HCE Fórum

1704705707709710713

Komentáře

  • @LukasCZ dneska v 19:00 a “nizsi desitky” listku
  • Listky na Budejky pujdou do prodeje v 19.00 kdyby nekdo mel zajem.
  • Ja si treba myslim, ze by Flek do Brna nesel, kdyby tady byl Senkypl v plne razi, byl tady Frodo a posily jako Reunanen. Flek odesel potom co jsme ho neuvolnili do zahranici a tady se to s kadrem taky moc dobre nevyvijelo. kdyz uz celou rodinu/domacnost prestehujes, tak musis mit nejakou extra motivaci proc nezustat tam kde je ti osobne i sprotovne dobre. takze verim, ze kdyz to pujde sportovne nahoru, tak zustane i Bery resp. prachama ho asi uplne neumlati. 

    k Salstenovi - hele mame za sebou 14 utkani a fakt nevim co od nej jako vic cekame, ze se rozjede. ma cca stejne bodu jako Prochy a Cihar, ale je -9 v +/-. nestrili, nedostava se do sanci a nebrani. porad hledam co je jeho vyhoda ci jedinecna vlastnost. trochu mi to pripomina Zettu, ale tam clovek vedel, ze ma ranu od panaboha (a v okamziku kdy se na to ostatni pripravili tak sel vykony/body dolu). a pak se zranil. podle meho je Salsten v extralize nevymenitelny (nic novemu tymu neprinese a verit, ze se rozjede je trochu zoufaly). jasne, az se vrati Ilomaki tak nejake body pribudou, ale za me je to na importa malo. ale treba je levnejsi varianta nez cesky hrac srovnatelnych kvalit...  
  • Estaphan všude i LIT solidně začne a druhá sezóna sešup...nevím no jestli ten by byl to pravé - mě přijde jako klasickej žoldák...navíc je to centr těch máme dost potřebujem křídlo jednoho bombarďáka střelce eventuálně jeden ,,tank" ...něco co nemáme a rozdilové né drahej průměr to rači ať hrajou kluci co teď....
    Reunanen je bek co tu sakra dlouho nebyl navíc je vidět jak je zapálenej do hry a má radost z gólů/výher...potkal jsem ho i osobně snaží se o český slova- vypadá ,že bude dobrej do kabiny ...hrozně těžký udržet ho bude ! Má nakročeno na 40 bodů po něm půjdou všechny velké ryby ...všechna čest, že ho sem vůbec dostali! Jde o to aby tu měl o co hrát...takového hráče těžko udržíte aby se plácal v průměru...musí být motivace...mít kvalitu okolo sebe...taková Sparta kde mají taky Finy těžký to bude ...
  • Psali to i v tom clanku na idnesu, ze jestli bude pokracovat, je jasny ze se ozvou top 4 kluby, proto je mega dulezite jednat s nim co mozna nejdrive abychom meli sanci
  • Možná šel právě šel, aby se tady ukázal ostatním klubům. Nechci tomu úplně věřit, a taky doufám,že ho tady udrží.
  • To je komediant tvl 😂😂😂😂
  • Mě by bylo úplně jedno kolik mi dědek nasype, prostě domu i klidně do Horní, Dolní. Prostě domu.
  • Je to těžký, ale hráč jde do ciziny většinou kvůli penězům a ne proto, že by miloval ten klub. Něco jiného jsou odchovanci co se vrací z ciziny, kde si nahrabali a něco jiného je hokejista v nejlepším věku co ví, že teď je ten nejlepší čas kdy může vydělat prachy co ho zabezpečí do konce života. Může tady v klubu být sebelepší parta a sebelepší vize, ale hráč co tu není doma půjde spíš tam kde zamávají nejzajímavější částkou a podmínkami. Říkal jsem už před sezónou že u některých hráčů nás ty roční smlouvy budou pravděpodobně dost mrzet. Rád bych se pletl a pokud to tak nebude tak klobouk dolů před Kalousem, ale bojím se že příští rok si u nás už Reunanen nezahraje. Užívejme si ho aspoň letos.
  • Tam si musel když tedy se řeší peníze, moc Hezky za ty roky, nechápu to prostě.Tohle mě osobně, nikdo nevysvětlí
  • Říkal jsem to už na začátku že i když u cizinců je to vždy risk ale jen čistě smlouvu na jeden rok je proste špatně…aspon 1+1
  • Ferybo: Roční smlouva s opcí se samozřejmě nabízí, ale u těch cizinců nikdy nevíš, co za tím je. Třeba to nechtěli oni, jdou do neznáma, neví jestli jim to tady bude vyhovovat atp. Já třeba věřím, že Bery prostě v rámci extraligy nikam nepůjde, je tady už sakra zabydlenej, má tady svoje zázemí, podle mě je dost možný, že tady zůstane i po kariéře. Zaplacený bude taky, plus pro klub je to výhoda, protože na jeho příkladu můžeš ukázat třeba jiným hráčům proč sem jít. Podívejte se na Černocha a Beryho, hrajou tady u nás a stejně se dostanou do nároďáku, jeden má medaili z MS a druhej je mistr světa, tady dostanete prostor, který jinde mít prostě nebudete...... S Tarmem jsem skeptik, pokud udrží tohle bodový tempo, tak si dokážu představit kolik mu třeba nabídnou Milionáři /rozuměj Pardubice/, abysme ho tady udrželi, tak z něj budou muset udělat nejlíp placenýho hráče a bůh ví jestli to bude stačit.

    1140bxl: S Flíčkem úplný souhlas v tomhle..... Odcházel úplně v jiný situaci, bylo to vlastně v době, kdy klub přecházel na nový majitele, nikdo moc nevěděl, co a jak bude a na stole měl štědrou nabídku od Komety. Akorát ze začátku nestěhoval jakoby celou domácnost, do Brna šel sám tenkrát, přítelkyně zůstala ve Varech kvůli práci. Mimo sezonu tady pořád bydlí. Já na takový ty kecy typu, že rád bych si někde zahrál, tamhle vidím svoje místo a bla bla bla moc nevěřím. Myslím, že je pořád dost dobře možný, že si tady ještě zahraje. Otázka je v jaký době a formě, protože jak tady správně někdo poznamenal svůj hokej má založený na rychlosti a ta půjde už jenom dolu. Ale zase dneska se všechno posouvá, příprava hráčů se po všech stránkách posouvá včetně regenerace, ty kariéry se oproti minulosti dost prodlužují. Každopádně kdyby tady třeba teďka byl, tak jsme úplně v suchu, přesně takový útočník by sem pasoval. Se Salstenem souhlas, uvidíme co se třeba stane v repre pauze, trejdy a ukončení některých hráčů napříč extraligou určitě přijdou.....
  • upraveno 22. říjen
    Koukám, jak sokolovskej Šedivý vlítnul na Lapači na Jonáka... Mno, to je taková ukázka toho, co by (asi) nikdo z Energie neudělal. Teda ne že bych byl nějakej fanda bitek a podobně... Ale občas to asi není na škodu :)
    Nebo by to někdo udělal? Kdo? :)
    Post edited by plasa on
  • Myslel jsem si, ze takovej "pes obranar" trochu bude Sir, ale zatim to tak moc nevypada :D 
  • Celkem by me zajimal vas nazor na Jakse. Kvuli braneni jsme ho sem nebrali, bohuzel dopredu je to taky zatim bodove spatne. Na nejaky utek do KHL pres klauzuli to momentalne ani zdaleka nevypada, jak s nim nalozit dal? Snazit se s nim prodlouzit a verit ze se probere? Zkusit ho vytradovat? S ohledem na formu Tarma se muze stat, ze po sezone budeme mit vzadu "ofenzivniho" zase jenom Plutnara.
  • Jaks se jaksi zasekl... :) No, ze dvou ofenzivních beků je asi jasná priorita, na kom pracovat a snažit se ho udržet. Na druhou stranu, kdyby nebyl Tarmo, ještě budem za Jakse rádi. Tam je to spíš o tom zajištění jeho laxnosti (jaksnosti) v bránění...
  • Kinkis: zatím určitě nechat ...pomalu se dotoho dostává rozhodně je lepší než na začátku- ano na Tarma nemá, ale kdyby ten vypadl (zranění) tak máme furt dalšího ofenzivního beka...Pluto loni jeden gól- rozhodně není ofenzivní bek to jsme tady z něj,, udělali " jelikož nikdo jinej nebyl...až se uzdraví Ilo a budeme mít kompletní obě přesilovkové lajny bude se hodit ...toho bych soudil až na konci sezóny jestli se vyplatil tod můj názor...
  • upraveno 22. říjen
    Já myslim, že je trošku i dobře, že oba nehrajou ve stejným "TOPu". Mít Jakse i Reunanena na čele bodování obránců a oba s formou, tak se taky může stát, že tu za pár měsíců nebude prostě ani jeden. A hodnotil bych až po sezóně. Finančně to je asi na hodně solidní úrovni, ale i podržet hráče patří k tomu, že buduješ nějakou identitu a on rozdílovej být může.

    Na druhou stranu si myslím, že i Reunanena umíme zaplatit, aby měl dobrý podmínky. A Pardubice jsou úplně jiná kategorie, navíc i v hokejovém prostředí už dobře známé. Dlouhá a "bohatá" smlouva nemusí znamenat vůbec nic a Dědek se s tím borcem klidně rozloučí po 1 sezóně. Konkurence je tam taky velká. Takže já jsem optimista - jak u Beryho, tak u Reunanena...

    Zatím je to dost vyrovnaný, ale listopad - prosinec bude ten trh zase živější a něco se tam může objevit. Důležitější pro mě je, aby se daleko víc pracovali na příští sezóně a už jsem leden - únor měli nějakou kostru, o kterou se opřeme.
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Kinskis: Záleží dost za kolik tady bude, a jak správně píše ještě HCE Majkl ještě není konec sezony, borec může vyletět, dát pár gólů a třeba se ještě chytne. Že dozadu nebude nijak extra dobrej se myslím vědělo, ostatně u těhle beků to tak prostě bývá....... Já třeba moc nerozumím, proč ho hrajou vůbec na oslabení nebo teďka nakonci s Pardubicema hrál power play...... To není vůbec pro něj...... možná by to pak v kontextu celý ten jeho výkon vyzníval trochu líp.... Těžko říct co s ním bude, třeba ho pustí a peníze jeho použijí na udržení Tarma......
  • @Flaksa34 ten tvuj posledni bod me nenapadl a je to vlastne taky moznost. Kazdopadne souhlasim, sezona je jeste dlouha a ono se to muze cele jeste uplne otocit :) jinak u Tarma si nemyslim, ze by po nem sli Pardubice, pac neni Cech/Slovak, ale spis Sparta a Brno.
  • https://x.com/apklh2022/status/1848667357129957474

    A tohle je taky solidni, Plzen z toho vyrovnala na 2:2, dobre herecke predstaveni :D 
  • pockejte s tim Jaksem - ano je -11, ale ta cisla v bodovani porad ma... sice nic ohromujiciho jako u Tarma, ale porad je mezi 15 nejlip bodujicimi beky a predpoklada, ze bude delat body tady je.

    souhlas, ze mi je divne, ze ho utavi pri braneni/power play, ale to trochu souvisi s tim, ze Salda/Moravec a koneckoncu Rulik te povesti defenzivnich psu moc nedostali... Salda je pro me docela zklamani zatim, ma nektere veci hodne super, ale pak udela absolutni lehkovaznost. Ono i s PCE mi prislo, ze mel on puk na hokejce, par vterin do konce a on se ho zbavi tak, ze meli moznost jeste vystrelit (bylo tam nemslyslne stridani, ale klidne jsme to mohli dohrat tak, ze uz neprijdou k modre).
      
  • Tak jsem mel stesti a sehnal listky na Budejky a k memu prekvapeni cena listku zcela zdarma..Nedostala se ke me informace ze by to melo byt zadarma.
  • Fakt jo? Já kupoval jeden a byl za 150 :D
  • Mně se takhle podařilo koupit minulý rok lupen do VIP za nula na ticketportalu. Mám ale permici, tak jsem ho dal známému 😀
  • Asi kazdych 10 minut se uvolni cca 1-3 listky a stale jsou zdarma.Sektor 101.Nevim jestli je to chyba nebo je to schvalne 😀
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters