HCE Fórum

1686687689691692700

Komentáře

  • Růžička by měl logiku z toho pohledu, že Červus je jeho kámoš, dokážu si představit, že ho třeba i Červus tlačí, určitě tam bude mít slovo. Každopádně musí být hodně zoufalý, to je totální úlet totiž..... Jinak Frodo je tady určitě spokojenej, co se týče rodinného života tak myslím ideální, je určitě spoki, chodí nejen na sporty, ale vím, že i s klukama chodí tady hodně na ryby. Ale kariéra je krátká a každej si chce zahrát o nějakou trofej.....
  • Myslim si že v Pardubkach půjdou cestou zahraničí. Rulik a Varaďa jsou out, Hořava odmítnul, nic lepšího už v Česku neni. A nevěřím že trenér jako je třeba Pešout je schopný ukučirovat hráče jako Sedlák Kaut Červenka. No uvidime, každopádně je to cirkus.
  • Na idnesu psali, že je Pešout taky odmítnul 😃
  • Pešout neukočíroval ani Brno. Byl by blázen do toho jít.
  • A jestli je pravda, ze je odmitl Horava, Augusta, Holan i Pesout, tak jako solidne vystrileno.
  • Takze Badoucek nakonec zustane jako hlavni ne? 😀
  • Já bych to tak viděl, že to převezme Badoucek. Pešout jim to taky odmítl.
  • Nevěřím tomu, že přijde zahraniční trenér. Oni se snaží jít Českou stopu. Řekl bych,že někoho prelanari z ELH díky penězům. Sice ano, jsou všichni pod smlouvami, ale víme jak to je.
  • Je pravda jak pise kanis,ze oni jdou ceskou stopou.Nicmene neverim,ze by jim nejakej tym prodal trenera.
    A jsem cim dal vic presvedcenej,ze to proste neni dobrej Flek delat trenera u nich.Penize asi luxus.
    Ale pokud se vedeni zatim nedohodlo s zadnym trenerem tak chyba bude asi u nich(vedeni).
    Jaky prehnany naroky muzou mit treneri?

    Jeste me napadl treba Martinec z Hradce,ale Hradec se posledni dobou taky zlepsuje,ale bylo by to pikantni.

    Troufam si tvrdit,ze nejvic asi hori prdel Jandacovi.Na to kolik bylo treneru na odstrel tak se to docela stabilizovalo.
  • @Flaksa34 ja taky myslim, ze jedinej duvod pro Froda zmenit, by byla vidina neco vyhrat. myslim, ze prachy ve FIN/SWE o moc lepsi nez v CR nedostane a na SUI to nevidim. No a uprimne, chytat o titul, tak to uz byl v PCE a pak jsi casto dvojka. halt to bude muset vytahnout tady.
    jedine co by ho mohlo vyhanet je pripadne uspokojeni v klubu s nejakou prumernosti a nerozvoj muzstva. pokud klub a muzstvo pujdou nahoru (byt postupne), tak mame moznosti ho presvedcit...
  • upraveno 10. říjen
    Nevím jak Švédsko ale nedávno na idnes myslím proběhl článek (a asi i tady na fóru ) že ELH už je finančně atraktivnější než finská liga (bylo to myslím na konto přestupů/návratu hráčů do ELH). Proto Ilomakiove, Reunanenove, Kanga atd jdou do v podstatě finančně průměrného klubu (v rámci ELH) jako jsme my. Řekl bych že ze zahraničí už zbývá tím pádem jen Švýcarsko v rámci Evropy a možná Němci. Je otázka jestli je to dobře nebo špatně pro českou ligu, na to si musí odpovědět především majitelé klubů.
    Post edited by Screepy on
  • No a Bolka je druhá, Lakatoš opět bodoval.
  • Takhle to bez něj u nich nikdy nebylo. Jak píšu, takového hráče jeho typu je dobré mít. Neříkám, že úplně jeho, ale jeho přínosem.
  • Nejvetsi rozdil v Bolce dela Furch, coz je nadstandartni golman ligy. Furt jsem prekvapenej, jak vysoko hrajou. 
  • Bolka nedává moc golů ale ještě míň jich dostává. Dostali jednou 5 od Pce a jednou 3 od TRI ale jinak nedostávají víc jak 2 goly za zápas. Prostě přesně takovej tým jakej nám dělá problém a zatím to vypadá že i zbytku ligy.
  • Je zarážející že Dědek vykopne Zadinu a nemá předem pořešenou náhradu.
    A jak tady někdo psal že Jandačovi hoří prdel.Četl tu story jak si ho Stráča "vymodlil"?
  • Pepin klidně pošli.

    Ja psal k Jandocovi,ze nikdy neměl tým v přestavbě a furt jsi za tím stojím.

    Jsem zvědavý na dnešní zápas.
  • Zmiňoval jste taky rodinné důvody.
    „Moje sestra vážně onemocněla. A já jsem řekl, že s ní budu. Věděli jsme, že situace je velmi vážná. Nevěděli jsme, jak dlouho to potrvá, ale slíbil jsem jí, že s ní budu až do konce. Tím pádem jsem do ničeho nemohl vlézt. Martin Straka říkal, že bude čekat klidně až do léta. A já nemohl v žádném případě slíbit nic. Jediná možná varianta byla někde kolem baráku, na dojíždění, abych mohl být případně k dispozici.“

    V tom případě tedy připadaly v úvahu Plzeň nebo Sparta, o níž se taky povídalo.
    „Ale tak nějak to zůstávalo pořád otevřené. Když přišlo definitivní resumé, že žádná léčba už nezabrala, že je to otázka, řekněme týdnů, Martinovi jsem oznámil, že bych nastoupil až od července na led. Tak se stalo, že jsem v Plzni. Pro mě byla tedy možnost jen někde poblíž. Martin Straka čekal, až se prostě situace vyjasní. Asi měl i plán B, kdyby to nedopadlo, že bych nepřišel. Ale o něm jsme se nebavili. Bylo to pro něj opravdu asi už nepříjemné, že čekal tak dlouho, na druhou stranu jsem cítil, že má velký zájem a mám to kousek z domova. Taky už nechci bydlet po pronájmech nebo hotelích, mám svůj věk
  • Dneska zapas o 6 bodu, snad to tak bude vypadat i na lede.
  • hele, neni jeste brzo na "zapasy o 6 bodu"? mezi poslednim a druhym je rozdil 12 bodu a tech utkani je sakra hodne. kazde utkani je dulezite, ale WEST Derby zvlast ;-)
  • Za me rozhodne neni, ten vlak muze ujet velice rychle. Plzen nedava goly, trapi se, kdy jindy je porazit? Navic pro psychiku tymu by to bylo take velmi dulezite. Takze si furt myslim, ze to je “zapas o 6 bodu” :)
  • Takže, Reunanen je hráč jak kráva a Čihař obrovskej talent…ale přijde mi, že letos je to nějaký vlažný, co se týče fandění. Fans Plzně opět dementi bez mozku…první třetina fajn, ale ty vole, kdybychom vedli 4:0, nikdo by se nedivil. Snad na to nedojedeme
  • @Xaxxz už vedeme 4:0 :)) takže se nikdo nediví
  • Jako pral jsem si, aby to dneska bylo jednostranný, ale ze to pujde až takhle 😁

    Uchovám si zaujatej pohled, ale Plzen děsivá a my hrajeme fakt skvěle - dobrej pohyb, agresivita, nekazíme. Neinkasovat ve třetí části a budu happy. Pepik Jandač asi zítra volnej, Holaň bude na roztrhání…
  • upraveno 11. říjen
    Jandače mi je líto, je v těžký situaci mimo hokej a na Plíseň a jejich šaškofans se měl vysrat.
    Jinak super výsledek 👍

    Post edited by three7 on
  • Jinak, co zase ti jejich kreteni vyvedli během druhý přestávky…fakt bezmozci
  • @Xaxxz co provedli?
  • Jak uz jsem psal - nesmirne dulezite body a tim ze je takhle sfoukli na psychiku super!!
  • @Screepy

    Napisu, jakmile dojdu domu
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters