HCE Fórum

1687688690692693700

Komentáře

  • Tátovi jsem říkal, že dneska vyhrajeme 10:1 skoro jsem to trefil :D 

    Nikdy si nepamatuji, aby v KV arena projela mexická vlna 4x kolečka při zápasu Energie :D 

    Majkl hezké tikety, já od Brna naše borce momentálně nevsázím :D :D 
  • Super výsledek, a hra naramna dneska. K ní emu je nepustili.
    Od tohohle se odrazit
  • Reunanen s Beránkem vedou bodování a topscorer
  • Reunanen je fakt bůh, na ledě je viditelnej všechny situace řeší dobře
  • Jinak Plzeňští fans během druhý třetiny zase startovali do nějakých borců, kterým bylo třeba 12-14...jeden od nás se jich zastal a pak tam klasicky naběhli pořadatelé...jsou to čůráci
  • Bery s ohledem na koncici smlouvu si velice vyrazne rika o zahranicni angazma
  • Reunanena co nejdřív podepsat 🙏v lednu v únoru už volnej nebude. Jinak dneska výborný. K Plzni jen Vaše bída naše radost. Dneska kromě třetího útoku všichni výborně. Ty se mi moc nelíbili, ten Salsten je ve hře 5 na 5 v zásadě nepoužitelnej. Jedinou šanci, kterou si udělali si Ilo udělal sám, aby pak na penaltu poslali Salstena. Koukal jsem na Ila a moc nadsenej teda nebyl, jsem zvedavej jak dlouho ho to bude bavit, potřeboval by k sobě dvě křídla poradny, jenže těm dvoum útokům se tedka daří no….. Jaks gól, dneska solidní výkon, snad se chytne …
  • Já myslím, že nikam nepůjde. Dle mýho je tady spokojenej. Určitě se s ním dá rozumne domluvit
  • A k Plz fans jen to, že to neunesli, kdo by taky jo. Celkem velká potupa dneska pro ně, kór ve Varech. Inu, není co dodat.
  • Jaks mě dneska mile  překvapil, třeba už na to nebude kašlat...
    Reunanen je fakt poklad, toho musíme udržet.

  • Ať jde Bery do zahraničí, ale v žádnym případě nesmí jit jinam v rámci extraligy...jinak jsme dali gól v přesilovce asi ve čtvrtém zápase v řadě
  • A Čihař... 17 let? Paráda 👏👏


  • plzenak strcil nejakyho dedu na zed a dostal ode me loket na bradu a padnul...jsou to mrzaci
  • Plzen zatim nejhorsi celek co u nas hral.Marnej tym zatim.
    My dneska super vykon.Vsichni makali,Jaks konecne gol,Salsten taky…6:1 je jeste malo
  • Třetí v přesilovkách a tři hráči v top 5 bodování...věci, na které tu nejsme moc zvyklí
  • Kéž by nám to vydrželo co nejdýl 🙏🙏


  • Co je dnes, nemusí být příště. Važme
    si tady každé radostné chvilky, a to i na pohled té tabulky produktivity.
  • upraveno 11. říjen
    https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Fanousci-nam-dodali-energii-rika-Janis-Jaks-14577 

    Jinak dneska jsem viděl Jakse poprvé vystřelit golfem  =)
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Makal celej tým dneska pochvala všem...I kotli musím říct- pěkná atmosféra a hezký se na to koukala jak byl plnej- kéž by bylo častěji!
  • Sice super, že je plno, ale jakmile je nad 4500 diváků, tak zázemí prostě nezvládá...15 minutový fronty na občerstvení, fronty na hajzl...tohle by taky chtělo vychytat
  • Tohle mám vychytaný. Hold přijdu o minutu na konci každé třetiny, ale frontu na ona dvě místa nestojím.
  • BE- BE- BECHEROVKA! 
  • https://x.com/telhcz/status/1844829037279236451

    Vojta zatim tu sanci chyta hodne pevne za pacesy
  • upraveno 11. říjen
    Jak bude ta první repre pauza. Tak Rulík vezme Vojtu bez pochyby. Jinak já jdu na to Švédsko. Myslím si, že Černoch i Beránek by mohli jet též, ale uvítal bych tam mladé borce, aby nabrali zkušenosti to co prostě Rulík chtěl prezentovat se. Takže nebudu smutnej, když tam třeba Bery nepojede. Myslím si, že Reunanen bude též reprezentovat. 

    Jak jsem psal už předtím věřil jsem a upřímně i věřím na Třinec.  Dneska doslova hráli co Patera od nich chce. Rychlý přesný hokej s kvalitní a rychlou hrou dozadu. Oni je defakto nepustili k ničemu a ten gol Klepiše? Borec je rád, že má jeden gol xD.

    Ještě jak jsem zminoval na začátku sezonu, že letos uvidíme nějaké rekordy. Myslím si, že první místo Reunanena a 4x kolo mexické vlny je poměrně vysoká latka.. Tak tedka nějaká serie bez prohry??? :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Za me dneska fajne, nechci nic kritizovat a jen si užívat skvelej zapas a hlavně prevalcovanou marnou plzen ale jen bych podotkl ze doufam ze Ilo pujde sestavou vejš, i kdyz ted vse klape nebo mu aspon seženou lepší hráče do lajny, jak je zmiňováno Salsten v 5vs5 neviditelný a Sapy sice dobrý, snaží se, bojuje, chce…ale chybí ty zkušenosti, dneska jsem 2x viděl kdy Ilo byl nebo si najel do parádní pozice ale proste ten puk tam nedostal, proste tam chyběla tak zkušenost nebo ta sila aby se ten puk k němu dostal. Škoda toho kangy, si myslim ze to by byl nahrávač a tvůrce pro nej…
  • upraveno 12. říjen
    Jsem zvědavý jestli fakt Černoch a Beránek letos získají roli kanonýra leadra týmu. Všichni víme, že to nejsou jejich role, ale v KV to prostě měli takhle nastaveno.

    Ilomaki je vítězný borec jde to na něm vidět, ale Patera nebude zatím rozbíjet tu sestavu. Jeho místo je prostě v druhé lajně. Vedla Jiskry a Grigera. Myslím si, že to od sere Procházka. Jinak tím, jak to mají nyní je to balanced a +- icetime podobný, ale je to prostě špatný spoluhráči. Protože si myslím, že Ilomaki skončí v top 3 bodech.

    PS asi si pořídím dres Reunanena ,🤣
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Jenomže Ilomaki je prostě centr a Griger taky…od ty doby, co je Griger na centru, tak hraje jako vyměněnej
  • upraveno 12. říjen
    @Xaxxz Ilomaki může hrát i wing, tu možnost myslím, ze jsme ještě neviděli. Sice v Kookoo jsem ho neviděl hrát wing. Každopádně ho brzi 3 lajna. Nicméně je vidět, že na radovacce byl happy s prckem 🤣 ale škoda, že mi nedali ten nájezd.

    Dneska jsem na Card Show. Jak někteří ví tak sbírám hokejové karty. Vary a NHL, dneska z Varu je jenom podpis Fleka, ale povedlo se mi získat kartičku Tarma Reunanena 🤣 za Rangers.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters