HCE Fórum

1684685687689690700

Komentáře

  • Tvle, 2. tym tabulky, tam chces jit trenovat :D :D
  • @kanis Patří řada lidí to tam laduje. Osobně ve Varech jsem měl 2x sekanou v housce. Jinak za cenu klobasu si raději koupim kebab u Antepu.

    Ale oba máme dobrý pointy.

    Osobně bych menu na hokeji dost změnil protože to co maji v Americe je jiná jizda. Chicken tenders aka mini řízečky to prostě by frcelo i tu.
  • upraveno 9. říjen
    Problém se stravováním je ten, že zajištění cateringu je plně v kompetenci KV Areny, takže klub na to nemá absolutně žádnej vliv...ať už na menu nebo cenotvorbu
    Post edited by Xaxxz on
  • Jinak to co se děje v jednom zahadnem města s trenéry. Pevně věřím, že tímto směrem nikdy varsky hokej nepůjde.
  • Zadina jim hodil do toho trochu vidle, protože na hlavního nyní moc možností není a trenéři se tam nepohrnou.
  • Já bych to udělal taky tak, než se nechat panem vyhodit.
  • Páč už to bylo skoro všude prosáklé, tak do toho hodil vidle, já se mu nedivím vůbec tedy.
  • Teď půjdou s Varadou na pivko 😂😂😂
  • upraveno 9. říjen
    @LukasCZ- Jako dotazník z roku 2022, který vyplnilo jen 800 lidí a oni kvůli tomu po 2 letech změnili časy? To je dost velkej ÚLET....

    Catering v areně je hnus už léta letoucí. Nedávno jsem byl na Slavii a celá parta se tam olizovala, jak tam měli skvělý klobásy, sekanou.
    Na MS v Praze kuřecí kousky s hranolkama byly taky fajn v aréně.

    Post edited by three7 on
  • Beru to z té druhé strany, aspoň fans extraligy mají jeden pěkný terč "posměchu" a to jsou (bohužel) Pardubice. Byť by měly být výstavní skříň s tím rozpočtem a managementem tak jak je vidno, ani tam k tomu nepřistupuji úplně precizně (samozřejmě ryba smrdí od hlavy).
  • @three7 jak jsem rikal no,bylo to par mesicu(tydnu) co nastoupili majitele.Nasledne na to vysel tento dotaznik.Zadnej jinej nebyl nebo nejaka anketa.
    Co me prekvapilo,ze zmenu casu udelali v 10tem kole rozjete souteze.Taky to mohlo byt na zacatku souteze…
    Nicmene ty navstevy letos jsou docela bida az na Kometu a derby.Chapu zmenu casu..treba to prilaka vic lidi,ale treba taky ne.100 lidi 100nazoru,ale zatim ctu jen hejt.
  • Udělat změnu 2 roky po dotazníku uprostřed sezóny a ještě dát článek "na základě zpětné vazby od diváků", to je slušná žokejovina. Nedělní posun z 15:30 na 17:00 hodnotim negativně. 15:30 mi vyhovovalo. V týdnu 17:30 nebo 18:00 je mi asi jedno. Ale chápu ten posun na 18:00.
  • Tak to jídlo v aréně je roky hnusné a hlavně na varské poměry docela předražené...
  • Vargas: Jj, já jezdím třeba na Slavii na fotbal a tam je úplně všechno levnější než v aréně, a to je Praha. V létě tady byli za mnou kámoši z Prahy na fesťáku a divili se, jak je tady ve Varech draho :-/
  • Klobása je dost dobrá, ale za 120 si ji teda tak často nedávám…jinak loni v říjnu bylo srovnání extraligových týmů, kde porovnávali, kolik stojí klobása s pivem…my byli snad třetí nejdražší :D
  • To je asi pořád stejná písnička, varske platy a pražské ceny.
  • S tím časem bych to zase moc nepřeceňoval. Když se bude doma pravidelně vyhrávat, občas se přivezou nějaký bodíky z venka, tak si lidi najdou cestu a bude jedno jestli ve tři nebo v šest. Když v pátek proserem derby, venku pak nevyhrajem je jasný že na Pardubice přijde max 3500. Prostě návštěva roste a padá s výkonem manšaftu.
  • A tohle by si měli uvědomit, protože je sice super mít tady fakt jako top produkci, předzápasový program, ale lidi hlavně přiláká dobrej hokej
  • Každej hlasuje svojí peněženkou. Vedle ve Varyádě čerstvý bagety za pade, tak naco si budu kupovat předraženou klobásu.... Pokud to lidi kupujou....

    A pokud mají tři a půl hranolky za 70 (nebo za kolik), tak aspoň v dětech pěstuju finanční gramotnost a řeknu jim, že je to prostě přestřelený a nejsem ochoten. Moje děcka s tím nemají nejmenší problém a chápou to.

    Každej má možnost volby. Já ty ceny neakceptuju.
  • 19 treneru od sezony 2000, to je slusnej kolotoc :D
  • Jinak.. Ty PCE - co čekaj teď? První místo neznamená titul... kor ne po 10 zápasech.
    Jako trenér bych tam nikdy nevlezl bejt těma, co jsou teď možní jako náhradníci. Dědek  bude čekat víc než zázraky, ne?!
  • s cenama bych to zase tak hrozne nevidel. spis mi vadi kvalita a rychlost. nejen jidla, ale i piva. normalne mam jednu slecnu co cepuje pivo a normalne se musim drzet, abych ji nerekl, ze pokud ji to stve, tak ma porad tu moznost to nedelat. kdyz ji vidim jdu jinam do delsi fronty. kazdopadne souhlasim, ze nabidka jidla by mela byt sirsi a pro kazdou penezenku (v nemecku je typicky levna varianta preclik). 

    kdyz uz jsme u retra, tak si vzpominam (to bylo na fotbale v Chebu, kdy Ruda Hvezda hrala ligu tzn. za komancu), ze obsluha u stanku mela cepovaci zarizeni jako pistoli od vapky a soucasne cepoval asi 30 piv do tech papirovejch kelimku. ja proste nepochopim, proc v tom bufetu cekaji az se vyvali lidi z ochozu a prekvapive si dobrejch 40-50% nakupujich da pivo. proste musi +/- vedet kolik urcite proda, tak se na to pripravim... (stejne s klobasou - jedine co je pripravene je okoralej chleba na ketry predtim sahlo 30 lidi co si neumylo pracky na hajzlu :) )

    ja bych samozrejme videl klidne i samostanej stanek/stanky (asi mimo arenu kvuli radegastu) s regionalnimi pivy (od permona po rudohor...). Nebo takovej Becherovka Shot Point - proste misto kde dostanes, rychle maleho frtana az ti bude blbe z hokeje...  

    jinak souhlasim, ze o navsteve rozhoduje nejvic vykon + fakt zda je to povazovane za cool (lidi ocekavaji zazitek a dostanou ho nebo veri, ze uvidi neco uzasneho od domaciho tymu - ranare ze ktereho jde strach, borce se smrtelnou strelou, brankare s uzasnym zakrokem.)
  • jeste dotaz pro mistni insidery - ta pozice co je publikovana na webu (media manager) znamena posileni tymu nebo kubelka to zabalil...
  • upraveno 9. říjen
    Hoši, kdo chcete potrápit pamět, můžet si zahrát. Odkaz na google doc. Zkopírujte si to. 

    Snažím se vymyslet, nějaký grid. Aby to mělo hlavně na hráče Varů. Tohle je prvotní nástřel. Chceto ještě více promyslet. 

    OKDAZ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/15ia921lNGEFfhsYe9kW7KPvgNe-w90P1/edit?usp=sharing&ouid=105516775211314827466&rtpof=true&sd=true 

    Podmínka. Hráč musel nastoupit minimálně k jednomu utkání (1 zápas) - ve Varech, Repre, NHL. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • upraveno 9. říjen
    1140bxl: Kubelka to zabali. Nekde to ted psal
    Post edited by Whisoure on
  • @1140bxl Dan končí (minimálně na nejakou dobu, pokud jsem správně pochopil). Ale žádný tajemství to neni, je potřeba smeknout před tim, co vsechno odvedl. Takovyho druhyho cloveka proste nenajdete…
  • Nemyslim si, že takhle najdou nějakej dobrej materiál, měli spíš dostat nějaký tipy na lidi, co to zvládnou. Kor v našem kraji asi nebude velkej výběr takovejch.
  • Nezmění se nic
    Dan Kubelka má nápady, ale brzdí ho vedení. Proto i ta špatná komunikace. Za Kubelkou to rozhodně nejde
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters