HCE Fórum

1675676678680681700

Komentáře

  • Pardon myslel jsem 34, prekliknul jsem se.
  • Nějaký nový přírůstek pro juniory....
  • Drbong napsal(a):
    Pardon myslel jsem 34, prekliknul jsem se.

    a s těma vánocema taky bude trochu pozdě Bycha honit ...
  • Salsten dneska za SOKOLOV! 

    Me jt o obrzek textDoufám, že se někdo chytl xD
  • Já si nedělám iluze, že to tady je jak v NHL, ale není třeba součástí jejich smluv to, že je nemůžou za žádnou cenu poslat do Sokolova? Prostě jednocestný smlouvy a případný přesun do první ligy znamená porušení smlouvy a z hráče se rázem stává volný hráč
  • > @Xaxxz napsal(a):
    > Já si nedělám iluze, že to tady je jak v NHL, ale není třeba součástí jejich smluv to, že je nemůžou za žádnou cenu poslat do Sokolova? Prostě jednocestný smlouvy a případný přesun do první ligy znamená porušení smlouvy a z hráče se rázem stává volný hráč

    taky jsem nad tim premyslel
  • Kalous - fakt si nemyslim, ze nekdo pusti do eteru, ze konzultovali neco s Kalousem kdyz byl u repre. to ze neni kazdy den v novinach mi nevadi, to ze nehodnoti jak se vyviji a ani nenaznaci co s tim bude delat me docela stve. to ze ten tym nestavel je jedna vec, ale to aby urcil kde je potreba neco zmenit a tu zmenu udelal je druha vec. 

    jsme v druhe polovine prvni ctvrtiny, prvni pauze je az po 18. kole (aspon myslim) zacatkem listopadu. souhlasim, ze maji dva tydny na zmenu hry a vykonu. pokud se do konce ctrvitny nic nezmeni, tak ty zmeny musi prijit a nemuze to byt dopleni o hraci na pomezi juniorky SPA/PCE nebo TRI. 

    je mi jasny, ze treba na vytouzenou hvezdu musi pockat, ale tenhle tym potrebuje vic nez jednoho hrace do utoku. nebali se to letos prohazet a vsadit na ambice. ale at klidne privedou 2 Amiky co to i na treninku serezou. Aspon ty nase babovky budou pripraveny na hrace typu Musil a trochu mu jako branici utocnik srovna fasadu. jinak ty utocnici jedou v plny rychlosti na nase beky a je to jako na tech labutich...

    mozna by to chtelo i nejakeho hajzla a ne same mirky dusiny, kteri jsou radi jaka je v kabine atmosfera. a jak je vsechno fajn a perspektivni. teda az na hru a postaveni v tabulce...
  • > @1140bxl napsal(a):
    > Kalous - fakt si nemyslim, ze nekdo pusti do eteru, ze konzultovali neco s Kalousem kdyz byl u repre. to ze neni kazdy den v novinach mi nevadi, to ze nehodnoti jak se vyviji a ani nenaznaci co s tim bude delat me docela stve. to ze ten tym nestavel je jedna vec, ale to aby urcil kde je potreba neco zmenit a tu zmenu udelal je druha vec. 
    >
    > jsme v druhe polovine prvni ctvrtiny, prvni pauze je az po 18. kole (aspon myslim) zacatkem listopadu. souhlasim, ze maji dva tydny na zmenu hry a vykonu. pokud se do konce ctrvitny nic nezmeni, tak ty zmeny musi prijit a nemuze to byt dopleni o hraci na pomezi juniorky SPA/PCE nebo TRI. 
    >
    > je mi jasny, ze treba na vytouzenou hvezdu musi pockat, ale tenhle tym potrebuje vic nez jednoho hrace do utoku. nebali se to letos prohazet a vsadit na ambice. ale at klidne privedou 2 Amiky co to i na treninku serezou. Aspon ty nase babovky budou pripraveny na hrace typu Musil a trochu mu jako branici utocnik srovna fasadu. jinak ty utocnici jedou v plny rychlosti na nase beky a je to jako na tech labutich...
    >
    > mozna by to chtelo i nejakeho hajzla a ne same mirky dusiny, kteri jsou radi jaka je v kabine atmosfera. a jak je vsechno fajn a perspektivni. teda az na hru a postaveni v tabulce...

    dyt to rikam at koupi lucice...ten to tady srovna
  • Pamatujete doby kdy tu hral Duda? 😀 Jeste na nej budem vzpominat.Pravdou je,ze ho mel hrozne rad a byl jsem stastnej,kdyz za nas hral.
  • Tak zrovna Duda mi teda nechybi ani trochu :D to, ze si u nas zahral i s C na dresu, se pro me furt absolutni haluz
  • Jak to ta Olomouc dela, je mi zahadou. Jadro uz starne, zadne velke posily. Na papire mi ten kadr prijde slabej jako papir. A z nejakeho me neznameho duvodu, to proste funguje. Muzeme jen tise zavidet. (Vim, ze maji jen o 3 body vic nez my, ale ocekavam, ze stejne zase budou letos nad nama).
  • https://www.instagram.com/reel/DAoYoN_O31b/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

    Kdybychom byli 6. a panovala trochu jina nalada, asi bych to nejak moc neresil. Ted je to nacasovani s temahle videama fakt spatny. Rekl bych, ze na nasem poslednim miste tohle ted momentalne nikoho zajimat nebude
  • Kde tam kdo vidíte Salstena v ty sestavě, asi jsem slepej
  • Jen tak pro zajímavost. Byla by docela zadní část těla slušně řečeno,kdyby Baník vyhrál Maxa ligu, a my byli v garáži 😂😂😂
    Co by nastalo?
  • Prodej licence do Sokolova? =)
  • Nerelevantní😂😂😂😂
  • Ale nic není nemožné. Momentálně by to vycházelo, páč opravdu Baník jede,což je jen dobře. Nikdy jsem nebyl jejich fans, ale mile mě prekvapujou. Dneska opět výhra na Slavii, a potvrdili opět 1 Flek.
  • Tak kde je info o těch následujících posil?? Kdo má inside info.

    Doufám, že to nedopadne jako v Hradci někdo z KHL.
  • Čekáš nějaký posily? :D
  • žádný posily teď určitě nepřijdou
  • Čekám dva nový importy na úrovni Kofferu Kofronu 🤣🤣🤣🤣
  • Debik sport a tema-jaky treber bude jako prvni odvolan.
    Obrazek je o Paterovi
  • Což je absolutní blbost…řekl bych, že takovej Pokorný nebo Martinec s Čihákem mají větší šanci na odvolání než Patera
  • Odvolavat trenery je blbost. rozhodne ne po 10 utkanich a pokud tedy nedochazi k nejakemu bojkotu v muzstvu. Denik Sport is muze delat ty svoje predikce jaky chce. 

    k posilam - ja doufam, ze existuje nejaky seznam utocniku. ktery ma Kalous dohodnuty s Paterou a koukaji jak ten tym doplnit. souhlasim, ze posily neprijdou ted, ale porad myslim, ze ten tym potrebuje v utoku doplnit o utocnika resp. utocniky extraligovych kvalit (do prvnich dvou utoku). samozrejme zalezi na rozpoctu, a zda treba neni nutne nejprve nekde usetrit (Salsten). 

    neverim, ze se to otoci navratem Sapiho ci Kruzika... A sazet vse jen na navrat Ilomakiho po zraneni, nevim.   


      
  • Isport je často mimo. Kdo fakt má horkou židli tak je ČB a Brno.
  • Pokud bych mohl tipovat,tak jako prvni pujde trener Brna pokud je zitra seknem.
    A bojim se ze Patera to ma taky nahnute,ale chci se strasne plest.Strasne nasim trenerum preji uspech.A po dlouhe dobe snad prvni treneri co nosi sako pri zapasech u nas 😀 ale to jen takova perlicka.

    Nicmene zitrejsi kolo podle me bude u vicero tymech,,to kolo,,kde uz proste musi.Snad to bude stastne kolo pro nas.
  • Jestli se tady uvažuje o odvolání, tak ať se na to rovnou Tobolka vysere taky, protože jak tady pak něco chtějí přestavit, když se furt budou měnit trenéři?
  • Pokud vedení nevidí že tohle není trenérama, ale materiálem který ti trenéři mají, pak už by ná mnebylo pomoci nikdy a v ničem.
  • TVl, trenéři fakt problém nejsou. jestli je odvolaj, tak budeme za největší matláky ligy...
  • neco se bude dit ...chramousky na twitteru neco naznacuje
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters