HCE Fórum

19394969899608

Komentáře

  • Tohle byla tuza dulezita vyhra!! A baraz zacina od znova..
  • Super...co flicek jak je na tom?nejaky info?hral pak nebo uz ne?
  • @FeryBo Zdálo se mi, že jsem ho tam viděl sedět na střídačce na té horní lavičce, jistý si ale nejsem. A Tuominenovo rameno nevypadalo vůbec dobře  :/ .
  • No paráda,ani jsem na konci nedýchal. No jsme zpátky. Když jsem viděl v bráně Záviho, tak jsem se opotil, ale dnes splácel loňskou sezónu. No jestli budou zranený Flíček s Henrym, tak to bude hodně špatný. Ale třeba vstanou nový bojovníci. Tak teď tradiční klub,tam už se teď tradice třesou.
  • upraveno 8. duben 2018
    Byla by paráda porazit v úterý Litvínov :love:
    Post edited by Vosa1 on
  • Jsem to říkal,ze z Jihlavy body budou.Ale ze 3,to jsem netusil.Snad se daj Flicek a Henri dobromady.
  • Vůbec se mi nelíbí poslední slova Marišky z tiskovky:

    "Jediné, co nás mrzí, je to, že jsme přišli o tři hráče. Musíme je nahradit týmovým výkonem a půjdeme si za body dál."
  • Henry má po sezóně
  • Flicek bude dobrej.
  • Tak na to jak jsem Tuominena ze začátku sezóny nemusel, tak teď mi bude chybět. Hlavně ať se uzdraví a bude vše bez následků. Zbytek bojovat.
  • @Vossy Máš naprostou pravdu v baráži , jeden z našich nejlepších  hráčů...

  • no záda (a nejen ta) se mi potila pěkně ... naštěstí bylo v sektoru skoro prázdno, takže profukující větříček stačil sušit ... ;)
    a trochu uvažuju o úterku. ale nechce se mi sólo, takže kdyby se někdo z pražský sekce rozhoupal ... mám v autě 7 míst B)
  • @Skopec Když jsem viděl Tuominena bezprostředně po tom zákroku, věděl jsem, že je zle. :'( Obrovská ztráta.
  • Tak včera po dlouhý době zápas hranej docela dobře z obrany. Ne, že by Dukla neměla šance, ale nebyly tam ty šílený hrubky a ani nějakej soustředěnej tlak. Občas jsem teda trnul u klasický neschopnosti vyhodit z pásma, ale přišlo mi, že to nějak fungovalo líp. A hop, tři body jsou na světě. Jako by z toho trochu dejchnul duch Venery :) Samozřejmě, takhle se to dá a má hrát, když se tým dostane do vedení, což včera klaplo, Dukla byla první třetinu ještě na nedělní vycházce nebo kde :)
  • Jinak teda Horácký ZS celkově dobrý, byť pisoárový toiky hozený venku mezi přicházejícíma lidma je trochu... nezvyk. Ovšem striktně z párkařskýho hlediska si extraligu nezasloužej, ta klobása byla nedodělaná, příliš tlustá (z čehož rezultovaly dva zásahy Pingvina omastkem). Ale tak že to bylo celkově bez front a za hezkýho počasí, tak dávám 2,5 hvězdy.
  • Zítřejší zápas v Litvínově budou dávat od 17:20 na ČT sport
  • @Vosa1 Tak to bude vostrý. Počítám, že bude telemost ze zápasu Kladna na velkoplošnou obrazovku na stadionu Ivana Hlinky a kamera bude sledovat obrazovku. V momentech, kdy Kladno nebude hrát, švenknou na led.
  • upraveno 9. duben 2018
    @plasa Tvl =)  =)  =)  =)  =)
    Post edited by three7 on
  • @plasa - on ten Horáckej stadion pamatuje jistě lepší časy, aspoň v zázemí pro diváky. Ale kde jinde se ti v 21. století na ELH stadionu naskytne možnost odskočit si pod stromek do keříčků? =) Okoukal jsem to od místních. Asi i víc domácích fandů jako já nějak močit mezi procházejícíma se lidma nemusí. =)
  • S těma hajzlíkama se celkem divim :D jsem myslel, že abys mohl hrát v ELH, musí ti zimák splňovat alespoň n ějaká kritéria co se týká hygienického vybavení :D evidentně se nad keříkem dá přimhouřit oko.. :))
  • Kdyby se povedlo zitra vyhrát v tom ropakove,tak by byl slušně polozenej základ k úspěchu.Potom by stacilo v každým zapase jakkoliv bodovat.
  • A nebo by stačilo v zítřejším zápase jakkoli bodovat, stejně jako v případě dalších 4 zápasů a jeden zápas vyhrát. Je to tak?
  • upraveno 9. duben 2018
    @kanis To rozhodně ne, v případě zítřejší výhry by poté k definitivní jistotě bez ohledu na výsledky stačilo třikrát vyhrát z pěti zbývajících zápasů.
    Post edited by Vosa1 on
  • Jinak teď nás všechny zajímá asi úplně něco jiného, ale Frka možná uvidíme na mistrovství:
    https://hokej.idnes.cz/hokej-frk-ms-2018-kdo-by-mohl-jet-z-nhl-du2-/ms-hokej-2018.aspx?c=A180409_111452_ms-hokej-2018_cig
  • http://www.hokejkv.cz/clanek.asp?id=Prohlaseni-klubu-HC-Energie-Karlovy-Vary-9936

    A není to jenom u nás, kdo viděl včerejší zákrok hovada Trávníčka na Šticha (jakkoliv ho nemám rád), může tato slova Holoubka jenom potvrdit. Litvínov navíc takto hrál i ve vzájemných zápasech s Jihlavou a opět v tom figuroval především Trávníček.
  • A nebo tak,moznosti je hodne.
  • Trošku z jinych vod....Vojta Tomeček konči v Chomutově B)
  • 1) 20 bodů bude stačit na extraligu. ;) 
    2) 2+10 za zákrok na Fleka je žalostně málo... čekal jsem něco z disciplinárky, ale nic se neděje.... :s
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters