HCE Fórum

1428429431433434656

Komentáře

  • u univerzit je to daleko zivejsi v publiku (kouknete na univerzitni hokej u nas) nez kolikrat na extralize. u tohoto chvalim hudbu (naposled jsem ve varech slysel prilis elektroniky narozdil od rockovych klasik), ale kazdej ma rad neco jineho. 

    ja bych rekl, ze ten monstrozni nastup neni jedinou veci. potrebujes na stadionu/pred stadionem zabavu/jidlo/piti...
  • Rozpočet přes 130 mega? To je nejvyšší v historii ne? To by mě zajímalo, kde jsme to vzali, vždyť nedávno to bylo ještě kolem 80-90 mega.
    Navíc podle mě by ten kádr měl vypadat jinak s takovym rozpočtem..
  • upraveno 12. září 2023
    @Philip nový majitelé navýšili rozpočet + asi pár nových sponzorů + nikde nebylo řečeno, jestli je to jen A tým nebo komplet organizace

    A nutno počítat s tím, že nový smlouvy Beryho a Čečeho + Frodo a Ikka nebudou nic levného
    Post edited by kinkis on
  • Jeden z bodů dnešní tiskovky APK LH byla taky kultivace reklamních ploch. Tak mají ještě na čem pracovat, no.... Ta spolupráce na dresech mezi APK a klubama a i klubama uvnitř by snesla asi ještě vylepšení.
  • upraveno 12. září 2023
    Kinkis: To všechno beru, ale když se podívam na kádr Motoru, kde oznámili 118 mega, přijde mi jejich kádr kvalitnější. Je to jenom můj pocit, uvidíme v sezoně.
    Post edited by Philip on
  • Jinak hezký dresy jsou v reálu ty černo zlatý. Ty bych si dovedl představit jako domácí hlavní dresy, ty se povedly.
  • Philip
    Je nutno si uvědomit několik věcí. A to že, že hodně hráčů zde hrála za nižší platy než by kdysi dostali jinde. Tím že se s tolika hráči letos podepisovalo, tak logicky museli navyšovat smlouvy. Ber v úvahu jen to, že Frodl je tu za 450, Bery a Cece za 350 🙂
    Dalsi věc je že, že ten rozpočet 132mega se nemusí vyčerpat. Všichni víme že pan který tu byl před Brukem, nepodepsal hromadu kvalitních hráčů co mohl a tak přišli i ti levnější...
  • to kazdorocni sermovani s rozpoctama je porovnavat jabka a hrusky. kazdy do rozpoctu zahrnuje neco jineho (napr. PCE i B muzstvo v Chance lize). tazke nejde uplne jednoduse porovnat nasich 132 a CEB 118... 

    ja doufam, ze je v nasem rozpoctu jeste prostor, protoze v prubehu sezony prijde moment, kdy to bude treba ozivit/nabudit. neco udelas vymenama, ale treba se vyskytne moznost a bude treba pridat dalsi stripek do skladacky i pro dalsi sezony. 

    jinak se mi libi nas soucasny pristup vic nez v minulosti, kdy se menily cele utoky a obrany. nakonec to nefungovalo. nejlepsi kadr podle jmen (a mozna i nejdrazsi) nakonec hral o udrzeni... ja to u nas vidim na vizi soudrzneho tymu (jako napr. OLO) bez velkych jmen + doplneni hraci typu ktery nam chybi. nejdulezitejsi letosni podpis je Frodo - loni bychom s nim to ctvrtfinale udelali.    
  • Type your comment@Screepy

    jo na to se kouká moc pěkně. 20%+ náskok na 2. nejpopulárnější dres

  • Asi je to tim EC, to musí kazdyho rozumnyho cloveka pobavit.
  • Kdyz maji nektere tymy za vekovni sadu tmavou,a domaci maji za domaci sadu tmavou,jak se to bude resit,vite nekdo?
  • Očekávám, že domácí tým má přednost, jestli ne tak to nedává smysl
  • No aby to nakonec nedopadlo tak,ze sem prijede dejme tomu Plzen,a bude se hrat cerny proti modrym.
    Nerikam,ze by to neslo,nicmene hlavne pro hrace by to asi kapanek matouci bylo.

  • Neviděl jste už někdo jak vypadá led v hlavní hale?
  • A viděli jste led Třince? A Pardubic? :) dobrý nepoměr..
  • Led Třince je hrozně zvláštní :D jakože super, že třetiny jsou vlastně úplně čistý, ale je to velkej nezvyk něco takovýho vidět :D
  • Domácí má přednost. V tmavé doma budeme my, Sparta, Kladno, Boleslav, Budějovice a Litvínov. Takže v bílé budem hrát jen v 10ti zápasech a 42 zápasů budem v černé
  • To bude taky hrozně divný
  • tak novinkou je 200kč za parkování v garáži. jsem zvědav, kolik lidí to bude využívat. já se radši projdu ke Startu
  • Za mě parkování v garáži proč ne i za tu gáži, svýho zákazníka si to najde.
  • To já to mám půl hoďky pěšky,krásně se projdu, dám dva, tři kousky, a jsem spoky. No a potom domu buď z-vesela, bo ne-zvesela.
    Už aby to vypuklo,těším se jak blázen už.
  • To parkování za 200 je skvělý. Umím si to představit u někoho kdo jede z větší dálky, ví že dojezd má jen tak tak na zápas a nemusí tím pádem hledat místo kdo ví kde.
    Nebo parta 4 důchodců, co už jim to tolik nechodí, kdy dá každý pade a mají to pak kousek.
  • parkovani je nahodou super. kazda koruna se hodi...

    vzhledem k tomu, ze jsou nejake "food trucky" mezi partnery, tak snad bude nejaky food court (aspon pri nejaky zapasech) kolem areny. proste idealne tam ty lidi prijdou pulhodinu az hodinu pred a mozna zustanou i na jedno pivko po. vim, ze v zime je to tezsi nez ted, ale stejne...
  • Třinec v Plzni pěkně fasuje
  • Kapanek jo no.
  • Tím, že máme to logo dost jednoduchý a i barevně neutrální se v tý hromadě reklam dost ztrácí
  • Trochu jsem doufal, že použijí alternativní logo. Jinak ty prázdná bílá místa na hrazení je ostuda.
  • Tak teď s tím doprovodným programem už vidím snahu dostat na hokej i rodiny s dětmi! :D
  • upraveno 15. září 2023
    Ten led vypadá příšerně... je tam vůbec nějaká ledová plocha? :s Alternativní logo by bylo lepší, to souhlas..

    A nejsem si jist, až bude hala plná nadávek, jestli rodiny s dětma ocení to, že maj počmáraný ksichty a učí se nový nadávky...

    Furt mi tu chyběj plameny, show, roztleskávačky...
    Post edited by three7 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters