HCE Fórum

19798100102103608

Komentáře

  • Pánové, co jsem slyšel tak v tom jejím současným průjmovým stavu má taky prsty Koukal. :s
  • @Skopec ; Koukal je jasnej, chlapík už nehraje na profiúrovni a potřebuje někde získat penízky, protože jeho penězovod nikdy nebyl kdovíjak zázračnej, narozdíl od Koukalky, která samozřejmě měla supr kontrakty na reklamy apod. No a protože pan Koukal asi nechce jít do práce, tak si zvolil jako penězovod svojí současnou manželku, vo tom neni pochyb. Já jsem si jí opravdu vážil, za to co pro český biatlon udělala, nebýt jí, tak to výsluní zdaleka nebude tak zářivé, ale tohle mi prostě přijde nedůstojný..
  • @Screepy Tvl... napsala knížku! :) No nic... Jako, to že to je pořád hysterickej magor, to si myslim taky.
  • No po tom co se úryvky z tý její nový knížky objevily v tisku, tak i tento penězovod brzy rychle vyschne. Kdo by dělal reklamu s bejvalou hvězdou biatlonu. Protože cestu zpět si tímto mezi profisportovce asi už nadobro uzavře, když nakydala hnůj na všechny okolo s kterejma byla na jedný lodi. :#
  • Pánové, kdybyste si to přečetli pořádně, tak víte, že v tom má především prsty její matka. Ale... jak říkám, no nic. Tady se asi neshodnem :)
  • @Skopec Jinými slovy to vyvrací tu teorii o snaze o nějaký penězovody. Já ten příběh teda vidím uplně jinak.
  • @plasa - já tu knížku nečetl a asi ani číst nebudu. Jen jsem viděl to co vyšlo na seznamu nebo idnesu a kecali jsem o tom cestou po barážových hokejích.Takže si nějakou hlubší úvahu o jejích psychoproblémech asi neudělám. Naposledy jsem něco podobnýho četl od Horviho a ten byl supr. ;)
  • Skopec: Ja bych teda v nicim prujmu mit prsty nechtel. Ale nejsem Koukal.... ;-)
  • Tak jsem nahledl na jihlavské forum a oni se tam chtej skládat hráčům na odměnu...chlastacku...kdyz udrží extraligu...to jsem se fakt musel smat tvl...misto toho aby to bylo obracene aby kdyz se nedaří dali treba zdarma vstup at přijde podpořit co nejvic lidi at je to nakopne tak to tam resi odměnou =)
  • @FeryBo To je slušný WTF :) Na druhou stranu, vlastně docela sympatický, no ne? Jsou to magoři, ale i proto bych to letos Dukle přál udržet, spolu s naším postupem.
    Super ale je, jak dneska houfně nasázej na Vary. V tom jim držim palce snad ještě víc, aby se ukázalo, že se po letech naučili správně vsadit :))
  • Dnes Vás čeká podle mne nejtěžší zápas. Držím palce!

    Měl sem v plánu přijet a osobně na Váš výkon dohlédnout, bohužel mě skolil moribundus...
  • kafkojc: To máš z toho výletění na Moravu :) jinak je to tak, dneska můžeme opravdu udělat významný krok směrem k ELH, doufám, že to dnes dobře dopadne.
  • Screepy napsal(a):
    kafkojc: To máš z toho výletění na Moravu :) jinak je to tak, dneska můžeme opravdu udělat významný krok směrem k ELH, doufám, že to dnes dobře dopadne.
    Já bych Ti napsal, z čehopa tuto mám. Ale to by se tu pak všichni hlasitě smáli. Takže si radši dodělám kyblík grogu s medem, pak ho do sebe vyleju, vlezu do peří a budu se potit... 
  • A můžeš pritom koukat na přenos z nadupaný arény.
  • Upřímně nevím kdo bude v lajně Vrdlovec-Skuhravý-Vachovec bruslit... :/
  • By slo zatim :)
  • Pískej konec baráže :-).
  • Banda hovad.
  • To je ale horor neskutečný. Body spláchnuté so kanálu.
  • Jihlava byla absolutně neškodná, neskutečně prosraný zápas, který nás může hodně mrzet a hlavně můžeme nakonec být rádi alespoň za bod. :s
  • Aby nas tenhle zapas nestal celou baraz..takhle projebat skvele rozehranej zapas,to je do nebe volajici :/
  • Zaplat panbuh za dva body..
  • To byl infarkt. Kdo by před baráži řekl, že rozhodující gól dá Venca a všechno vyčape Závorka.
  • Toto byl extrémně důležitý bod navíc, jelikož už jistě máme lepší vzájemné zápasy s Jihlavou. A i vzhledem k postavení v tabulce...
  • S ohledem na to ze bod nakonec nemusel byt zadny tak je tenhle bod zlaty. Ale stejne je to ztrata bodu..
  • Ty vole ze 4:1 na 4:4... co na to říct ..
  • A jihlava uz nema ani forum :D
  • To je takovy oblibeny kolorit,zname =)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters