HCE Fórum

1959698100101608

Komentáře

  • Ti rozhodčí jsou tragédie na obě strany
  • UNBELIEVABLE!  =)
  • I am looking forward, when Martin Pešout lets the bus driver or the equipment manager play in the first line.  :p
  • Křičím tady u televize snad ještě více než naživo =)
  • dokud se nepískne konec, byl bych zdrženlivej ... víme, co dokážou :D
  • Gratulace Šikovi, moc jsem mu to přál :)
  • Wow! We won by 'player lottery'! 
    ...and even T. Závorka found back to a better performance level.

    5 matches left.
  • ...what will be the line-up for the next match...? 
  • Neskutečná euforie. Kladno vyhrálo taky, takže WSM liga vede =)
  • Hosi tvl neverim =) ale je to velmi prijemne nevereni! Nebudeme jeste vubec propadat nejake bezbrehe euforii ale bojovat,drit a pokracovat v tom co nam ted jde a kez by.. :) Zavi jinak velky prekvapko! Cernej kun baraze :) dneska bezchybnej..
  • Ještě opravdu není ani zdaleka nic jistého. V případě páteční výhry však bude extraliga již téměř na dosah. V případě prohry to bude těžké. Dalo by se říci, že po páteční bolestivé ztrátě byla skoro povinnost vyhrát oba tyto venkovní zápasy. Takže opravdu zatím nepropadat nějaké euforii a na 100% odmakat příští zápas s Jihlavou.
  • Je to tak,potvrdit tyto vitezstvi v patek proti Jihlave a jednou nohou uz tam budeme. Ale bude to tezky zapas,protoze Jihlava bude muset bodovat. Nam to na druhou stranu muze hrat do karet. Krom toho bude plny dum a ti kluci si uz konecne veri. Makat a zrat led :)
  • Mě to tak pripada,jako kdyby tam ta Jihlava,ani uz nechtěla bejt.Nebo ji došla šťáva.
  • @kanis podle me spis, ze prvoligiste uz se srovnali s extraligovym stylem hokeje,  trochu zklidneli a nejsou tak vyplasene... jinak vcera supr rozborka tradicniho tymu :)
  • @TDI Včera tam byla velmi tradiční atmosféra. Škoda že jsem to mohl sledovat pouze v TV, protože pohled na kyselé ksichty nejtradičnějších fans musel být k nezaplacení...
  • upraveno 11. duben 2018
    Je to jak pise TDI, je videt, ze pocatecni ani ne snad neschopnost, spis nezvyk s tempem o level vyssim uz u prvoligistu zmizel a naprosto se srovnali s tempem ELH tymu, pokud budu hodne odvaznej tak si troufam rict, ze uz jsme nasadili naopak zase o trochu vyssi level my. Samozrejme dalsich pet zapau muze porad dopadnout jakkoliv, Litvinov rozhodne nic nevzda. Ale rekneme si uprimne, bude to mit uz strasne tezke, i kdybych pocital ze bdue stacit na postup / udrzeni se 20 bodu, tak to pro ropaka znamena 4x z poslednich 5 zapasu vyhrat..nechci kluky cernozluty podcenovat, ale to je prakticky nerealny a kor v jejich soucasnym rozpolozeni. My, Kladno a Jihlava to mame ve svych rukach, nam staci trikrat vyhrat a nemel by nam postup uniknout, coz ale z peti zapasu taky nebude tak uplne easy.
    Post edited by Screepy on
  • @Screepy Stačí vyhrát tři domácí zápasy a bude to doma :)
  • Vcerejsi výsledek supr! Dopředu dobry, ale ta nase obrana, zvlast v predbrankovym prostoru, byla vcera zase strasidelna.
    To mohlo klidne skoncit 6:6 a nikdo by se nemohl divit.
    Zavorka si vybral stesti na par dalších zapasu dopředu z toho duvodu bych v klidu v patek nasadil Novotnyho jelikož všichni vime jak se Zavorkovi (ne)dari před domacim publikem. Senkerik uz doufam zustane sedet.

    Ropacky forum je poctenicko, tam se jedou spiklenecky teorie a trhaj se permice. Pro nasince balzam na dusi=)
  • Jako včera dost dobrý!

    Ale je třeba zachovat klid, pač do konce se hraje ještě o 15 bodů. Dle mého názoru by pro Vás bylo lepší hrát víc venku, než doma.

    Rozjetý tuto máte opravdu dobře, tak doufám, že nebudete jako ČD a nenaberete cestou do cíle obrovský zpoždění...

    Jo a ještě jedna věc - nechápu, že ve Vašem sektoru bylo tak málo lidí. Dyk to máte k ropákům copa by kamenem dohodil a zbytek doplivnul. A hrajete zápas, kterej je důležitější než semifinále play off ELH...
  • Prijedu takle vcera z kola, kouknu na stav po prvni tretine, vidim 1-0 .... rikam, si: "to neni tak nejhorsi". Posadim se pik, pik, pik, pik .... 4 flaxy a bylo. Pak jeste zonglersko-baseballova vlozka Oty Sika. Pekny.

    Nicmene i po vyhranem takto dulezitem zapase je treba se podivat na negativa.

    yosef zminil smrdlani pred brankou. Ja jsem si na to snad uz zvykl :)

    Spis mi porad sere prvni PP lajna a jeji slozeni. Opet to bylo o nicem. Naskoci Vrdlovec a spol a hned fik. Ikdyz to nebyla tentokrat vylozene PP situace, spis brejk 3na2, ale to nevadi. Prvni PP lajna, tak jak to tam treneri posilaj, je totalne ale totalne vycichla a impotentni. Neni tam nic zajimavyho, nic prekvapivyho, zadnej tlak na branu. Ano, za stavu 4-1 mozna dobra udrzba .... no ale ony i chyby dozadu tam pak jsou (mozna tim, ze tam nejsou 2 utocnici).

    Opet musim neco napsat na Standu Balana. Uz mi svym pristupem pripomina Televizaka v nejvetsi neforme. Vrcholem vcera bylo to, ze se pri takovym stinovym napadani typu "abysenereklo" rozplacl sam od sebe v utocnym pasmu a misto aby se rychle sebral a mastil zpet, tak to nechal dozadu pekne 5na4. At se de proboha zeptat Bruslinena na to, jak se z celou sezonu sedyho hrace v play off a v barazi stat platnym hracem na lede. Nejlip mu jde zatim hlasit kanadsky body rozhodcim. Kdyz nepocitam gol v prodlouzeni s Jihlavou, tak nepredvedl posledni dobou v podstate nic. Kdyz jsem tenkrat psal, ze si zase vybral chvilku slavy na 50 zapasu, tak jsem netusil, ze budu celkem blizko k pravde.
  • K včerejšímu zápasu, byť týhle "statistice" moc nevěřím, tak tentokrát to je asi ten faktor, kterej rozhodl:
    Radegast index3:39
  • upraveno 11. duben 2018
    Tak neni divu, ze si nasi dali po zapasu vic Radegastu nez souper. Jen by mi zajimalo, kdo dal ty tri kousky v kabine Chezy. Slegr 3? 
    Post edited by pOne on
  • pOne napsal(a):
    Tak neni divu, ze si nasi dali po zapasu vic Radegastu nez souper. Jen by mi zajimalo, kdo dal ty tri kousky v kabine Chezy. Slegr 3? 
    Šlégr včera určitě nebyl schopný vypít tři piva. Už za stavu 1:3 na střídačce vypadal, že přemýšlí o tom, kdepa se oběsí, nikoliv o tom, jakpa zápas zvrátit. Koukal smutně před sebe a vypadal, že se každou chvíli rozvrečí. K večeru zapřemýšlel a řek nějakým novinářům, že se z tutoho musí dostat hráčí sami.
    Myslím si, že z něj musíte mít radost. Pač když zapřemýšlel v tutý sezoně poprvý, vyhodil Rulíka a stoupnul si na střídačku místo něj. Asi to nemyslí špatně, ale dělá všechno pro to, aby ropácí spadli...
  • kafka: Tak kdyby neslo o Radegast, tak bych mozna obvinil tebe, ze jsis odskocil z kotle HCE a 3 kousky jsi jim tam v kabine slohnul. Ale ja vim, ze ty pijes jinou znacku, tak jsi z obliga.  =)
  • No myslím, že bych si z kotle HCE odskočil hodně rychle a úplně jinam, než do kabiny ropáků! A hned pár sekund po té, copa bych tam přišel a pozdravil. A možná, že bych ani pozdravit nestihnul... =)
  • Vossy: Jeste k tem rozhodcim, to jsem nezminil. Stesti, ze jsme tam solili ty goly, takze jsem se nestihal ani adekvatne prubezne nasirat na ty suliny pruhovany za to, co tam predvadeli. Misto jasnych 5na3 za sroubovak na Fleka jsme za 20 vterin sli do 4 za prilis mnoho hracu na lede. Pak tam byl na utocny modry uplne jasnej zakrok na nekoho z nasich (hokejka zapacena jak v Naganu). Sorvik tam miril loktem na hlavu (ted nevim, kdo to byl), nas hrac uhnul fakt jen dilem stesti a predtuchy..... Balana tam manik sestrelil 10 vterin po odpiskani a nic.
  • Panove jasne, chyby se nasly, ale tvl budme soudni, nejsme NY Rangers.. :) vcera byly tri body, 5 fiku v kase ropaka a tim to pro me konci, do kazdyho zapasu se muzes poucit z chyb, jenze podivejme se na to, jaky chyby udelal Litvinov, v tom pripade, pokud by ses mel do kazdeho zapasu poucit z chyb, bys tak po pulce sezony uz nemel delat chyby zadny, protoze jak se rika, stejnou chybu udela dvakrat jen blbec. jenze v tom sportu je to trochu jinak, ze jo.. ;) takze maximalne se zamerit na nejaky extremy, tri body mame v kapse,jedeme dal.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters