HCE Fórum

1427428430432433656

Komentáře

  • Hmmm, to vypadá pěkně :)
  • No, ta reklama na Erotic City se na těch dresech hodně vyjímá :D
  • Obrzek
    Minimalne zepredu dobry, cekal jsem to s tema reklamama mnohem horsi teda :) 

  • @Xaxxz nechapu proc se tyhle reklamy proste neprizpusobi barvam klubu, vsak je to jak pest na oko ta cervena se zlutou :D 
  • zepredu exclusive a zezadu erotic
     =) 
  • @kinkis Já dodnes nevěděl, že nás vůbec sponzorujou, s tou barvou souhlasím, to je fakt šílená kombinace
  • jen otazka pro designery, neslo dat KV nad znak a Jogurty misto KV...

  • A to samý ta Hollandie, to taky kazí celkovej dojem
  • Zas jsem rad, ze jsme nedopadlo jako napr Litvinov, ty jejich svetly dresy to je dobry peklo :D 
  • upraveno 11. září 2023
    Erotic City reklama je umístěna u jisté části těla. Nahoda či úmysl? 😀
    Post edited by 12Stig12 on
  • upraveno 11. září 2023
    Ale pořád lepší než jiné týmy
    Post edited by 12Stig12 on
  • No.... lev (s malym l) mohl mit v ruce kelimek bio selskyho od hollandie, mozna by to bylo lepsi.  =) Erotic City je dobrej ulet.... Loni pohrebni sluzba, letos Erotic City.....  =)

    Jako dresy dobry, ale ja si nikdy nezvyknu na tu sedou. Zustal bych u kontrastu cerna/bila. Forza Juve! Forza Newcastle!  =)
  • LOL!!! Tak to Erotic City, to je dobrý, z toho bude ještě hodně vtipů, si myslim. HC Dildo KV :)
    A logo Hollandie přes městskej znak, to se teda grafikovi nepovedlo.
    Ale ostatní OK. 
  • @kanis Tak to nevím, mě to šlo koupit bez problémů
  • @plasa jaky vtipy. my se jasne hlasime k tomu, ze Eroticu mame u prdele :-)

    jen je mi lito, ze z toho vzhledem k barvnosti jejich loga a nasich dresu vyrvou vic nez osatni partneri s mensi barevnosti

  • jo a vzpomnel jsem si na starej pubertackej vtip - proc se neprodavaji cerne prezervativy (my to mame teda jen jako venkovni sadu)? protoze cerna zestihluje...
  • Si říkám kolik nám Erotic City muselo nasypat, že to dali na dres. Ale účel to očividně splnilo už teď. Všichni o tom píšou /mluví.
    Ještě by mohli být na středovém kruhu místo loga 😁
  • Černý dresy palec nahoru ! U bílých škoda znaku do šeda...kdyby byl černej vypadalo by to líp!! Erotic city,ale téma číslo jedna tomu se nedá nezasmát 😀 je to byznys hold ...hold se na náš účet pár set lidí zasměje...btw...Žlutá Litvínova s červeným ptákem taky úlet!
  • Dresy pěkný, erotic city halt dalo peníz tak se jim to místečko muselo udělat no 😬😄co už teď potřebujeme body a je jedno jestli s erotic city nebo bez:)) btw rozpočet 132M je na "A"? Nebo i včetně mládežníků
  • ... ty dresy jsou jedna velká příšernost, ten nevšední umělec, co je stvořil, by se měl do budoucna věnovat pouze navrhováním letáků do supermarketů a ten, co to schválil, by to měl do konce svého života nosit. Dres je samá reklama (jinak to asi nejde) tak tomu dám vícebarevný podklad, ať je dosaženo většího chaosu. Tohle je bizarní  i na devadesátá léta a jistá reklama to jen podtrhne a stává se třešničkou na dortu
  • @Lynford ??? :D :D koukal jsi na ty dresy vubec?
  • Lynford - když pomineme EC a Hollandiu s podklady, tak dresy jsou fajn. Jasně ještě jsou reklamy s podkladem na rukávech, ale to jsou partneři ligy a tam klub nemá na výběr
  • ...samozřejmě a stále jsem zhnusen. Byl tu prostor se prezentovat a zase to nedopadlo, ale nebudou v tom jediní, těch příšerností na led vyjede povícero
  • ... právě proto, že o tom dopředu ví, tak ten návrh zpracuju s ohledem na jejich umístění. Ten dres měl být co nejjednodušší, nejlépe jednobarevný
  • Fakt je ten, ze pokud vim, jaky kde budou reklamy, tak si ten prostor graficky pripravim. A ne ze udelam dres a pak tam nejak nalepim reklamy. Pokud jde o podklad, zustal bych u cerne a bile. Dve barvy, ktere se dobre kombinujou. Navic loga byvaji na bilym nebo cernym (pripadne transparentnim) podkladu. Tim eliminuju tech padesat obdelnikovych ramecku, ktery ze dresu delaji plakatov.

    Vzdycky se mi libily i cyklisticky dresy, kde ty loga partneru byly na dresu zakomponovany. Ne jen nalepeny. Vzdyt i grafik parek klubu si s tim na cyklodresech umel velmi dobre poradit! ;)

    Co mi prijde super, kdyz nekdo dokaze sponzory presvedcit, aby ustoupili s barvou....jako je tomu treba u cernych dresu ac sparta, ktery jsou fakt fesny!
  • Ale zas jednobarevny dresy vypadaji pak jako treninkovy.... Jednobarevny urcite ne. Nejaky graficky motivy bych urcite pouzil.
  • Dresy hezky,nicmene to EC mohlo byt podano kapanek jinak. Takhle kam prijedeme,budeme mit ze srandy usitej, ne jeden kabat.

    No a ja mam listkyyyyy, jupiiiii.

    Dekuju moc three7
  • Trochu odbočka od našich Erotic Varů...se musí nechat ,že ty Amíci prostě atmošku umějí a to je jenom Univerzita...

  • upraveno 11. září 2023
    @maverick Spíš právě na opak "jenom" univerzita tim žije daleko víc..
    Škoda, že tu nemáme nikoho, kdo by něco takovýho udělal. Musím říct, že co jsem koukal na fočusu (YT BraníkTV) v naší prasolize se v tomhle značně zvedli a dělají snad už všude předzápasovej program, baví fans... Tohle tu prostě chybí no
    Post edited by three7 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters