HCE Fórum

1654655657659660

Komentáře

  • Blbost ta Olomouc, ta bude vys. Furt nechápu proč ty Budějovice tlačí tak nahoru. Plzeň taky takhle nahoře nebude.
  • Tenhle model je vystavěnej na nějakým hodnocení hráčů, co ELH hráli v posledních asi 3 sezonách. Většina zahraničních posil je tady poprvé, proto máme tak nízkou projekci
  • Ahoj všem, 
    dlouho jsem tu jen Vaše příspěvky a diskuzi jen četl. Tak se k Vám připojím :)
    Několik z Vás tu psalo, že na zádech jim vadí nebo se nelíbí jméno hráče a číslo hráče zmáčknutý mezi reklamu Koncernu Holoubek a reklamou na zadku.
    Ten koncept je tu už dlouho a svým způsobem funkční. Popravdě, dát jméno místo Koncernu a tím ho s číslem posunout nahoru, by možná vypadalo dobře, ale pak bychom měli dvě reklamy na zadku a záleželo by na tom, jaká loga by se tam pak během sezon točila a jak by sobě nějak vizuálně pasovala. A ty plochy na dresu hlavně nestojí malé peníze a sponzoři by také určitě nechtěli být namačkáni u sebe. Reklamy jsou věčný boj a vypadá to, že se možná začne do budoucna blýskat na lepší časy :) 
    Hlavně ať hráči na ledě do toho dají všechno, bez ohledu na to, co mají na sobě :D



  • Ten dres na tom Thermalu je docela dobra propagace.Nemuzu rict,ze by se klub nesnazil znacku HCE propagovat.
  • upraveno 17. září
    Tak už jsou venku i domácí dresy…asi by se mi spis libili černý než šedý ale jinak dobry
    Post edited by FeryBo on
  • Dresy super! 
  • 2. nejmladsi tym v ELH, cas prekvapit :) 


  • Dresy pěkný,ale prostě lepší by byla hlavní barva černá než šedá,to je můj názor 😁
  • Krásná náhledovka a ty 3 loga tam... To nechceš

    To, že někteří lidé píšou (mluví) o 13.-14. místě bude i kvůlu iSportu a Hokej.cz, ty jejich články o našem "predikovaném" 11. místě a jak jsou ostatní týmy letos silný... Hnus
  • Náhodou se budu zítra odpoledne vyskytovat v Budějovicích. Asi zkusím jestli seženu lístek a mrknu na tu premiéru živě.
  • Dneska to zde bylo nějaké plodné. 

    PR už to bylo rozebráno několikrát, souhlasím s vámi. Nicméně když se najde někdo s koncepcí PR tak ho Energie určitě přivítá s otevřenou rukou. Máte možnost, jestli je tu PR guy :D Přidám jsem tu informaci, že osobně by stačil rozhovor s vedením, nicméně tiskovku tolik nepotřebuji. V extralize to udělo 5 klubů. Třinec, Pardubice, Brno, Olomouc možná BK. Pokud chtějí ten klub v této oblasti posunout, je zde prostor. 

    Ohledně rozhovorů tak na stránkách jich bylo plno, počas přípravy, před sezonou i jiná media. Myslím si, že lidi byly dostatečně informováni. Nadruhou stranu se pak ty věci co řekli v jednou opakovali. Ale tiskovou zpravu bych očekával jako uzavření za přípravou. Možná to ještě výjde ve středu. Pokud nebude neposeru, ale rozhovor s vedením proč ne!

    Háma a Yzo. Upřímně u Hámy jsem celkem koukal, že je narozen v KV, ale je to dobře. Osobnost v KV narozená a podporuje hokej = další propagace.
    Yzo - rapper z KV - 427 tis. followů na Instači. Další propagace. Navíc už tam byl a řada hokejístů bude poslouchat. Followuje ho Kružík, Frodo, Mikyska, Procházka i Flek. Myslím si, že ho tam letos uvidíme častěji. 
    Další známé osobnosti už nejsou. Tomáš Vokoun (zůstal na Floridě) a Rulík.
     
    Tip 13-14 - jedná se o názor těch lidí. Nějak jim ho neberu, neberu to na nějakou velkou váhu. Těžko říct, jak se pohybují v ohledně hokeji, poznání těch hráčů, důvodem jejich příchodů apod. Je tam tolik věcí a prostě většina to tam prdne bez nějaké většího očekávání. Věc názoru. 
    Co jsem ale sledoval ty media tak rozhodně z nějakých důvodů hodně vysoko pasují Liberec, Plzeň. U Liberce je to spíš z toho pohledu, že přišel Šimek, ale většinou nahradili kus za kus, ale celkově spíš oslabili a z mého pohledu bych očekával střed. 8-10 místo. (Můj tip 10). 
    Plzeň sice papírově posílala, ale zatím jejich posily trochu spí. UKáčko nebylo ani na kvaldě. Archambault trochu za očekáváním, třeba se ještě rozjede. Ale když si vzpomenu na ty zápasy s náma tak to bylo celkem otřes výkon, ale mi taky nic moc. Každý tam vychvaluje Jandače.    
    05-06 CB porazili 1 a vypadli v semifinále - 
    06-07 - zase vypadnutí semifinále
    07-08 - zase vypadnutí semifinále (Kv je porazilo)
    10-11 PAR - zase vypadnutí semifinále
    13 - byl jenom ve Spartě a vypadnutí semifinále a 1x finále
    Chci říct, že on vždy měl mužstvo, které bylo  z větší části hotové a nebylo nutná přestavba a bylo to i u toho týmu CB. Dovedl ty mužstva do semifinále, a pokaždé hrál playoff. Jenomže nyní šel do Plzně, kde je situace jiná ve které ještě prostě nikdy nebyl. Navíc v květnu jim tam odešel Vlasák, který dělal sportovního manažera takže ten tým sestavovali 2 lidi? Tím, že jsou v přestavbě tak na sezonu 25/26 mají podepsáno - Piskáček +1, Simon +1, Dujsík, Lalacette, Lev, Malík, Siler. Pro mě osobně tam zatím ten koncept není a tohle je prostě early začátek představby. Tým může překvapit, to je stejný jako u každého, ale vidina toho, že bude někde v popředí u mě tedy z těchto důvodů není. Plzeň čeká divoké léto.

    K našemu posilnění - myslím si, že se všichni shodneme, že ty nedostatky byly správně a vhodně doplněny. Upřímně naše obrana si troufám říct, že je poměrně vybalancována. Nevíme co předvedou Mamcis a Reunanen. Ale i kdyby Mamcis ofezivně selhal v defezivní části bude hodně dobrý. Ilomaki je kvalitní centr, který má hrát 1.lajnu. Salsten taky kvalitní borec. CO chybí je typický střelec jako Koblasa. Trochu jsem viděl toho elitního střelce v Kružíkovi má dobrou střelu minulá sezona proi něho byla v KV povedená.   
     
    Ohledně těch projekcí ty jsou úplně mimo a je třeba to brát s rezervou. 

    Samozřejmě ty věci co jsem napsal jsou věcí názoru, a každý na to může mít jiný pohled. 
  • Háma a Yzo jsou super, tedy pokud budou zapojení a pomůžou tým víc ukázat. Je úplně jedno co kdo posloucháme, on má prostě obří čísla a nějaká reklama nám sakra pomůže.

    A máme tady i třeba takovýho Martina Rubeše - letos na LOH bronz v šermu - byl na tý sportovní akci u arény, mohli (a to nevíme, jestli nezkusili) zapojit třeba i jeho.
    Toyotu má taky 😆

  • Jelikož se to blíží tak trochu hra čísel. 

    Letošní mužstvo je druhé největší (184,13) od sezony 95/96. První je sezona 14/15 - 185,89. 
    Kinkis jak posílal jsme druhé nejmladší mužstvo v TELH. V klubové historii to je v první části tabulky. 

    Nejvíce golů: 11/12 - 27g Kumstát. 00/01 25g Robert Tomík 
    Nejvíce bodů: 12/13 - 57b (22+35) Lukáš Pech 
    Nejvíce bodů cizince:  23/24 - 21b (4+17) Kanga 16/17 - 19b Pat Mullane  00/01 - 16b Sejejs 
    Nejvíce bodů SVK: 00/01 - 52b (25+27) Robert Tomík  
    Nejvíce bodů obránce: 12/13 35b David Nosek 21/22 29b Plutnar

    Dlouhodobě se cizincům u nás prostě historicky nedaří. Meta 21b či 19b pro nové akvizice ala Reunanen, Ilomaki, Salsten, Jaks i Mamcics. Je dost realná. Uvidíme tedy moment, kdy se v KV bude dařit cizincům?

    Bodoví obránci - celkem se divím, že tam je Plutnar, ale v průměru dosahovali něco kolem 15-20b naši obránci v posledních letech. Historicky ten průměr je vyšší, protože bombeři typu Hlavačka, Němec, Řežníček, Nosek bodovali velice frekventovaně. Dočkáme se i letos obrácen, který dá minimálně přes 25B?? 

    Střelec, dlouhodobě chybí výkonnostní střelec.  Jenomže aby jsi se dostal přes 19 golů v sezoně, patříš do top 10 nejstřelců v lize. Když se podíváme historicky tak vždy tam bylo 1-3 hráčů co měli zhruba obdobně golů, ale rozdíl byl 2-3 goly. Takže ten endostatek toho střelce byl pokrýván dalšímy členy. - Dojde změna trendu nebo uvidíme zrození střelce?  

    Body celkově. Bylo pravidlem, že pokud jsi dal přes 40 bodů ocitl jsi se v top 10 - historicky. MInulý rok by to stačilo na 21 m ísto a byl by jsi za Klepišem xD. Přiblíží se někdo k bodové metě 40bodů? Nebo dokonce přes 45? Můj tajný tip je Ilomaki.  


    Dočkáme se letos počtů výher přes 20? Zatím se nám to nikdy nepovedlo! 
    Pokud bude okolo 20 výher. Lze se dostat k hranici 80 bodů!
    Zlomí se gólová impotence? Uvidí se!

    Přehledná tabulka dat, ze kterých jsem vycházel. 
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cgrSO0DpWe5WF533SnIvMkd1AO9iTssGA2l0fxQwuis/edit?usp=sharing 

    Doufám, že se vám taková analýza zhodnocení líbila. Přidal jsem tam i takové úvahové otázky. Co je možné. Ber to trošku s nadhledem je to bráno spíš ke nějakému průměru popřípadě překročený těch průměrných hodnot a překonání nějakých těch "rekordů". 

    Pak jenom napište jestli funguje odkaz. 

    ZÍTRA to začne! 
  • upraveno 17. září
    To označování, že Vary budou 13-14. Spíš je to vyvolané v tom případě, že od nich moc neočekávají. Vyzdvihovat změnu trenérů v Kladně mi přijde trochu hovadina. Zase hodně medíí overrateuje Liberec, Plzen a další týmu. Lepší je být bez očekávání a hráči budou v pohodě. Podívejte se co očekávání udělalo minulý rok. 

    Jsem zvědavý co budou říkat experti ve Středu v debatě Expertů v buly. Myslím si, že Antoš bude zase vyzdvihovat tu práci a dá je jako černého koně Karlovy Vary. Pokud tam tedy bude. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • @three7 uz jen to ze to rika Duda :D :D a pak prvni vec co vyzdvihne je novej trener, ale ten trener je Cermak :D sami Kladenaci nad tim kroutili hlavou.. takze tyhle kecy uplne ignoruju :)
  • Liberec myslím bude hrát nahoře, na 10.flek bych ho fakt neviděl teda...... ta organizace šlape, pravidelně dokážou bodovat doma i proti těm silnějším týmům /na rozdíl od nás, nevím proč ale zase to vidím tak, že se tomu týmu bude hrát venku líp než doma/, Plzeň vidím srovnatelnou s námi, budeme se pohybovat myslím ve stejných patrech tabulky, Kladnu moc nevěřím, že by se tam něco změnilo a Bolka těžko říct. Ten Moses nebude hrát dlouho a oni s ním počítali, že to tam bude ládovat. Ten Fin co ho přivedli /stejně jako náš Fin teda/, extraliga je o dost defenzivnější soutěž než finská liga, ty hráči se u nás prosazují složitěji, osobně bych byl spokojenej kdyby Ilomaki udělal 30 bodů, ale upřímně to teda nečekám. Naše umístění vidím něco mezi 8.-11. možná 12. Co se týče základní části /protože sen je pořád to čtvrtfinále/ tak myslím, že kdybychom předkolo začínali doma, že by to byl relativně velký úspěch. Bude to fakt vyrovnaný, 4 týmy odskočený, jinak se dá pak hrát s každým. Všechno jsou to ale jenom nějaký predikce, Duda, Isport /mimochodem těm zrovna predikce týkající se počtu medailí z olympiády lehce nevyšla :-) a to teda jako kulantně řečeno !/, pravda leží na hřišti. 
  • Jinak tmave dresy byly jednou upravený. Na fotkách je modrý limec Tipsportu a na odhalení Cernocha byl límec sladěný.
  • Za mě  tmavý vypadají hned po těch dresech z Německa asi nejlíp, co jsme tady kdy měli...ty slazený reklamy dělají prostě strašně hodně
  • upraveno 18. září
    Mně se ty šedé dresy hodně líbí. Zápas v Budějovicích bude co se týká dresů vypadat hodně dobře na obou stranách. A když už se udělal takový pokrok v tomhle, tak do příští sezony by se mohlo zapracovat na sladění té příšerné samolepky Tipsport na přilbě a taky na logu extraligy, které nevím z jakého důvodu nejde udělat v jiné barvě.
    Post edited by donald on
  • Tak nám to konečně začne dneska, už jsem trochu nervózní :D šance na body zase tak malá neni. I to předkolo minulou sezonu nebylo tak jednoznačný jak naznačuje výsledek série a to naše mužstvo bylo absolutně bez formy + nejhorší obrana v lize + nulová přesilovka. Takže jestli zlepšime obranu a dáme nejakej ten gól z PP tak body určitě budou. Ta defenzíva + brankovistě Motoru mi upřímně strach nedělá, tam jsme určitě ve výhodě. Good luck !
  • Tak jak to dneska vidite? :) ja budu optimista, vyhra 2:3pp :D 
  • V předkole nás porazil hlavně Kondelík a Gulaš...to jsou rozdílovi borci ,takže podle toho jak budou hrát/ bo je eliminujem vidím šanci na body ..klidně bych na ně tu 4 naší bránící dával...no a oproti loňsku bychom měli lepší přesilovky, takže když si ňákou pomůžeme máme šanci na body! Já budu i s jedním bodem spokojenej...
  • harris gulas by mohli bxt podle livesportu mimo...harris urcite takže sance je
  • ANKETA: Dresy v extralize? Krok kupředu. Ladí se loga, mizí křiklavé reklamy | Hokej.cz - web českého hokeje https://www.hokej.cz/anketa-dresy-v-extralize-krok-kupredu-ladi-se-loga-mizi-kriklave-reklamy/5083166 Tak naše dresy, zatím vedou, těsně za námi je hned Litvínov. Tak koukejte hlasovat 😉🖤👊🏻💀👊🏻
  • Absolutne nechapu, kdo muze dat hlas pardubickymu dresu :D proti vsem ostatnim tymum jsou jejich dresy fakt vysmech :D druha vec je, ze minimalne v ZC teda vsechny prejedou hokejove no :D 
  • Co se tyce PR, uz nedavno me napadlo, ze je skoda, ze jsme si nechali "utect" Dindu ktery byl za rohem. Znacka Pirati Chomuov se mu sakra povedla. A ted dela jednu paradu za druhou ve Sparte. Skoda. Nemam pocit ze Kubelka dela praci spatne, ale stale mi to prijde ve stylu jako kdyz Bruk domlouval posily a Tobolka to schvaloval. Tak nejak...
  • Tak já jsem oficiálně první majitel nového tmavého dresu a na živo vypadá parádně 💪 jsem stihl zarezervovat na fanshopu,než to stáhli, oficiální prodej je až zítra 😉
  • k dresum - vysledky to nedela. cerna se sedivou je zajimava kombinace (LA KINGS inspirace?). mam porad trochu divny pocit z tech sedivych/stribrnych kalhot, ale nejsem designer nebo modni znalec. 
  • upraveno 18. září
    To není šedivá, ale metal šedivá. 

    Jinak doporučuji se podívat na ten přehled co jsem sestavil. 

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cgrSO0DpWe5WF533SnIvMkd1AO9iTssGA2l0fxQwuis/edit?gid=0#gid=0

    Jsou tam velice zajímavá data, která překvapí. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Karlovy Vary



    Manažer Kalous, kouč Patera. Půjde klub o hodně výš?

    Marek Sýkora:
    „Kalous, na střídačce olympijští šampioni Patera a Moravec. Čeká je velká práce, aby zajistili určitý klid. Energie prošla obměnou a začátek sezony bude velmi důležitý, aby mělo mužstvo jistotu ve hře. Myslím, že je možné se opřít o gólmany, Dominik Frodl chytal v minulé sezoně skvěle. V Karlových Varech jsem kdysi trénoval s Radimem Rulíkem, to se ještě klub jmenoval Becherovka. Rád na to vzpomínám, dařilo se.“

    Zdeněk Janda:
    „Nepůjde… Což o to, trenérské i manažerské obsazení je kvalitní, s velkou erudicí. Ale kádr není tak silný, aby mohl lázeňský klub pomýšlet na slušné umístění. Jak už napovídá tip na umístění, Varům reálně hrozí barážové starosti. Nepomůže jim ani brankář Frodl, který sice udělá maximum, ale nebude to nic platné. Zvlášť smutné to může být pro světového šampiona Beránka, který po euforii zažije naprosto opačné emoce.“

    Tip na umístění: 14



Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters