HCE Fórum

1685686688690691700

Komentáře

  • @VANEKnaZDI - Tak to je docela na houvnou, ne?!  🥴

  • Kubelky bude škoda z hokejové fanouška přes kotelnika co byl u bubnů v plechárně až do pozice vedoucího týmu loni a funkce co měl teď...škoda ho ,ale asi chápu, že si chce zkusit štěstí jinde, když to někde drhne...Tobolka a dámy ve vedení...každopádně mu patří velké díky
  • Plzen solidni provar doma, jsem zvedavej v patek na derby
  • Bylo by super, kdyby jsme jim nepomohli zvednout se, jak máme ve zvyku...
  • jako my jsme experti na zahození konce zápasu (viz 2x soupeřovo srovnání před koncem), ale nechat si dát rozhodující gól 3 sekundy před koncem při přesilovce, to je něco jiného
  • To se hold stane. Oni se z toho oklepou a tady to právě budou chtít odčinit. Zdá se mi, že oni venku hrajou líp než doma. To samé my. Jen můj názor
  • Sledujete výkony Habala v Sokolově? Co ho ještě vytrejdovat do elh za nějakého střelce? 😃
  • Má nějakých 95% úspěšnost, ne? Žhavý zboží :D
  • Průměr gólů 1,1 a úspěšnost 96,4 😃
  • Slušný staty, pustil 8 gólů za 7 zápasů
  • Nabídl bych ho Pardubkám za Kauta, Will je letos nic moc :D
  • Upřímně jsem se divil, proč tu Plzeň dávají tak vysoko v těch předpovědí. A všechno šlo za Jandačem. Doslova to media vyšponovala, že je to Spasitel. 
    Jenomže nedávají goly. Brankářské duo jedno z nejhorších. Skoré -10. A celkově to nefunguje. 

    Obranu zatím hasí Zámorského, Merezhko, Kvasnička a Rubins. Kvasnička a Rubins jsou mimo. Merezhko zatím bodově velká bída, zase příchod ze SVK. Zámorský zase šílený icetime, ale nepřijde mi tak dominantní. 

    Útok to je doslova nejhorší z celé extraligy :D Aby Dominik Simon měl 4b a byl na druhém místě je prostě hodně špatná vizitka a doslova to tam nikdo netahá. Lallencete pomalu sbírá body, ale to je borec co dá tak 25-30. Archambault doslova nic v podstatě jejich ofenzivní eso. Vizitka bodového leadra SVK, ale u nás prostě nic. A další hráči tam spí, Klepiš, Schleiss, Holešinský, Soderlund. 

    Upřímně bych byl v Plzni dost nervózní, jelikož to tam vůbec nevypadá pozitivně. A jak jsem psal před sezonou, Jandač nikdy netrénoval tým, který je na počátku přestavby nebo spíš by měli začít tu přestavbu a následně jim moc do karet nehraje ani rozpis, protože je čekají těžší soupeři. Vary>Pardubice> CB>Olomouc>Vítkovice>Litvínov>Bolka a Sparta.  

    Co dneska převedli s tím Kladnem, opravdu není něco v pořádku. To naše chyby jsou o proti tomu nuda.
    Nemyslím si, že Plzeň by nás v tomto stavu porazila a ani se nerozjede. Propadne se na 14 místo a pak přijde ta sranda. 
  • Derby je velmi specificky zapas + my taky nejsme v buhvi jaky herni pohode. Potrebujeme vyhrat a doufam, ze pro to tym udela maximum, zadarmo body to ale v zadnym pripade nebudou
  • Co Plzeň, ale hlavně Budějky…tam z nich byl každej posranej, že budou hrát do čtvrtého místa a kde jsou…navíc to Kladno půjde dolů, včera utrpěli výhru, Plzeň dvě třetiny lepší a s náma v neděli vzali bod taky se štěstím
  • Snad jim můžeme závidět Smoleňáka, toho jsme loni měli zkusit přetáhnout
  • Někteří tam jsou zaslepení, nebo já nevím. Tohle co PCE teď hrajou neni podle mého vina Zadiny.Ja nikdy nikomu nepřeju nic špatného, to se nedělá, nicméně trošku rypnuti si to vesměs od každého rozumného žádá.

    Xaxxz: Máš pravdu, mohli to alespoň zkusit
    (jestli to nezkusili). Takovej hráč Nám opravdu chybí. Nějakej takovej typ Lakatoše taky. Sice to je prej naladovej člověk, ve Vitkách nechtenej. Všimli jste si, že Vitky s ním v sestavě makali a šlo jim to? Pak odešel a hned tak nějak chvíli potom začli pokulhavat
    Podívejte teď na Bolku, mají ho v mansaftu, nebali se toho, a kde teď jsou. No, neříkám, že nemůže přijít období a půjde to dolu, ale , no uvidí se.
  • fakt, Smolenaka? ano chybi nam silovej typ, ale Smolenak je pred duchodem a patri na Kladno. On konretne by ten tym nikam moc neposunul. Uprimne rikam, ze jsem trochu ocekaval Sira v tehle roli, ale proste presilovku (a pozici na brankovisti) hraji jini. kazdopadne obecne je pravda ze vysokej, silovej typ utocnika by se hodil, protoze ten tym porad potrebuje trochu pridat kila a svaly.

    A Lakatos? super hokejista, ale myslite, ze je nahoda jak strida kluby? u nej mi prijde, ze problem muze byt obcas v jeho povaze a dopadu na tym. nemyslim to uplne negativne. za me je to nekdo koho privest pred uzaverkou prestupu a doda ti okamzite tu extra kvalitu. postavit na nem tym an nekolik sezon, to si nejsem uplne jistej... neco jako Radek Duda driv - na chvlku to zblazni, posbiraji se body, ale po pul sezone kouzlu vyprcha... :)   

    ale jako prioritu misto 100kg centra, porad vidim produktivni kridlo se super strelou... 
  • Lakatoše bych tady nechtěl ani kdyby dělal 50 gólů za sezonu...hroznej hráč do kabiny
  • Hráči jako Smolenak a Koblasa se blbě shánějí, protože nejsou dostupné. Když se podíváme do extraligy tak před brankou to tam smudla.
    Smolenak, Batna, Kondelik (minulý rok), Vondracek, Beranek tam taky začíná dost fusovat a další mi moc už nenapadají. Člověk musí mít proporce a sílu na puku. Upřímně do té pozice by se mi líbil Ilomaki, protože splňuje předpoklady.

    Klobasovi to letos nějak extra moc nelepí, nedivil bych se kdyby někdo z Varů měl více gólů než on.

    Jinak ty Pardubice, upřímně si nemyslím, že by třeba Beránek tam šel, problémem je ten fakt , že ta atraktivita toho mužstva něco dosáhnout šílené upadá. Podívejte se třeba na Cervenku. Ten doslova v Pardubicích je na dovolene. Z dlouhodobých smluv hraje něco Kaut.

    Ohledně Frodla si myslím, že pokud letos se uhraje výsledek, tak zůstane. Nemyslím si,ze zahraničí je pro něho řešení, protože má malou dcerou a ve Varech dost solidní zázemí. Následně ma blizko i Slavii. Viděl jsem celkem dost stories jak byl na Slavii na fotbale v Drahovicích, včera jak s malou byl na kolotoči i Penny v Tuhnicich. + Je tu doma s rodinou. Kdyby šel do zahraničí sam nebo s rodinou?
  • Uklízečka
    Hele nikdy nevíš. To je život hokejisty... takovej Ilomaki má např cca půlroční mimčo a je tady s lecou rodinou 
  • Hele tak když ti zamávají někde o 200k větší gáži tak vezmeš rodinu a jdeš s batůžkem dál, takových příběhu bylo. Na druhou stranu si myslím že Frodl tu má nadstandardní podmínky, takže prachy by asi nebyly úplně hlavní faktor, krom toho asi vedení moc dobře ví, co v něm má takže nějaký vyjednávací prostor by tu pořád byl. Teď jde o to aby mu to dávalo smysl i hokejově no..
  • upraveno 10. říjen
    Vím, že Ilomaki ti je s celou rodinou.
    Je to spíš úvaha. Určitě Frodl tu ma nadstandardní podminky. Bude zajímavé to sledovat, co se vyrojí počas sezóny.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • A ano, jak tu bylo zmíněno, Vary jsou fakt příjemný místo pro život s rodinou. Zkuste bydlet v Litvínově tvl. Plus když dostaneš od klubu auto, byt, tak není co řešit.
  • Jinak ten zápas s Budějovice. Nemůžeš koupít lístek a ani uvolnit permanentku, protože to tam ani nabídce není.
  • upraveno 10. říjen
    Beru popcorn a jdu to sledovat 😄 tvl jestli fakt oslovili Růžičku tak to musí být hodně nešťastný. A určitě respekt Hořavovi.
    Post edited by Screepy on
  • 1140bxl napsal(a):
    ...
    A Lakatos? super hokejista, ale myslite, ze je nahoda jak strida kluby? u nej mi prijde, ze problem muze byt obcas v jeho povaze a dopadu na tym.
    ...


    halt kočovník ...
  • @three7 tvle Ruzicku? Kam prisel, tam to slo ke dnu :D
  • Hele tak ono kolik dobrych treneru je volnych? Pardubice mely skoro to nejlepsi co nas rybnicek nabizi…Rulik,Varada..A divim se ze Rulika v te dobe odvolaly..A co si budem,ty treneri urcite mezi sebou komunikujou a vymenujou si postrehy..PCE jsou sice ted gigant,ale pro trenera to asi nebudu uolne super job. Fakt jsem zvedavej kdo se jich ujme..Horava s Augustou prej asi ne,co psali..
    Jeste se hodne hovori o Pesoutovi
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters