Komentáře

• hmmmm, dobrej start, navíc využitá přesilovka
  • Tak Kangasniemi je úplně jinde, Zetterberg výborná střela a rázem máme 100% přesilovky :D
  • @three7
    Před zápasem s Kladnem se zkoušel novej nástup hráčů skrz dveře pro rolbu, samozřejmě s plameny.

• tak si nejsem jist, co se na ledě stalo. ale líbilo se mi to :D
    Tvl, tak to čumim... Jsme v pořádku my, nebo oni jsou tak špatní?? jako KRÁSA!!!!!
    Post edited by three7 on
  • No,a najednou to jde,super,truper.
  • Jj musejí to uklidnit kapanek.Oni ale dostali asi celkem kartáč od Holane,tak není čemu se divit,že do toho teď jsou hlava, nehlava.Snad to kluci domlati.
  • Budu se opakovat, ale s Kangasniemim Griger s Rachunkem úplně ožili
  • Teď už věřím,že dnes z Vítkovic po dlouhé době pojedeme se třema bodama,a naprosto zaslouženě.
  • Kdy jsme naposled využili víc jak jednu přesilovku v zápase?  =)
  • Nemuze to takhle proste skoncit? 😃

A to jsem si rikal, ze v nedeli se pujdu podivat na adepta na titul Kometu, kdy budu rad za bod a po dnesku se mini-euforii neda odolat 😃
  • Ja myslím že start se vydařil:) 👌
  • uf, přiznám se, že jsem asi v úterý koukal na zápas se Spartou z 23.12.2020, kdy jsme ve 3 třetině srovnali z 0:4 a vyhráli v prodloužení. po 2 gólu Vítek jsem měl bobky, aby jsme to dnes nezažili z 2 strany a jsem rád, že to kluci dali a ještě to pojistili 2ma brankama ve 3 třetině
  • Hlavně nebejt teď na hrušce, bo z ní v neděli rychle slitnene.
    Nicméně samozřejmě super úvod,a každej teď bude čučet,a dávat si bacha.
    To nebylo jen nějaký ušmudlany vítězství o blbou haluz,ale rozdíl třídy.
  • Krásný úvod, jen tak dál! :)
  • A teda Zetterberg 2+1, Ikka 0+3, na první zápas pecka
  • A o Frodovi se vůbec nemusíme bavit, je to hezký mít gólmana
  • Ještě k tomu jak tu někdo psal,že Rachna a Gigi u Kangiho a Zetta ožili.
    Asi s nimi musí víc bruslit no,a pak to jde 😂
  • Tak jsme prní no a cóóó,no a cóóó,no a cóó ó o😂
  • Určitě dneska pochvala a jen tak dál ! Ale je to jen první zápas...v neděli nás to prověří víc si myslim! Bruslivej poctivej hokej jako dneska i v neděli a věřím v body...

Jinak k těm reklamám na ledě..mě to u nás přijde + - stejný a když jsem viděl o přestávkách jiný stadiony řek bych, že jsou mnohem horší a nebo úplně stejný...výjimka Třinec, ale tam to táhne více méně jeden sponzor tak si to můžou dovolit...jako jistě lepší je to bez toho ,ale to je nereálný v Evropě skoro všude
  • na tohle se pěkně kouká :)

• Teď koukám na naší dvacítku a koukám, že mantinely jsou pokrytý reklamou úplně všude, žádný prázdný místa, jak tady někdo říkal.