HCE Fórum

1423424426428429640

Komentáře

  • Taky mam dojem, že máme sice fajn progres, ale to se děje prakticky všude okolo... Pokud se teda neohlížíme na kluby jako třeba... Plzeň :D
  • ja myslim, ze ty vetsi rozpocet je nutnosti, aby tady zustal Cece a Bery. Nutno rict, ze nase posilovani se mi libi. Dotahli golman na post jednicky (a usetrili za nejambicioznejsiho golman ve vesmiru co chce delat dvojku, protoze jinak se pos.re) + ty dva severany. Ale neprehani to. Nejsou tu Liborove Prochazkove/Cechmankove a spol... Myslim, ze to ma vetsi nadej na uspech nez vymenit kompletne tym.   
  • Ale jistě, je to nějaká progresivní cesta, vyklopit tady 150M by uměl každej dědek..a pak chtít samozřejmě okamžitě sbírat vavříny. Tohle jsme tady už zkoušeli a jaký to mělo efekty si všichni co nejsou chabé paměti určitě živě vybaví. Já jsem jen za a jsem moc zvědav jak se tahle sezona zadaří :) nemám žádný přehnaný očekávání. Ano, dali se udržet ještě nějací hráči, nicméně čo bolo, to bolo. Jádro máme, Čeče a Bery zůstali a snad budeme mít konečně toho golmana. Krom toho i nový kondiční trenér, k tomu Bruk, mě se ten ansambl líbí. 
  • Sezóna ukáže, ale mega bych jim přál, aby se zadařilo, což by pro mě bylo i čtvrtfinále. Snaha tam rozhodně vidět je, to se jim musí nechat. I když některý kroky jako např. vyhazov GM byly trochu pofidérní :D 
  • @kinkis hele za tím vyhazovem GM kdovíco stálo, to v podstatě asi ví jen velmi úzký okruh lidí někde kolem Tobolky. Jinak nějaký okolnosti ven vůbec neprosákly. 
  • @Screepy to určitě, ale pro mě, co jsem to viděl jen zvenčí, to bylo fakt divný. Ona přišla, začla makat, udělali se zajímavé změny a najednou bum, konec :D ale kdo ví
  • GM tomu dávala 100 (nepo spíš 150) procent. To samý chtěla i od ostatních. Nepotkalo se to... 
  • Moc jim preju,at se zadari.Take si nedelam nejaká velká ocekavani,aby pak clovek nemyl zklamanej.
    Rad se necham potesit,bez prehnanejch ocekavani.
  • Na hokej.cz vydali článek 10 top přestupů v ELH a 2 z toho jsou k nám (Frodo, Kangasniemi), teda to už roky tady nepamatuju :D teď jen nemít přehnané očekávání před sezónou :D
  • Pokud bude mít Litvínov štěstí a oboum Kaše se vyhnou zranění, můžou být letos dost nebezpečný
  • Ted to akorat ctu,ze tam sel i Ondra. No sice jsou oba dobří,to bezpochyby,nicmene pokud se jim to nesejde,muze tam byt treba Gretzky. Litvinov to posledni dobou neumi delat,i kdyz tam hrace ma dobre.
    Ja vim,nezakriknout,uz klepu na zuby.
  • No oba mohli a vlastně měli být TADY!!! Ondra chtěl hrát s bráchou, kterej sem chtěl jít, chtělo ho i vedení, ale jaksi mu někdo zapomněl poslat nabídku!Type your comment@kanis
  • @Flaksa34 to uz je bohuzel historie. ten moment je pryc. sazka (novych majitelu) na spolupraci s legendou nas stala par hracu (tech co odesli a tech co neprisli). vetsinu se vsak podarilo napravit. Jmena jsou jen jedna cast, OLO to hraje bez kase s zadnym flekem a kohouta maji jen ve znaku a ...
  • To uz nema cenu resit.
  • Kašičky jsou pro ně posily o tom žádná! Pokud budou vic hrát než marodit můžou je zvednout ,ale je tam ten otaznik zdravi + Kobli- útok maj solidni ...za mě mají, ale průměrnéhé golmany a slabší obranu...

    Já jsem hlavně zvědavej na naše seveřany + Procházku jestli nahradí kluky vo jsou fuč...
    A těším se na Froda...vypadá, že zapadl to by měla být naše topka co nás posune vejš...
  • Pokud bude zdravej
  • Do I see it right, we have a new team animal? A chamois? 
  • Hawk71:

    It´s a symbol of KV.


  • Thank you, pOne. All the more interesting would be the chamois on the top as our team animal.  :)
  • Kočí jde do WHL. Pro nás škoda, pro jeho rozvoj dobrá volba. Ať se mu daří
  • Kočka by lítal mezi Sokolovem náma a Juniorkou...kdyby nešel letos šel by určitě příští rok ! Líbil se mi byl jsem zvědavej na další progres, ale určitě mu to taky přeju !Bude víc na očích pro draft má to logiku!
  • Čekal jsem, že dostane letos více prostoru, škoda :) ale pro něj určitě dobře
  • Kočího je škoda, ale musím říct, že se mi kroky nového vedení směrem k mladším hráčům líbí.

    Víťa Jiskra bude mít od klubu zaplacený školný na vysoký škole. I u Ondry Dorota se zmiňovalo, že jeden z důvodů, proč dostal profesionální smlouvu je, aby ho finančně podpořili ve studiu. A teď Kočí. Chceš za velkou louži? Fajn, hodně štěstí. Ale pokud se tam nechytneš, pořád jsi náš.

    Palec nahoru.
  • Trošku z jiného,u některých neoblíbeného soudku.
    Sháním rozhodcovske kalhoty na lední hokej.
    Vel.cca M,L. Nemusí být nové.
    Ale co nejkratší, jsem prcek.
    Nevíte prosím Vás , o někom , kdo by prodal?
    Děkuju
  • Zkus se poptat u Vojty Poláka na Rozcestí
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters