HCE Fórum

1689690692694695700

Komentáře

  • A já zase ničemu moc nevěřím, dokud to není podepsaný....tady se vše dozvíme až na jaře,kdy podepíšou ty hráči jinde.... rád bych se spletl....,ale všichni víme,jak to tu chodí, povede se hráči sezóna,je bez smlouvy a než mu vedení dá pořádnou smlouvu,tak mu ji dá někdo jiný 🙄a to Brno už mě štve,co tam ty naše kluky vede.... chápu Rachůnka,ale co ten Flek....
  • Chtěl bych bejt optimista, ale místní vedení zaspí i zimní spánek...
    Ježiš, kéž by letos překvapili a tyhle hráče udrrželi.
  • Dnešní tip na výsledek? Já tipuju 3:4 pp.
  • Doba kdy odcházel Flek a kdy by mohl Bery je úplně jiná ( finanční zajištění klubu , vedeni klubu, skladba týmu -ambice )oba jsou i úplně jiné povahy a taky hráči! Bery má stylem hokeje mnohem větší šanci se venku prosadit ...hokej hrajete na nejvyšší úrovni cca 15 let to uteče jak nic za to co tu odvádí/odvedl mu přeju jen to nej! Samozřejmě kéž by tu zůstal, ale že bych ho hejtil i kdyby šel v lize jinam to ani náhodou! Ale myslím si ,že když né mimo ČR tak zůstane...
    Dneska podle aktuální formy věřím v nějakej ten bod!
  • 0:5 Ilomaki, Koffer, Černoch, Jiskra, Reunanen. 
  • Tak držme klukům palečky všechny co máme. Budou to potřebovat.
  • Do psí prdele zase Artu…to je v prdeli tohle 😡🤯
  • Velice tvrdý hit, ale všechno v mezi pravidel. Vypadalo na otřesení možná i vyražený dech. Tak doufejme, že to nebude nic vážného. 
  • Tvl ten Ilo má smůlu snad to nebude zase na dlouho !
  • Ted to ukazovali na CT Sport.Souper moc dobre vedel co dela..Arttu nemel sanci cokoliv udelat
  • "Začátek druhé třetiny je opožděn o pět minut z důvodu zranění rozhodčího."
  • Ilo doufam, ze bude ok, jak se vratil bylo to znat.. snad jen otreseny a pristi zapas bude ok
  • No nevim, to spíš vypadalo zase na to rameno když odcházel do kabiny. Doufám že bude rychle fit, ten by sakra chyběl.
  • Zatím jsem trefil hráče, kteří se nám zranili :x 
  • Pěkně, takovýhle skóre by se mi líbilo po 60. minutách 🙏

  • 25:11 na střely proti Třinci 2 třetinách pro nás? To z pohledu minulé sezony zní jako Sci Fi, ale jako moc  pěkné Sci Fi

    hlavně to dotáhnout na výhru
  • Hlavne se nesnazit branit vedeni o gol ale furt hrat. Rozehrany to maji slibne. 
  • Musí se nechat, že se hodně srovnal výkon v průběhu zápasu. Navíc poslední zápasy vůbec nevypadaj špatně druhý třetiny, což snad přestane být naše "specialita"...

    Ale těch šancí v tom jednom závaru, to byl velká škoda. Třinec fakt není moc v laufu. Ale druhé góly, využitá přesilovka, nebudu zase úplně nenažranej! Snad to umlátíme, protože to by bylo sakra důležitý...
  • @12Stig12 taky jsem to tady chtěl zmínit s těmi střelami, to je až k neuvěření že na ledě Třince máme takovou střeleckou převahu, myslím že bychom museli jít hodně hluboko do historie jestli bychom vůbec něco takového v rámci vzájemných zápasů našli:)
  • Olomouc to prodala dneska proč? Tvl 😆

  • A krásná práce Plutnar 🤬

  • upraveno 13. říjen
    Ten závar u třinecké bráně v druhé třetině byl z pohledu obrany Třinec famózní, Griger se vůbec nedostal ke střele. Dobře blokují hráče i střely.   

    Co mi příjde jako gamechanger u naší hry, je roztažení hry s přechodem do pásma, kde ty puky rychle a přesně rotují. Obránci jsou velice silní na puku a nebojí se jít do útočného pásma = velká jistota a navíc pokud někdo má takový velký výjezd tak většinou se tam vrací jeden útočník, což nebylo pravidlem několik let u nás. 

    Aktivita Střelby? 
    Je to prosté - Patera jim tluče do hlavy střílet z každých pozic, protože ten trend v posledních let u nás byl takový to dávat do prázdných bran, takže i to je gamechanger.  

    Píšu text dostaneme gol, než to dopíšu tak Griger zvyšuje 3:2 xD 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Naprosto zbytečnej gól, zvlášť když máme víc ze hry... 🤦

  • upraveno 13. říjen
    Paterova hra evidentně jim svědčí. Hrajou fakt jednoduše a hlavně přesně.
    Snad Ilomaki bude v pohodě. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Je 3nec tak marnej, nebo jdou naše výkony nahoru?
  • Teda! Doufal jsem tajně, že bychom mohli přivézt bod, ale tohle je neskutečnej výsledek 👏

  • já nevím, ale to jak je párkrát dokázali zavřít a točit v té třetí? to vypadalo fakt pěkně. každopádně super výhra
  • @VANEKnaZDI čtyři výhry v řadě, neco se musí dít i na naší straně vysílání 😄 Třinec samozřejmě žádnou fazonu nemá, ale to sere pes..tři body z Třince jsou tři body z Třince 👏🏻🎩
  • Furt je to Třinec, i když jsou mimo....
    Třetí třetina byla super 👍

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters