HCE Fórum

1645646648650651662

Komentáře

  • Jako Kupča a Šika bych viděl raději v týmu než Kofroňe a Koffera.... ale jsem rád,že dostává prostor Čihař,ten kluk je talent 💪
  • Čihař hraje navíc výborně fyzicky a bez respektu, na 17 jako dost dobrý. V základu bych ho nechal, aspoň na začátek a pak se uvidí.

    Obrana bude složitá, ale viděl bych ji takhle:

    Reunanen, Dlapa, Jaks, Mamčics, Mikyska, Moravec, Plutnar (Šalda)
  • Az na Dlapu souhlas :) neumim si moc Dlapu predstavit v 1. paru, kord ted po ty operaci
  • Chtěl jsem dat Moravce k Reunanovi, ale je složitý mít vedle sebe dva tvořivý beky a kromě Dlapy si vedle něj těžko dovedu představit někoho jiného
  • „Chyběli nám kvalitní hráči... "

    Jako je to k některým spoluhráčům drsný říct to takhle, ale má pravdu Bery. 😁
  • Kvalitní hráči má pravdu a myslím si, že i ti hráči jsou jsi vědomí, že to ja nich nestojí. A každý ví jakou roli v tom týmu má. Na druhou stranu je dobře, že jim tam spadnul ten jeden gol při pohledné akci a šance, který si vytvořili byly gólové jen neproměněné.

    Reunanen a Moravec, zatím vždy hráli spolu. Reunanen zatím v těch přípravných zapasech rozhodně nehral naplno a dost inkasovali, když byl na ledě. Zatím ta defensivní činnost je velice laxní. Pointa trenérů je, aby Moravec u Reunanena vyrostl, protože dávají velké naděje do něho. Z posil měl rozhodně největší ice time. Když jsem Reunanena viděl zdál se mi dost "nateklý" tak snad se dostanete do formy!

    Pluto rozhodně by taky mohl fungovat u fina, ale jeho příprava je fakt příšerná. Nepovedl se mu ani jediný zápas. Mám takový pocit, že zřejmě není spokojený se svojí rolí v týmu. Zatím to na me tak působí. Očekávám jeho trade v průběhu sezóny a myslím si, že to budou Vítkovice.

    Myslím, že letos uvidíme dost přesilových gólů. Změnili schéma kompletně, ale důležitým dílkem je Janis Jaks. Rozhodně on měl nejvíce bodů z přípravných zápasů a veškeré z nich byly z přesilovek. A to ještě se nehráli speciální týmy.

    Zatím veškeré poznatky z přípravy. Poslední dva zápasy očekávám kompletní sestavu v brance s Frodem. Uvidíme jak to Patera a Moravec složí.
  • Plutnara (jeste s tim, ze bude mit nadstandartni smlouvu) se co nejdriv zbavit.. je to hrozna bida z jeho strany..

    Schvalne zkusim nastrel sestavy, i podle toho, co se dalo tak nejak okoukat z pripravy. Jsem zvedavej, jak moc mimo budu pak v 1. ELH zapase :D 

    Frodl - Hamalcik (tady asi bude spis Habal ale no)

    Jaks - Mamcins
    Reunanen - Moravec
    Mikyska - Salda/Dlapa
    Plutnar

    Griger - Ilomaki - Beranek
    Jiskra - Cernoch - Prochazka
    Kruzik - Salsten - Sapousek
    Redlich - Sir - Koffer
  • Ilomaki a Reunanen viroza dle posledních informací.
  • Odpoved na otazku, jak jsou na tom Ilomaki a Reunanen:

  • Habal dnes opet za Sokolov. Ze by sance pro Hamalcika v KV?
  • Varyáda asi něco propálila.
  • Tak jak myslíte ze bude dneska vypadat sestava? Konečně nejakej náznak “A” týmu nebo budou ještě něco zkoušet popr dávat šanci?
  • Už doufám v silnější sestavu. Asi bude ještě chybět Ilomaki a Reunanen, ale jestli jsou Lotyši a Nor ok, měli by za mě hrát. A už žádné šance pro Rulíka, Kofroně, oba neviditelní. Do branky za mě klidně Hamalčík.
  • Do utkani muze nove nastoupit 20 hracu v poli. Tzn, ze muzeme hrat na 8 obrancu :)
  • Jedině dobře pro Plutnara :D
  • A nebo 13 útočníků...jedině dobře, že to zrušili 20 hráčů do pole bylo vždy...to úmyslný tlačení mladejch byl nesmysl...musejí na to mít a ne jim takhle uměle dělat místo....

  • Ja jsem zvedavej, jak budou finalne vypadat. Zatim vsichni, co dresy predstavili, sladili sponzory a cele to vypada mnohem lip. Az teda na cirkus Pardubice, jejich dresy jsou jeden velkej vtip :D 
  • Kinkis
    Ale zas PCE prekvapi ledovou plochou

  • No takhle možná na CHL, ale bude to takhle vypadat i na ELH?
  • Ten sloup v tom vyhledu je teda solidni bizar 😂
  • V Plecharne se prodavalo misto na nove tribune na sezeni "za sloupem" :D
  • > @Uklízečka_kabiny_HCE napsal(a):
    > Sestava....

    🤦🏻‍♂️
  • Jj a bych jen místo koffera viděl radši Kupča nebo Šika, nechápu proč jim nedali víc šancí a rovnou je soupli do Sokolova.....
  • Ilomaki a Reunanen viroza, Jaks mozna dostal volno po repre, coz je trochu divny, kdyz Mamcins a Salsten hrajou, ale ok, Jaks asi nemusi dokazovat, ze na to ma.

    Gigi nehraje taky druhy zapas a v zapase s Boleslavi neprijemne narazil do branky a pak do mantaku, takze se bojim zraneni.

    Každopádně teda Kofroně v 1. absolutně nechápu. Stejně nechápu nominaci Rulíka.
  •       Sledovali jsme generálku dvou družstev, které míří do jiné soutěže, přesto je výsledek těsný. Karlovy Vary v utkání už vedli o tři trefy, ovšem Piráti nesložili zbraně a po gólech Jiřího Fronka a Viktora Hübla snížili. Na vítězství to sice nestačilo, přesto mohou Chomutovští odejít se vztyčenou hlavou, jelikož předvedli opravdu dobrý výkon.

    Pecka


  • No dneska jsem čekal jinou sestavu, ale co už. Zápas jsem viděl od 2.třetiny. Chomutov tam doslova nic nepředvedl xD. 

    Kofroň - upřímně nevím co na něho trenéři vidí. Z těch hráčů, kteří bojují o sestavu dostal nejvíce prostoru. Nepamatuji si nějaké momenty, abych ho chválil. 

    Plutnar hezká individuální akce je třeba ho za to pochválit moc hezká práce hokejou a střela bekhendem. 
    Čihař, měl také dobrou asistenci ke golu. 

    Jsem zvědavá na škrty, 10. poslední zápas tam snad full team?? Posledně mi to nevyšlo tak nevím :D 

    Šik a Kupčo, oni v Sokolově dostanou mnohem více prostoru a zatím Kupčo střílel goly dneska nevím padlo jich 5. Neviděl bych to tak negativně, že hrajou v Sokolově, Icetime mnohem větší a ještě větší vytížení na přesilovkových týmech (asi). 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters