HCE Fórum

1969799101102608

Komentáře

  • @pOne I komentátoři se několikrát shodli (a že to povětšinou neříkají nahlas, to už fakt musí být okaté), že rozhodčí pískají špatně  :s
  • Komentatori hlavne furt breceli na Litvinovem... :#
  • @Screepy O to horší je to, že se i přesto shodli, že Litvínovu připískávají  =)
  • No, strana cislo 98 za nama a xman nikde. Tak budeme doufat, ze prijde aspon Wayne.  =)
  • Je někde odkaz na ropácký fórum? Rád bych di udělal hezký odpoledne
  • "Cheza má nejvěrnější fanoušky".. no hned jsme to forum zavřel, bylo mi blinvo...
  • @Vosa1

    Komentátory sem vypnul už v první třetině.
    Senilní Richter mluvící z cesty opravdu není to, copa bych chtěl u hokeje poslouchat... :#
  • yosef napsal(a):
    Díky za odkaz.

    Opravdu hezký počteníčko.

    Nejvíc mě rozšvíkal borec, kterej vidí případnej sestup jako vyřešení problému, kampa posílat hráče na farmu... :)
  • Jj je krásný si porovnat to, co si tam jde přečíst teď, a to co jsem tam četl loni po našem sestupu. Njn holt tradice je tradice  =)
  • upraveno 11. duben 2018
    @kafka Musel jsem si vybrat, buď neuslyším otřesného Richtera, anebo přežiju Richtera a uslyším ztichlý tradiční stadion společně s nejtradičnějšími a pískajícími fans. Ta oběť s Richterem za to stála  =)
    Post edited by Vosa1 on
  • upraveno 12. duben 2018
    Tak jsem na to koukal a při určité konstelaci by na postup nemuselo stačit ani 20 bodů. Pokud by zůstal Litvajz v takovém útlumu že už by nevyhrál ani jeden zápas a zbylé týmy vyhráli vzájemné domácí zápasy mimo předposledního kola kdy by Jihlava porazila Kladno u nich za 3 body, tak bude před posledním kolem Tabulka:

    KVA 21 bodů
    JIH   19 bodů
    KLA 18 bodů
    LIT    8 bodů

    No a v tom případě by poslední kolo (LIT-KLA a JIH-KVA) bylo pěkně o nervy a mohli by rozhododvat hodně vzájemné zápasy a skore v nich. Takže prozatím nestačí ani vyhrát 3x doma, aby byla jistota postupu. Celá baráž bude ještě hodně o nervy
    Post edited by Vossy on
  • @Vossy Zajímavá úvaha, proto je trochu škoda, že se v posledním zápase doma proti Kladnu nepovedlo o 1 sekundu dát góla do prázdné brány, protože ta 1 branka by nakonec mohla být rozhodující. Pokud by nastala situace jak ty píšeš, tak bych se snad na to poslední kolo do Jihlavy i vypravil  =) . Já však doufám (a i si to tajně přeju), že postup budeme slavit nejpozději příští pátek doma proti Litvínovu. 
  • Vcera jsme se tady bavili o rozhodcich na hokeji. Uz predevcirem to v zapasne ManCity-Liverpool tech 5 sasku bralo do ruky. Ale toto, to je vazne soda: http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/liga-mistru/372661-ronaldo-rozhodl-infarktove-drama-heroicky-vykon-juventusu-k-postupu-nestacil/ 
  • Někdo v neděli do Kladna? :)
  • pOne napsal(a):
    Vcera jsme se tady bavili o rozhodcich na hokeji. Uz predevcirem to v zapasne ManCity-Liverpool tech 5 sasku bralo do ruky. Ale toto, to je vazne soda: http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/liga-mistru/372661-ronaldo-rozhodl-infarktove-drama-heroicky-vykon-juventusu-k-postupu-nestacil/ 
    Mno, já být na hřišti v dresu Juve, tak bych tu černou svini za tuto zabil.

    Neuvěřitelný. Tutím způsobem dokurvit a rozhodnout tak krásný semifinále je hnus fialovej... :#
  • @plasa možná, ale neslibuju :) pojedu ze Sudet, tak bych se moh cestou zastavit, pokud to bude časově klapat ...
  • @plasa Možná já, ale z Lovosic asi nikoho nesvezu :)

    @pOne Dostali jsem rozkaz zlikvidovat diverzanta s brašnou na zádech. Rozkaz zněl jasně... Real musí projí. Stačila jedna dávka...
  • A ty gesta směrem k divákům si mohl Ronaldo také odpustit, raději ani nemluvím o jeho tradičním svlékání dresu.  :s . Přijde mi, že se Buffon ještě dost ovládl. 

    Tyto záběry jasně dokazují, že to faul nebyl: 
  • upraveno 12. duben 2018
    Já stále nedokážu pochopit ten podělanej tradicionalismus ve fotbale, kde se brání videu jak čert kříži tvl. jak v zápase ManCity ten jejich druhej gol, tak totok, video by všechno ukázalo na pravou míru.. :# ať jde celý vedení UEFA do vole prdele. A udělat takovejhle megazářez ve 3. minutě nastavení..ty krávo!!! Myslim že Italská mafie už ví, kde pan sudí bydlí =)
    Post edited by Screepy on


  • Trenink Realu před zápasem s Juve. Názorná ukázka jak hrát ve vápně. Dotek míče, pak rychle k zemi a hodně se válet.
    Real.gif 637.7K
  • @Vosa1a real už ho nechal smazat ... ;)
  • Synové anglického rozhodčího Michaela Olivera se po utkání Realu Madrid s Juventusem rázně ohradili proti nařčení, že je jejich otec fanouškem Bílého baletu. "Táta je férový a čestný muž," shodli se synové Raúl a Iker.
  • Screepy: Kdyt si (asi) slysel ty hovna, co na adresu videa ve fotbale srali z ust (jinak se to neda rict) V. Kadlec nebo Hapal. Pokud jsou ve fotbale lidi, kteri takhle uvazujou (radsi at neni hra prerusovana a hraje se bez prodlev, ze se clovek ani nemuze radovat, protoze si neni jist, jestli gol bude platit atd atd ... at to klidne neni fair play, to nevadi.), tak se leccos vysvetluje. To jsou takovy zcestny myslenky, ze nechapu, jak je nekdo muze vyslovit. Vzdyt v hokeji je to taky tak. Das gol, taky se muze cekat, jestli plati nebo ne. Necht je to radeji objektivne posouzeno a je rozhodnuto podle videa, nez takovydle zarezy. Vem si, kolik prachu eventuelne muze takovejdle zarez stat Juve.

    BTW: Nedavno mi mladej rika v ramci filosofovani o fotbale: "...no ja bych tomu Realu i fandil, mne jako nijak nevadi, hraje tam Modric, toho mam rad ..... ale kvuli tomu blbymu Ronaldovi fakt nemuzu, toho uplne nesnasim...." :) Jsem se musel smat. Nevim, kam na to chodi.
  • Vossy: Ten chlapek v sortkach je Zinedine?  =)
  • upraveno 12. duben 2018
    pOne:Jasně musí dohlédnout na správnou techniku provedení
    Jen chudák Ronaldo. Zaslechl jsem v pozadí toho GIFu že se tam valí jak slon. Aby nedopadl jako Koukalova a neskončil na oběd s vatovymi tampony macenymi ve vodě.
    Post edited by Vossy on
  • Ta Koukalová tomu taky dala tvl. Takovýhle blitky do novin, ta už se ani při nejlepší vůli stejně do repre vrátit nemůže, dneska zas článek o tom, jak jí Vítková nenáviděla..strašný sračky, co je v týmu, má zůstat v týmu. A to jsem tu holčinu měl fakt rád. Mohla normálně důstojně opustit scénu, veřejně na tiskovce prohlásit že končí a bude se soiustředit na osobní život a ne vypouštět do eráru takový hovna..  :# ach jo..
  • @Screepy Může bejt... na druhou stranu si ta holka prošla slušnejma hnojema, od vlastní rodiny nebo od trenérů. A taky to solidně odskákala. Pro mě ta medializace naopak dává smysl, protože tohle se děje hromadě lidí a málokdo si to uvědomí. A jen díky uvědomění je možný s tím něco dělat. Takže naopak za mě palec nahoru... byť teda to není příběh s happy-endem, když pořád zobe prášky.
    No a když si myslí, že je Vítková kráva, tak co by to neřekla? Teda přesněji ona něco napsala do knížky, rozmázli to novináři, protože to je vděčný sousto. 
  • @plasa okej, proč ne, tak ať to pustí do portálu "bez frází" jako true story, mně vadí, že se pouštěj útržky, chytí se toho kdejakej bulvár a ty to zveličej ještě pětkrát než to vlastně bylo, takže ať to bylo jak chtělo, noviny z toho udělaly slušnej guláš, to je úplně špatně, tim ze sebe pro mě dělá jen šaška, pokud chci někde sdělit neco vážnýho do médií, tak si k tomu zvolim takovou mediální cestu, aby se z toho nestala mediální onanie Blesku..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters