HCE Fórum

1654655656658660

Komentáře

  • Je az desivy videt, ze ten tym od sezony 20/21 jde jenom dolu. Min bodu, min vyher, vic proher, min vstrelenych golu.. jakoze chapu proc. Odchod hracu, co ty body delali, a neprichod nikoho, kdo by je nahradil. Ale teda nediva se na to hezky. Kdyz se clovek koukne na jmena, co meli nejvic golu: Rachunek, Flek, Vondracek, Koblasa - ani jeden tu uz neni a neda se rict, ze kdokoliv z novych jmen co se tu protocili, by se jim priblizil..
  • @VANEKnaZDI co zac je nejakej Janda a proc se vyjadruje k hokeji? :D :D 
  • Jinak kdyz se daji na papir jmena, co jsme privedli my a co Plzen, do toho kontext, ze Plzen byla loni pod nama a pak ten clovek da nas na 14. a Plzen na 11. misto, tak jeho nazor automaticky ignoruju protoze hokeji absolutne nerozumi :)
  • Mě se líbí jak Beránka všichni pasují do role nějaké kanonýra xD. To jenom ukazuje, jak prostě nesledují všechny ostatní týmy rovnoměrně. 
    Navíc oni nemohou posoudit ty zahraniční akvizice, protože sotva sledují českou ligu. Uvidíme jsem hodně zvědavý na dnešní debatu expertů. 
  • Janda je exot, kterej je snad zamilovanej do Jágra, se stačí podívat na jeho twitter...těžko od tohohle borce čekat něco jiného
  • Zas na druhou stranu.. asi mam tohle radsi, nez to, co bylo loni. Loni nas spousta lidi davala jako cerneho kone ELH a to ocekavani bylo dost velky. Letos od nas vsichni cekaji pruser a my muzeme jenom mile prekvapit :) 
  • Jasný, ale tohle jako nikdo nemůže myslet vážně...každej je posranej z Kladna, Vítkovic a Budějovic, nechápu
  • Jsou strelci co tvrdi, ze Plzen bude bojovat o ctyrku :D nektery lidi fakt jsou uplne mimo. 
  • Já to dneska vidím na 2:4.
  • Góly za Nás

    Jaks
    Gigi
    Kružík
    Moravec
  • A kanadské bodování jim vyhraje 40letej Klepiš 🤣🤣
  • @Uklízečka_kabiny_HCE hele zase s tim, jak to u nich loni vypadalo, bych se tomu az tak nedivil :D :D 
  • Jiskra v 1. a Hamalcik fakt dvojka. 
  • no, ono tipovat, ze to u nas bude vypadat vysledkove blbe neni zase tip uplne mimo. nekdo si muze myslet, ze uplnou prestavbou obrany a pustenim Rchny a importu jsme uplne destabilizovali muzstvo, ktere pravidelne delalo predkolo. proste se do toho rizlo moc a jsme necitelni. 

     ja si cim dal vic myslim, ze ta zmena v mentalnim nastaveni v muzstvu byla potreba. a pokud dostatecne nemakas/nehrajes co mas, muze se stat, ze hrajes v SO jako Prochy. 

    tak snad dnes budou zrat led a neco privezeme.
  • upraveno 18. září
    kinkis napsal(a):
    @three7 uz jen to ze to rika Duda :D :D a pak prvni vec co vyzdvihne je novej trener, ale ten trener je Cermak :D sami Kladenaci nad tim kroutili hlavou.. takze tyhle kecy uplne ignoruju :)
    Neberu to absolutně za nic relevantního, jen jsem chtěl ukázat, proč nás média tlačí dolu.. Dělají to tihle videa, články... vše mi to přijde už otravný a hlavně ujetý...

    Přesně jako ten Janda...

    A je škoda, že už nejde hokej sledovat na Hokejce 😐

    Post edited by three7 on
  • ,,Experty" bych vůbec neřešil...je pravda ,že sranda to nebude ,ale pod Kladno ?6 - 14 flek bude podle mě totálně vyrovnanej nesmí se chytit nějaká dlouhodobá série bez bodů ...za mě ten kádr potřebuje jednoho útočníka do prvnich dvou lajn ...když se v průběhu sežene bude to slušný...takhle sem trochu nervózní z Kružika ve 2 lajně ,ale třeba překvapí...no nic držme palce a pevné nervy všem!
  • Borci nemate někdo volny slot na O2 TV Sport, nebo nema v planu někdo pořizovat že by se mesicni platba rozpocitala??
  • upraveno 18. září
    Ty šedý dresy vypadají tak cool, ale co je hlavní se mi líbí ta lesklá barva, která zvýrazňuje to logo i číslo na zádech! A celkově to dělá velice kvalitní dojem. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • říkám na rovinu, že je pirátská stránka, ale doporučuji onhockey.com. Teď se tam sleduji zápas + asi 4 sezony ji využívám na sledování NYR v NHL.
  • Konečně naši trenéři jsou pěkně oblečeni a mají kvádra. Palec hore. Nikdy jsem nebyl fanoušek těch bund a dalších ptákovin. 
  • Tak jakej je náš herní projev zatím?
    Nemůžu to sledovat,jsem v práci.
  • a obrana si připisuje 1 darovaný gól... nechat ujet dva soupeře
  • No, škoda těch neproměněnejch šancí... Takže herní projev je zatím konzistentní ve špatný produktivitě. :)
  • Tak co, zacnem sezonu tim, co bylo nasim symbolem celou minulou sezonu? Zapas bez vstrelene branky? :X
  • No, uplně vymyšlená přesilovka a Gulaš :) Škoda, hrajou dobře.
  • Prohrany to jeste neni, ale tohle se bude uz hodne tezko otacet. Bod by byl zlatej.
  • Čekal bych teda, že trochu přidaj na důrazu a začnou to mlátit u manťáků...
  • Jestli jim Patera s Moravcem nepoštelují mířidla, tak můžeme bojovat jak chceme a je to stejně k ničemu. My umíme udělat hvězdu z každého brankáře soupeře.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters