HCE Fórum

1678679681683684700

Komentáře

  • Když už teda dáme čtyři góly tak si pro jistotu necháme taky čtyři dát, najs
  • Můžete hádat koho to byla chyba ten poslední gol :D :D :D 
  • Vysloveně darovaný body Brnu, hráli taky rybník
  • Ruku na srdce 2 body pokud budou tak jsou zlatý. Oba týmy hráli hovno a +- stejně na šance. 
  • Třetí gól Mamčis, chyba ok stane se, ale kurva nemůžeme dostat takovýhle gól na 4:4. Ten Jaks ať se jde vysrat 😡😡😡🙈neuvěřitelný tvl
  • 3 na 3 s Flekem, Pospisilem, Dalogou.. neverim ve 2 body
  • Tak Pluto nehraje špatně,ale prostě nesmí jít na přesilovku,jemu ten puk přeskočí hokejku na modrý snad pokaždý 🤣
  • upraveno 4. říjen
    Beránek, Černoch, Jaks ty pičo I AM DONE xD 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Tak jestli je ten co má v Puppu zamluvevenej pokoj na HC Energie nějaká posila a je dnes na hokeji, tak mu z toho musejí lítat panenky sem,tam😂😂😂😂
  • upraveno 4. říjen
    Asi bych to shrnul, důležité body, goly, šance. A asi bych se o tom dneska nebavil xD 

    Jsem rád, že Berának a Černoch + Reunanen, ukazují, že jsou leadři, jen jim to musí vydržet.  

    Reunanen by měl mít 7 bodů.
     
    Jako bodují, ale jsou v defenzivně laxní, chtělo by to Jakse vyměnit defenzivního beka. 

    Redlich, Koffer, Šír hrajou dobře. Jen dostáváme prostě plno golů z chyb, které si zaviníme. V neděli KLADNO LETS GO! 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Utrpěli jsme výhru, body důležité, ale psychické zdraví je mi přednější, už jsem na tohle asi starej
  • No byl to první zápas který jsem letos viděl celý v kuse, jinak jsem měl lepší zábavu a přemýšlím jestli zase příště nemít lepší zábavu, asi tak. Ty naše chyby mě štvaly mnohem víc než to že jsme dali nějaký góly. Protože to bylo prostě do očí bijící, kdyby nás Brno vymichalo do prázdný brány tak neřeknu ani bú. Ale darovat jim bod na zlatým podnose je fakt tristní.
  • Po opět tragicky obraně…krom teda Reunanena…a slabe chvilce Froda jsme utrpěli výhru ale zároveň darovali bod kotletě protože takhle slabou jsem ji dlouho neviděl
  •  
    Tohle jsem už dlouho neviděl :D Abychom měli střelce tak vysoko :D 
  • za mne všechny 4 góly Komety byly po našich chybách (3x obrana a 1x Frodova slabší chvilka)

    ale jsem si jist, že mne tady náležitě poučíte pánové - co to bylo od Brna po Jiskrově gólu?
    žiju v domnění, že neúspěšná trenérská výzva = 2 minuty, ztráta time outu a nemožnost si vzít další. To bylo změněno či jen v Brně neznají pravidla?
  • Jakoze jestli se Jaks nechytne dopredu, tak ten kluk tomu tymu jinak nema co nabidnout. Branit neumi.

    Mam respekt k hracum, ale u Salstena neni na co cekat. Sik ani Kupco nebudou horsi.
  • Není náhodou coach challange 1x za každou třetinu?
  • Na tohle taky nejsme moc zvyklý, fakt doufám, že se nám ho podrží udržet
  • Tak zase Salsten vybojuje plno puku, přihrávky nekazí,na puku docela silný,ale je pravda,že když privedes hráče ze zahraničí,tak by měl být rozdílový a ne hrát 3.lajnu,ale to je stejný případ i Jakse....,ale od toho se ty góly očekávají hodně a zatím nic....a o jeho bránění se nemá ani cenu bavit....no kéž by přišel ten Gust 💪
  • V Brně nadávají na Zohornu ze se nepovedl tak uděláme trejd za Salstena ne? 😃 treba jim to pomůže oboum 😂
  • Nevím, jestli by to úplně byla výhra…Salstena jsem aspoň párkrát zahleldl, Zohornu vůbec
  • Mimochodem 😂 dneska behem hokeje 😂 asi bych si pristi navstevu fakt mel dobre rozmyslet
  • upraveno 4. říjen
    Dneska jsem si udělal rozbor těch golů:
    1. Varaci 2x proklouzli a chyběl tam MIkeska 
    2. gol Jaks rozehrává na Beránka > Černoch a Cichař gol
    3. gol naše PP Černoch důrazný u Dalogy, posílá nahoru na Jakse > Reunanen a na druhou na Černocha > ten chtěl zase na druhou a trefil brusli jinak Beránek furt před golmanem sám. 
    4. Chyba Froda, ten to tam chytal jak plácaškou na mouchy. Tam naši stáli dobře
    5. Dobrá aktivita od 4 lajny, Šír a Redlich. Následně vyrážení do streny po střele Redlicha a Mikeska střílí a dostalo se to k Reunanenu a ten to tam propálil. Nebylo to to tečeované vůbec. 
    6. gol - chyba Mamcise chtěl nahrávat do středu, ale Pospišil mu tam dal hokejku a odrazilo se to dál. Trochu nešťastný. Mikeska ještě dobře bránil a změnil tomu směr a přímo na hokejku. 
    7. gol - důraz k pásmu vybojovaný puk, obránce pod talkem a posílá náhoru, Plutnar vystřelí odrazí se zase a na druhého obránce ten to posílá na Plutnara a střela z první, vypadlo a hlavní důraz Beránka pod tlakem si to tam srazil. 
    8. gol Daloga v trochu rychlost Jaks se snažil i hákovat, byly obránce i celkem u sebe. Daloga má explozivní bruslení myslím, že vyhral několikrát nejrychlejšího bruslaře. Jako Jaks asi udělal maximum. 
    9. Gol laxní hraní brna, Reunanen na poloplným bruslení jeden do pásma a na druhé straně jeden Griger  a v zápětí Jiskra. 

    Když jsem to viděl znova ty goly, tak mě to nepřišlo tak hrozný :D, Ale ty chyby v přesilovce tam by to chtělo trochu uklidnit. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • upraveno 5. říjen
    Nechal jsem si to až na dnešek, že se na to vyspím. Brno teda hrozivý, Pokorný na střídačce nervózní až cholerickej, x dvojicek se tam hadalo celej zápas a mrzi me, ze jsme je nebyli schopni dorazit. A jsem si jistej, ze tam ta kabina je uplne rozložena.

    Frodlik s par chybama, ale taky chytil min 2 jasny goly. Skvelej Reunanen, kterej ve druhy tretine byl snad 3-4 minuty na ledě a dal to proste dobre. Skvelej Pluto, kteryho by meli dat k Jaksovi, jinak může Lotyš jit kroužit jinam. Je aktuálně jediný zbozi k trejdu, abysme neco mohli nabidnout. A jestli nezačne byt fakt produktivni, tak bohuzel za ty peníze je jen známý jmeno v sestave. A je fakt vtipny, ze prvni zapasy se jelo na 6 beku a najednou od zacatku Rulik hraje jako sedmej bek (nic proti němu), byt jen 5min…

    Jsem happy za premiérovej golik Cihare a musi se nechat, ze ta lajne s Cecem a Berym byla vzdycky znat a fungovalo to. Druhá lajna takovej standard, ale meli tam 2 propadnuti, ktery nechapu. Třetí lajna uplne mrtva, i kdyz snaziva a naopak 4. lajna fakt vzbudila často rozruch, sli do kasy, vytvářeli si šance. Někdo tu psal, ze nám nefunguje presink, tak to je trefný a to napadání neni dobrý. I kdyz ho chceme praktikovat po celym kluzišti. Dulezity body, ale herně pořad strašně malo…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Bude mě zajímat kam zařadí Ilomakiho až se vrátí. Rád bych ho viděl mezi Jiskra Ilomaki Griger, ale trochu se bojím, že ho šoupnou do 3 lajny. 
    Reunanen se povedl a jde vidět, že se už adaptoval. Ale ta defenzivní hra je u něho tristní. Ono se zdá, že celkově je dobrý, ale je tam dost nedostatků v té defenzivní hře Myslím si, že Vary ho podepíšou v prosinci nebo v lednu na 2 roky.  
  • Ze zacatku po zraneni asi 3. lajna ok na 1-2 zapasy, pak ale musi nahoru. 1. nebo 2.
  • Koukám na pravidla hokeje a vypadá to, že trenérská výzva je bez omezení, ale za každou neúspěšnou je trest.
  • Plutnar za ty 4 zápasy, co naplno hrál, má už taky 3 asistence…ta konkurence v obraně se vyplácí, včera hrál dost dobře.

    Reunanen je typickej ofenzivní bek, tam prostě cekáš, že bude hrát jak 4. útočník. Nemůžeme od něj čekat zázraky v obraně, i takovej Zámorský dozadu hoří
  • kylekatarn93 - děkuji. tahle změna mne minula a včera jsem se dost divil, jak to, že chtějí další výzvu
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters