tam vidět trošku herní změna ale dnes přesně došlo na to co už říkám roky. Zapojovat mladší generaci hráčů v přípravných zápasech ANO ale ne odjet celou přípravu každý zápas v jiném složení a z poloviny nebo 3/4 juniorů. Pak se ten tým pořádně není schopný sehrát. Výsledek jsme viděli dnes.
  • No oni spolu víceméně skoro poprvé hráli právě.
  • A to jak píše weis 1. Zkoušet mladý, jasný proč ne, ale víceméně se ví, že oni to tahat v sezone nebudou. Měli tam zůstat pospolu vícekrát, i když zase to narušila ta olymp kvalifikace, a některá nachlazení apod.
    Ono až se to rozjede je to taky jiný kafe, jiná ( motivace), nechal bych to být, a hodnotil až po pár zápasech.
    Hele ona třeba Kometa taky celkem hovnex výsledky, klid a nohy na stole.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters