HCE Fórum

1642643645647648660

Komentáře

  • spousta treneru ma hrace kteri za nim jdou a on si je bere protoze vim presne co od nich dostane (a proto oni za nim jdou). vzpomente na Veneru a vsechny ty kluky ze Zlina a okoli. Mimochodem i za Pesoutem cast hracu sla. Bruk ma obrovskou reputaci ( a znalost hracu) z mladeznickeho hokeje. jak pise Flaksa neuspeli tady jini (Stavjana, Horava, Riha...), kazdy z jinych duvodu, ale vzdy si musi sednout management, trenovani, tym a atmosfera. a pak trochu toho stesti.

    ja si cim dal vic myslim, ze ten tym (ktery tak stal za Brukem) mu pak trochu nepomohl. resp. nekteri hraci z tymu. no a protoze do toho v sezone nesahli, tak v tom Bruka uvarili. Mozna ten pruvan tymu trochu prospeje a nastavi se i nova hierarchie. myslim, ze dobre vedeni nepoznas kdyz ti pujde vse jak planujes, ale na reakci kdyz se nebude darit nebo na neustalem cilenem zlepsovani ci doplnovani. to chce cit, oko a samozrejme znalosti... tak snad to Kalous/Patera/Moravec budou dobre ladit.       
  • Co se tyce noveho realizaku, mam z toho zatim dobry pocit, ale ten jsem mel i z Bruka kdyz nastupoval no .. :D prvnich 10-15 kol napovi a pak klasicke obdobi kolem Vanoc
  • Letos se ten tým obměnil celkem dost. Jestli je někdo dobrý trenér,nebo není,bych nechal být. Bruk určitě špatnej nebyl,a není. Tam bylo víc fakturů,co hrali proti němu. Prostě a lidsky řečeno " Byl tam všude neskutečnej bordel,a pravá nevěděla,co dělá levá" A on tam, mezi tím lítal jak hadr na holi.
    Hodně v tom byl zainteresovanej ten kodičák,tam prostě kluci už po vánocích nemohli,ten se vyloženě nepovedl.
    Současné trio to bude mít složitý,každý už tady čeká opět nějakou " Normální" sezonu,tím myslím nějaký uspěch,a to bude opět velký oříšek. Co se Týče posil - Jak tady každej píšeme,každý trenér si je vybírá víceméně sám,proto musí vědět proč. Mě se třeba nemusel líbit Šír, mám své důvody proč ne, ale od toho jsou tam trenéři,kteří chtějí určité typy hráčů,at se to " Nám " líbí nebo ne.
    Já bych jim všem chtěl popřát klidnou sezonu,tím myslím Celé Energii, Vám všem tady také.
  • Jako sorry, ale když jsi z 184 přesilovek inkasoval 6x a jsi 3. s nejvyšším počtem obdržených golů při přesilovce a všechno šlo zatím, že na hrotu hrál Kanga, který tam evidentně neměl co dělat a nefungovalo to několik zápasů a ten vořešprut to tam furt ládoval. 

    Kolikrát se stávalo, že hráč, který v tom zápase to doslova sral, tak furt měl stejný icetime a žádná změna /wave Bartejs a Plutnar a další zápas si borec hraje zase 1. formaci. 

    Jak dlouho trvalo, aby si borec uvědomil, že duo Černoch a Beránek nefunguje při 5v5 a dlouho trvalo, než to změnil oh wait nezměnil. 

    Kolikrát jsme viděli, že 6vs5 tam šlo 6 útočníků a ono se nic nestalo. Kolikrát bylo, když se v prodloužení hrálo 3x3 a on tam poslal Kangu, Grigera, Rachunka.

    Takových dalších xx věcí každý jsme viděli počas celou sezonou. Největší fail byl Benda při oslabení v našem pásmu nás poslal do 5v3 a borec skončil v Sokolově xD 

    Nevím jak hráči "poslouchali/respectovali" Bruka, ale osobně jeho postoj, charisma a vyjadřování bylo na bodu mrazu. Každý rozhovor vypadal něco ve stylu "já nevím, co mám říct dejte mi pokuj chci jít domů"

    Většinou to byl takový vesnický tatík, co poslal svých 5 borců na plochu a pokaždé je poplácal po rameni. 

    Hodně jsem zvědavý na Vítkovice, ale svůj názor už jsem na to napsal a jsem zvědavý co se tedy stane. 


  • Jak uz se tady psalo, Bruka bych nechal Brukem, to už nemá cenu řešit.

    Člověk se musí dívat dopředu, co bylo předtím moc radosti nepřineslo, a tak pozdravit, zavřít dveře, a nashledanou.
  • Uklízečka: Tak když "spíš hodnotíš, že to jde pozitivním směrem" tak proč mluvíš o Brukovi? Je skvělý, že teďka máme konečně beky na přesilovku .... třeba..... Brukovi, který byl domluvený se Zámorou na smlouvě na 3 roky tenhle komfort nedopřáli. Vidím v tom nějakej posun ze strany majitelů klubu, kteří si zjevně uvědomili, že když chceš na některý post kvalitu, tak ji prostě musíš zaplatit. A když jsem mluvil o tom, že tady neuspěli /bxl Ti nějaký dokonce vypsal/ i lepší trenéři než Bruk, tak to je prostě fakt. S tím, že Bruk to nebude mít ve Vítkovicích úplně jednoduchý se dá souhlasit, dokud tam bude Šimíček, tak tam nebude mít na růžích ustláno žádný trenér...... 
  • 1140bxl: S tímhle souhlasím..... trenér je jen špička ledovce, celá ta organizace musí šlapat jako švýcarský hodinky, jinak úspěch prostě neuděláš. Stačí se podívat na ten Třinec že jo...... Moták není určitě žádná trenérská špička, nemají ani nejlepší kádr v lize /Pardubice jsou v tomhle prostě jinde/, ale celá ta organizace táhne za jeden provaz, management přesně ví, co dělá, a to na denní bázi....... každej to vidí až teďka, že jako 5 titulů v řadě, ale i tam to prostě "museli vybudovat"........ teďka sklízí jen ovoce a prostě hrajou každý rok o finále, o titul. Podle mě by mělo být cílem nových majitelů něco podobnýho vybudovat tady, v menším měřítku samozřejmě. Vybudovat zdravej klub, s kvalitním manažerským vedením, který bude mít na to, aby každej rok hrál o svoje cíle, tzn. čtvrtfinále nebo kdyby bůh dal třeba i o kolo vejš. Já to teďka vidím tak, že majitelé si uvědomili, že jak to dělali do konce minulé sezony, to prostě dělat nelze. Vnímám to jako začátek nějaký cesty, na jejímž konci by mohlo být to, o čem píšu já..... moc bych si přál, kdyby to tak bylo.....
  • Simicek je sice posuk, ale zase jim nedopreje uspokojeni. i kdyz nevim kolik prachu VIT protopili, aby nakonec na tom byli +/- jak my. vcera jsem koukal na Tiki-Taka a jeden z tech diskutujicich rekl pravdivou vec. pokud chces mi dlouhodobe fungujici klub (a jedno jestli fotbal nebo hokej) tak vybiras trenera do systemu kterym se klub dlouhodobe prezentuje. proste mas (uz od mladeze) neco jako "charakteristicky projev (napr. LIT=technicke muzstvo) a s tim pracujes, doplnujes a vylepsujes. Od toho je tam ten sportovni manazer, aby to drzel napric klubem a to co nam chybi vhodne nakoupil nekde jinde.

    Bruk chtel hrat trochu vic kontrolovane, ale beka mu neprivedli a z ostatnich posil snad jen Frodl byl uplnej uspech. Porad myslim, ze s malym doplnenim mohli i to 1/4 finale uhrat (faktor Frodo). Ted to zainvestovali, tak se tesme jak to pujde. Prijde mi, ze hrajeme rychleji a primocareji. ale to muze byt i klidem v rozehravce. 
  • Já jsem rád, že Bruk tu už není a jaké faktory mu pomohli nebo ne, je už minulost. 

    Souhlasím s tím, že Majitelé museli rozbít prasátko. Myslím si, že ten hlavní moment změny už po minulé sezoně nyní nastal a majitelům se vyjasnila ta vize a jak moc to bude úspěšné se dozvíme v dalších měsících. 
  • upraveno 27. srpen
    Me jt o obrzek text


    Jeden vtipný komentář z FB. 

    Chybí mi tam posily ...jak se mají pak sehrát když furt točíte béčko ......
    Aspoň ty Finy a Lotyše jste mohli nechat .....takhle zas budou brečet že se nesehráli a mají pravdu ...trénink se nepočítá


    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • tak co, dva utoky hotove? Jiskra/Cernoch/Prochazka a Redlich/Sir/Koffer + Griger/Ilomaki cekaji na Beryho? ten posledni utok s Norem porad nejak nemuzu dat dohromady (ve hre jsou Sapi/Kruzik/Kofron/Cihar)... 
  • upraveno 27. srpen
    @1140bxl

    Skoro souhlasím. Myslím si Jiskra a Salsten bude 2. a 3 Tam dají Kružíka. 
    Sapoušek hrál dobře přípravu, ale těch centrů máme až sakra moc. Teoreticky by nebylo vůbec špatné Jiskra Salsten Sapoušek. 

    Kofron dneska zase v 1. pokud nebude mít dobrý útkání tak asi už ho uvidíme v Sokolově. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Oni to trenéři dají dohromady za Nás.
  • Nemá cenu spekulovat.
  • Čihaře hrát, borec hraje výborně fyzicky a absolutně bez respektu
  • A na druhou stranu, Reunanena zrovna hrát mohli, minule doma nehrál a kromě Moravce tam nikdo nerozehraje
  • Reunanen je nachlazený, proto nehraje. Jinak by hral. 
  • Zatim klasika, zpracovani puku a promenovani sanci je bolest, Frodo stále top, 3. lajna se toho vůbec nebojí
  • Furt to je příprava…za sebe musím říct, že aspoň pivo je dobrý
  • 3. tretina zatim teda priserna cela
  • Ale jestli to takhle bude vypadat i za měsíc, tak už se mi to líbit nebude
  • Havlín =) =) =) =)
  • 3. tretina bylo cisty utrpeni, absolutni bezmoc, obecne strasne nepresny, zpracovani nahravek hodne spatny. Kofron, Rulik -> Sokolov. A za me teda i Kruzik a Koffer nic. Pochvala Frodo, Cihar a oslabeni. Celkove dneska hodnotim jako ztratu casu a absolutne zbytecnou cestu z Plzne 😂
  • Dnešní zápas je důvod proč Plutnar nemůže hrát přesilovku. Žádná přihrávka na hokejku a chudák Moravec to furt musel rozehrávat, protože ta druhá nahrávat od obránce šla uplně doháje. 

    Zápas katastrofa to nemá cenu víc komentovat, ale. 

    Redlich,Šír odehrají si svoje a nic nezkazí, super zvládnuté i oslabení. Nevím s kým, bude hrát Černoch oslabení, ale myslím, že Beryho nebudou nasazovat na oslabení. Bude tam někdo něco z dua Koffer, Procházka. 

  • Po dnešku se absolutně nedivím některým lidem na FB, že chtějí vidět tým v plný síle...
  • V plný síle to nejde, páč to prostě nejde vzhledem k těm repre povinnostim u určitých zahraničních hráčů.
    Spíš bych ty lidi na FB přirovnal k neznalosti okolností.
    Mmj spousta týmů zkouší různé varianty sestav, a tak není určitě divu,že tak činí i HCE.
    Že se prohraje pár zápasů? Přípravných?
    Jděte do háje, alespoň trenér ví, co nestavět.
  • Dneska jsem šel na hokej s tím ze nehraje těch 5 lepších hráčů…upřímně jsem se divil ze hrál Ilomaki…ze neocekavam zadnej krasnej hokej, kord s Bolkou tak na to budu koukat jedním okem…ale cekal jsem ze přeci jen těch přípravných zápasu už není moc a míst v týmu taky ne tak se bude bojovat a žrát led. No a musím říct ze krom jistoty Froda na kterého se dá koukat pořad…klobouk dolů…pak možná par záblesků mladíků u kterých jde vidět ze bojuju o to místo tak mě i to jedno oko fakt bolelo. Ale říkám si je to příprava, zkouší se a nevíme jaký mají v nohách či rukách tréninky a proste zapas s Plzni a litvajzem nebyl zas tak špatný tak si to vybrali tady.

    No zkusím taky takovej nastrel po těch 3 zápasech co jsem viděl

    Griger, Ilomaki, Beránek
    Jiskra, Černoch, Salsten
    Kružík, Čihař, Procházka
    Redlich, Šír, Koffer/Sapoušek

    U obranych dvojic si ještě nejsem jistej ale každopádně tahle sedmicka
    Reunanen, Jaks, Mamčics, Plutnar, Dlapa, Šalda, Moravec/Mikyska
  • Radši Moravce jak Mikysku...a u Šaldy si taky nejsem jistej. Moravec má potenciál jak kráva, ten musí hrát
  • Příšerně lidi řeší ten dnešní zápas. Ano byl hrozný, ale dostávali prostor hráči, kteří bojují o to místo. Byly tam i světlé momenty, co se mi hodně líbilo bylo naše oslabení. 

    Neznalost fanoušků, kteří se ptali, kde je Lotyš a Nor. Je chyba u nich. Vary píšou veškeré informace dostatečně rychle. Dokonce byl i zmíněn Salsten a jeho 4 body. Prostě to informace mají dostupné i tak píšou blbosti. 

    To samé se píše v preview, kde je napsáno kdo chybí/nemocný. Dokonce FB reaguje i energie, že komentuje příspěvky. x2x se tam lidi ptali na Beryho apod. Furt se jedná o stejnou věc, že sledují/čtou půlku věcí a pak se se diví. 

    Já jsem rád, že Patera zkouší prostě hráče o kterých ví, že jsou na hraně sestavy. Dávají jim opravdový prostor. Jde to vidět na soupiskách jediný, kdo opravdu nedostal takový prostor byl Kupčo. Dneska poprvé se dokoince hráli i speciální formace na přesilovky a oslabení, to v předchozích zápasech vůbec nebylo. 

    Upřímně v posledním přípravným zápase, který se má hrát doma také neuvidíme kompletní sestavu, protože Jaks,Mamcis a Salsten budou odpočívat. Takže kompletní sestava se vším všudy bude prostě na zápasy 05. Chomutov a v 10. Bolce. 

    Lidi na FB beru opravdu s velkou nadsázkou a většina tam plácá blbosti, ale ve výsledku je to názor člověka, který prostě nemá uceléné informace. 

     


Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters