HCE Fórum

1426427429431432606

Komentáře

  • Přijde mi, že Habalův výkon se odvíjí od toho koho má za parťáka. S Lukešem vedle sebe chybal menší tužku než on, ale vedle Novotnýho byl docela jistej.
    Jinak Lukeš opět včera nezklamal 😂
  • Hradec má ve svém středu na ledě své logo. Jsem zvědav s čím přijdeme my.
  • To je asi jednoduchý.S největší pravděpodobností to bude jako v NHL.Každej klub bude mít na ledě ve středu svoje ligo
  • kéž-by. bojím se, že to je jen na přípravu a před ligou, když se budou malovat sponzoři, budou muset dán na střed Generali...
  • Na přípravu měli led prázdnej. Nemá smysl malovat sponzory, pak je sundavat a malovat znovu.
  • Ty vole, ti pruhovaní se snaží...
  • Co pruhovaný ale 7 min přesilovka a k zbliti…nic…proste nic…zafungovala akorát “koblasovka”
  • No je fakt,ze ty presilovky jsou zase dost mizerny. Jinak Kladno dnes ten pripravak pojalo dost na hraně,az bych rekl zbytecne za hranou. Frodo skvelej,hlavne at se nezrani.pokud bude čapat takhle dal,tak bude opravdu posila jak hrom,a muze nam vychytat hodne bodu.
  • Proč to Kladno pořád zvou, však je to pořád to samý. Jágr nemá na nic jinýho, než na vyčpělý kanaďany z DEL ligy, co se umí tak akorát jenom prát. Ikka dneska nedohrál, po tom co na něj kokot Dotchin skočil. Ta doufám, že na extraligu bude v pohodě.
  • Přesně to jsem si říkal taky. Snad ho stáhli jen kvůli tomu,aby ho Ti řezníci nezranili,páč po něm šli od začátku jak slepice po flusu.
    I tak palec nahoru,jak se s tou jejich prasáckou hrou naši kluci vypořádali. O něčem to svědčí.Ještě by mohli ale ty přesilovky víc natrénovat,páč to je snad jediný,co je špatně.
  • Je to sice jenom příprava, ale mít po osmi zápasech průměr inkasovanýho gólu na zápas 1,25 je paráda.
  • Obrana se zatím jeví dost dobře, snad to vydrží…nicméně ofenzíva a hlavně přesilovky by ještě potřebovaly zlepšit…u těch přesilovek si iluze nedělám, to je takový naše neverending story
  • upraveno 6. září 2023
    10 obdržených branek v 8mi zápasech je super, ale asi žádný ze soupeřů nebude v čele tabulky vstřelených branknek. Doufám, že obrana bude fungovat i proti Spartě, Dynamu či Třinci
    Post edited by 12Stig12 on
  • Úterní duel s Kladnem nedohrála trojice energetiků - Iikka Kangasniemi, Tomáš Rachůnek a Tomáš Bartejs.

    Zkušený bek podstoupí během čtvrtka vyšetření, u obou útočníků by se nemělo jednat o vážnější zranění, nicméně více napoví až další hodiny a dny. Jejich start v zítřejším utkání je tak s otazníkem.
  • Já nevim, že furt berou do tý přípravy to Kladno, banda vymletých dementů, to ať si radši místo nich pinknou znova se Sokolovem ...
  • ja myslim, ze je dobre ze hrajou s Kladnem. Vcera to bylo trochu tvrdsi, ale takhle pujdou po nas vsechny tymi, ktere na to maji predpoklady. jak uz jsem psal, porad si myslim, ze nam trochu cm a kg v muzstvu chybi.
    Golmani super, obrana dobry a utok verim, ze se trochu rozehraje (vcetne presilovek). Sice goly nedostavame, ale taky jich malo davame. skoro mi to pripomina venerovske sezony, kdy jsme se 3 vstrelenyma golama vyhravali utkani... kazdopadne to vypada, ze sezona bude extra vyrovnana...   
  • Koukám že spolupráce Fleka a Kohouta v třetí Brněnské řadě se jim vyplácí. Včera dva pěkné góly Olomouci.
  • Tak koukam,ze ani jeden ze tri kteří nedohrali s Kladnem,dnes hrat nebude.
  • To nemusí znamenat, že nestihnou ELH, pokud nejsou 100% ok ještě, dává smysl, že dneska mají volno
  • tak Litvínov má na břiše místo klubového znaku logo Orlenu. doufám, že naše budou lepší
  • Trochu se obavam s cim prijdeme, preci jen ta latka z pripravy je hodne vysoko a lepsi nez ty pripravny to asi nebude :D 
  • Uz jste nekdo kupoval prosim Vas ty listky do toho Klingenthalu? Ja je ted chci koupit,a chce to registraci,a kde se mam registrovat,nevim kde to tam mam najit.
    Dekuju za pripadnou radu.
  • A kam mam lupeny kdyztak koupit.Jsou tam 4 bloky. Je to pak treba jedno,kam si clovek popripade stoupne?
  • Asi jako domaci oblast? K hostum bych nerad
  • @VANEKnaZDI A proč to neni na YT jako u jinejch týmů? :s
  • @kanis - Lupeny jsem tam kupoval už dávno...
    Tady si vybereš (sektor domácích HEIMBEREICH BLOCK) https://www.ticketmaster.de/event/hockey-outdoor-triple-hc-energie-karlovy-vary-hc-skoda-plzen-tickets/520345?language=en-us

    Registrace je vpravo téměř nahoře na https://www.ticketmaster.de/


  • Dobre diky moc za radu. A jeste ten jeden lupen stoji tedy 35 euro jo? Ja jen,ze je tam nejakej slevovej za 28,nicmene nevim,bo spis nemam jak tu slevu uplatnit.
  • @kanis Přesně, jsou za 35€ a ty za 28€ jsou Snížené: Žáci, stážisté, studenti, osoby s těžkým zdravotním postižením, důchodci od 65 let, důchodci z EU, držitelé průkazu Ehrenamtspass a držitelé průkazu Freiwilligenausweis.

  • Ja Ti moc dekuju za info.Nicmene jsem jelito,a me to proste nejde objednat i po registarci. Tady u nas to nikde jinde koupit nejde?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters