HCE Fórum

1707708709710711713»

Komentáře

  • Uprimne uz mi to knuceni kvuli JEDNOMU zapasu vadi. Permanentkari by meli byt nejvetsi podporovatele klubu, ale takhle teda podpora nevypada. A nazor cokoliv noveho = spatne, je taky mimo.
  • upraveno 25. říjen
    Moc ten jeden zápas řešíte. Kdyby jsi na ten zápas šel v normální hrací čas, tak budeš akorát ještě víc nasraný. Hrali špatně a je bod. Co kurva chcete. Při dnešní extralize je důležitý sakra každý bod. A pohybuji, že se CB rozjedou. Prodloužení je vždy trochu vabank. Borec to trefil a ende. 

    Nikdo si nemohl myslet, že to bude super atmosféra. Tohle zorganizovat dalo určitě práci. Pak ještě p. učitelky, aby ti děcka tam ukočírovaly to muselo bejt peklo. Myslím si, že to svůj  cíl splnilo. 

    Dál to pitva. Nemá smysl, protože se jede další zápas v neděli.  
    Pak na druhou stranu by se nadávalo, že klub nic nedělá. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Pernamentkář je největší podporovatel klubu (vyjma sponzorů ofc) a tímhle zápasem se mu slušně řečeno kálí na hlavu.

    Tahle věc se dá udělat daleko líp. Třinec má dětskej sektor. Klidně bych to zkopíroval. Jeden sektor vyhradit školám a každej zápas dát třem školám lístky, nechat je dělat chorea, zapojovat do fandění a tak. A nenasereš si lidi, který za permice dávaj těžký peníze a pak pro tuhle klauniádu na ten zápas ani pořádně nemůžou.
  • upraveno 25. říjen
    Vůbec nechápu, jak může někdo říct, že ten dnešek byla chyba. Jasně, bylo to jiný. Jasně, byla to jednorázovka. Jasně, není to typický a běžný. Ale sakra má to z dlouhodobého hlediska význam. Velmi dobrá práce a velmi dobré budování brandu HC Energie v tomhle regionu. A mít ty koule tohle udělat a ještě to udělat tak jako dneska - kdy fakt bylo vše tomu ušitý na míru, klobouk dolů. 

    Už jsem to tady psal a znovu řeknu, že to bylo prostě sakra dobrý. Jestli chci pravidelně na hokeji potkávat takovou skupinu dětí a zažívat tenhle druh atmosféry, reakce, "show"? Ne, fakt nechci. Ale to neznamená, že si to nezaslouží uznání. Nebyl to klasickej hokej, ale i tak to mělo náboj. Sice jinej a dost specifickej, ale stálo to za to...

    A sorry, I kdybych se na ten zápas nedostal, tak bych jako permanentkář nebyl nasranej, protože chápu ten účel a jde o jednorázovou věc. A to ty permice mám 3. Naopak jsem rád, že se někdo snaží přemýšlet a konat. Nechápu, že (i bez vhledu do marketingu) je neustále cokoliv se stane prostě totálně špatně. Mít na všechny názor a všechno ideálně pošlapat, aniž bych udělal cokoliv lepšího. A tím vůbec neříkám, ať se tady nedohadujeme, protože diskuse je potřeba a oprávněná / podstatná kritika taky. Ale to neznamená, že prostě odsoudím cokoliv jen z principu...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Shodneme se, ze se neshodneme, proste za me a i spoustu nezaujatych lidi co nemaji s klubem nic spolecnyho byl tohle pro Vary dobry krok. 

    Nema smysl se tu o tom dohadovat. Jestli rupnem v nedeli, budeme mit uplne jine starosti.
  • upraveno 25. říjen
    Co tak čtu, tak je ta akce veskrze hodnocena pozitivně…pořád jsme první tým, kterej tohle udělal a taky jsme jeden z mála týmů, u kterého je možno provést takovou akci v takovém rozsahu.

    Program pro ty děti byl fajn, dokonce soutěžili i o velmi hodnotný ceny, jako například iPhone 13, NHL 25 a nějakej reprak od JBL, všechno tam hned předali. Program na kostce, během přestávky, po aréně, to bych řekl, že bylo jako na top úrovni a pro ty děti velkej zážitek. Před pár lety absolutně nemyslitelný.

    Dalo se trochu čekat, že většinu těch dětí to prvotní nadšení přejde a přestane je to po první třetině bavit. Dost děti taky odcházelo v třetí třetiny.

    Kotel byl neexistující, což je škoda, protože jsem tam zahlédl pár známých tváří, co jezdi na všechny výjezdy, ale i bubny měly na starosti děti. Proto bych taky čekal, že se častěji zapojí ten moderátor aspoň tím umělým vyvoláváním fandění přes kostku.

    Z těch 5500 bych řekl, ze bylo tak ke čtyřem tisícům, pocitově bylo proti Pardubkam víc. Nejspíš do toho započítali do toho všechny vydaný vstupenky + nepřítomné neodhlášené permice. Včera motivovali lidi, ať přijdou co nejdřív, že se budou rozdávat lístky s místy směrem odshora…reálně to bylo přesně naopak, byl jsem tam hodinu před zápasem a dostal jsem místa za budějovickou střídačku (tam jsem být fakt nechtěl, tak jsem si sedl jinam, bylo dost volných míst i v těch sektorech pro permanentkare)

    Kdyby ten hokej vypadal jinak a vyhrálo by se, tak si nikdo ani tolik nestěžuje. Kazí to ten fakt, že hokej stál za hovno a na tom zápase bylo ticho, byť tedy hráči tvrdí něco jiného. Plus teda to ještě způsobilo solidní dopravní kolaps, ještě větší než normálně.

    Celkově tedy tleskám za odvahu něco takového tady podniknout, pro děti to asi bylo fajn, ale příště bych šel spíš cestou nějakého výrazně zvýhodněného vstupného. Půjdou tam děti, které to zajímá a budou třeba aktivně fandit.

    Jak to říkáte, sorry za tapetu? :D
    Post edited by Xaxxz on
  • @Xaxxz Naopak, naprosto díky za tapetu, podepisuju.
  • Dobrá akce? Proč to neudělají i ostatní kluby? Neblaznete, děti ano, jasně,že ano. Ale s rodičema v normální hrací dobu. Nejsem staromódní, dobu komunismu pamatuju 11 let než se to v Praze tenkrát vyřešilo tak jak se to vyřešilo. Nicméně tohle šťastnej tah úplně nebyl.
  • @kanis Proč by to měli ostatní dělat? Každý klub má své způsoby at si dělají co chce, hlavně ať nekopírují. 

    Upřímně mě nedává smysl, proč jsi z toho tak nasranej :D 
  • Já nějak na.....j nejsem, jen mi nedává smysl akce "děti"
    To je ale jedno,to je můj problém.
  • Otázka do diskuse - neví někdo, z jakého důvodu si nestáhneme Turecka a nenecháme ho hrát?
  • Tureček je prvoligovej hráč, na extraligu momentálně nemá a osobně se obávám, že na ni nikdy mít nebude. Stačilo mi vidět těch pár zápasů v přípravě
  • HCE_Majkl: hele taky si to občas říkám a finále nevím...Nejlíp by ti na to odpověděli trenéři...za mě je lepší jak Rulik ,kterej bohužel hrozně zmatkuje když má puk na hokejce , ale zase je to pes obranář tak jestli proto , že těch ofenzivnějších máme dost tak dávají přednost jemu...on měl Tureček v Junkách aj v Třebíči solidní čísla, takže ho to dopředu táhne...těžko říct - rozhodně nikdy nedostal takovej ice time aby se tu říkalo, že na to nemá ...ale jak se uzdraví Dlapa a Moravec beků bude dost tam se toho nebojím...
  • Ale vemte si napriklad,jak jsme z Mikysky udelaly extraligoveho hrace.Dostal sanci-vyuzil ji a myslim si,ze bude jeste lepsi!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters