HCE Fórum

1435436438440441649

Komentáře

  • 1140bxl: ano jasný,ale dle obdržených gólů ano.
    Jasně, je to i Frodovo zásluha,vo tom,ani potom.
  • Xaxxz: Děkuju moc👍
  • upraveno 30. září 2023
    Je tady prakticky vše shrnuto, takže nějaký subjektivní rozbory / kritiky nechám být a jen maličkost  B)  Dlouho jsem neviděl tým, kterej by na nás takhle vletěl s dobrým pohybem. A pak se sám rozložil.

    Frodo - to je prostě radost a možná nejlepší přestup dlouhých let. Z toho kluka nic nevypadne, skvěle se přesouvá, skvěle čte hru, rozehrávka nadstandardní, náš rozdílovej hráč...
    + i severský posily jsou vážně posily, což je velká paráda, i když je to hodně brzký hodnocení...

    Co mě těší (a zmínil to tady @Xaxxz) je 4. lajna. Všichni tři ve skvělém pohybu, agresivní, chtějí hrát a rychle otáčet a hlavně mají pořád potenciál růst bodově i výkonnostně.

    Zítra těžkej špíl v Hradci, ale každej bod by byl určitě úspěch, třeba překvapíme.


    Post edited by HCE_Majkl on
  • upraveno 30. září 2023
    Když se koukám na sestřihy či přenosy z našich zápasů a daří se nám v zápase skórovat, tak se musí nechat, že EC má reklamu na ideálním místě, kde ji uvidí hodně lidí :D
    Post edited by 12Stig12 on
  • Dnešní tipy na výsledek?
  • @kanis Za mě i 1b by byl fakt skvělej. Vysněnej výsledek je třeba 2:3 po prodloužení, reálně to ale vidím na 4:1...
  • HCE_Majkl

    Tak nějak to také vidím,já na 5:1.
    No uvidíme,třeba bude milé přeKVApení.
  • Hradec hraje ve formě, prodloužení by bylo super, u nich to bude těžký, jak říkáte, jakýkoliv bod je úspěch, jestli se prohraje se ctí tak ok :)
  • Nebo to kluci uskáčou,Frodo zavře,a bude překvápko.
  • To vidíte nějak negativně, prohra je pravděpodobná, ale nemyslim si, že nám nasypou tolik gólů...navíc má Hradec docela marodku, tři klíčoví hráči mu schází
  • Bartošák, Eberle, Perret
  • 19:2 na střely to celkem jde 😂

  • Těch oslabení zase je zbytečně hodně 
  • Hradec hraje sice ve formě,ale my jim to svýma vyloučeníma usnadňujeme :o
  • Tak snad udržíme aspoň ten bod
  • pěkná vyrovnávací souhra
  • Tak super :) škoda, že jsem kvůli práci viděl jen 3. třetinu 
  • No ty krávo, to byl zápas
  • Ale v první třetině nás tam slušně motali, pak se to už vyrovnalo a dopadlo to nejlíp jak mohlo
  • 15 střel na bránu a 4 góly, u nás nevídané
  • Hmmm, tak to jde :)
    Dneska více nečekaných výsledků, ale jeden je teda top B)
  • V pátek s Litvínovem očekávám vysokou návštěvu a kvalitní hokej, doufejme s vítězným koncem
  • A mimochodem, v zápase LIB-PCE zase úřaduje rozhodčí Jeřábek  :)
  • Omlouvám se klukům za podcenění, důležité 3 body!
  • Já se taky klukům omlouvám.A jsem moc šťastnej za ně.
    Paráda, super,co víc,k tomu napsat.
    Kluci a Frodo, jedno velké, DĚKUJU!!!!!🥳🥳🥳🥳
  • upraveno 1. říjen 2023
    @Xaxxz Evidentně hodně negativně :-)


    Nemyslím si, že šlo o podcenění, ale celkem reálný zhodnocení.

    Hradec hrál dobře, měl i smůlu a my naopak štěstí, což je super. Zároveň tam bylo i dost věcí, na kterých se dá stavět. Takový zápasy jsou potřeba, pro nás zatraceně důležitý body, který jsem rozhodně nečekal. Díky za ně...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Tvl, Plzeň poslední 😳
  • HAHA, to jste nečekali, že Sranec porazíme, co?! Jen tak dále!
  • Ty jo?😂😂😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters