HCE Fórum

1640641643645646656

Komentáře

  • > @FeryBo napsal(a):
    > Chtěl jsem jít na hokej ale když vidím tu sestavu tak raději vytahnu motorku a zajedu si někam na zmrzlinu 😂😂

    hokej to muze byt dobrej...mlady proti mladym bude se hrat do tela...a bude to rychly
  • Já jdu, ale trochu neúcta k domácímu publiku. Nejdříve propagují Cornell jak pomalu zápas přípravného období a z posil ukážou v aréně skoro 0.

    Super ze všechny importy ukázali Sokolovu a Chebu. A na nás (v prvním utkání) z vysoka…

    Jak uklízečka předpokládal dnes to bude juniorskej hokej. Škoda jen ze to neřekli dopředu (kecy ze čekali na sestavu po rozbrusleni) nebo aspoň naznačili (třeba “budeme hrát se širším kadrem”). Mohl jsem jít někam pod slunečník na studené pivo…

    Takže s fanouskama to pokračuje v zavedených kolejích :-/
  • Upřímně - ten kdo dneska čekal Áčko by se měl trochu zamyslet. Hráli včera a co jim dá zápas s univerzitou? Trochu přemýšlet to chce ..
  • Bylo to logické. Univerzitní tým vs Ačko Varů? Cmon guys. Ono se to nezdá, ale dává smysl tam dát B. Protože všichni tam, bojují o místo. Jediný kdo má jistýhé fleka je tak je Šalda a Jiskra možná Kružík. 

    Uvidí se rychlý svižný hokej a pokud se někomu dost povede ten zápas tak má dobrou výchozí pozici. Kdo to posere čeká ho Sokolov xD 
  • Já se na hokej těšil, nečekal jsem,že budeme hrát v plný sestavě,ale doufal jsem,že při prvním zápase ukážou aspoň posily ,plus juniorku....né každý měl možnost se dostat do Sokolova či Chebu ....
  • Me treba zase prijde v pohode ukazat v Chebu nebo Sokolovu ty nase TOP hrace a nalakat divaky do KV Areny.Zkratka HCE prijela udelat reklamu.Dneska jsem cekal ze vyjede,,becko,,
    A nebojte,vsak se nam kluci jeste tolikrat ukazou v TOP sestave :)
  • ale no tak. chápu, že Pepegové na FB čekali A tým, ale tady bylo jasný, že budou hrát mladší členové týmu. Navíc jsme včera hráli s Litvajzem a nikdo si nechce zranit hráče během přípravy kvůli 2 zápasům ve 2 dnech
  • 1,7K diváků + 300 na YT je solidní účast. 
  • Solidni vysledek pro kluky. I Sparta od nich dostala flaksu,my 3:0, dobrý.
  • upraveno 14. srpen
    Neporazila je náhodou Sparta s podobnou sestavou 6:1?
    Post edited by Xaxxz on
  • Nečekal jsem vsechny importy, ale někoho postavit mohli ;-) 

    jinak dneska svižnej hokej. Celkem zajímavý . Líbil se mi Hamalcik, Šik, Šír a dokonce Koffer. Jiskra několikrát ukázal, ze to má neskutečně v rukou. A i Moravec celkem dobrý. Čekal jsem víc od Kupča a myslím, že Kružík to bude mít dost těžký dostat se do základu, spíš 1. Lajna v SO a občas u nás. Kdyby to pivo nebylo tak hnusný, tak by to bylo super odpoledne :)
  • Xaxxz

    Já nepsal kolik je porazila Sparta, ale o tom, že Sparta od nich dostala gol, kluci ne.
  • upraveno 16. srpen
    https://www.onlajny.com/match/index/date/2024-08-15/id/457677

    Pratelak a ty udelas tohle. Kladno nadale bude tym lobotomu. Edit: na mysli mam ten zakrok co je v onlajnech uplne navrchu nez se prestalo hrat
    Post edited by kinkis on
  • Takze Šik a Kupčo budou pokracovat v priprave Sokolove jak to tak ctu.Habi vypada ze bude letos asi casteji v brance Sokolova.
  • Bery léčí zranění - hokejkv.cz/clanek.asp?id=Derby-poprve-podruhe-a-potreti-Energie-vyrazi-do-Plzne-14432


  • Kupča bych tady nechal místo Kofroně. Haby ať tam zůstane, je čas dát větší prostor Hamalčíkovi
  • A zajímá mě, jestli zůstane kapitánem Černoch nebo jestli se štáb rozhodne pro někoho jiného...loni v přípravě neměl céčko jenom když nehrál 
  • A koho by jsi chtel jako kapitana? Myslim to v dobrem.
  • https://www.hokej.cz/zapadoceska-trasa-energie-poslala-dva-mladiky-do-maxa-ligy/5082985

    Šik a Kupčo confirmed

    Kapitán v přípraváku je fuk. 
    Kapitánem Černoch zůstane. Nevím, kdo jiný by tam to dělal. 
  • Kapitanem zůstane Černoch, změna by mě hodně překvapila. Ačko Beránek a Illomaki ať cizina má taky svého zástupce. Jinak Šika škoda, ten se mi hodně líbil zatím v přípravě, měl takovej správnej drajv. Určitě lepší než Koffer nebo Kofron.

  • @LukasCZ
    Právě, že nevim, kdo jinej by měl být kapitánem…divil bych se, kdyby Černoch nebyl kapitán
  • No upřímně řečeno, " kvůli tomu sem Šik určitě nešel"
  • Aby skončil nakonec v Sokolově
  • upraveno 20. srpen
    Musel s tim počítat, zas na druhou stranu nechápu, že místo něj hrajeme Kofroně s Kofferem
    Post edited by Xaxxz on
  • Jinak koukali jste někdo na zápas? Nějaké postřehy nebo tak? 
  • Jasně:

    Reunanen dneska na defenzivu totálně jebal, Rulík je tragickej, 3x na trestný, nestíhal…Ilomaki zatím trochu jak Kangasniemi, do šance se dostane, ale nevystřelí. Plutnar, Šalda a Černoch neviditelní…Moravec hraje výborně, Sapoušek má dost kvalitní střelu a hlavně Čihař, ten hraje luxusně…doufám, že bude hrát základ místo Kofroně, ten je tady fakt k ničemu.
  • Celkově hezkej hokej, je to rychlý a dá se na to koukat, ovšem furt ta obrana je taková děravá…ale zase jsme nehráli v plný. Frodo si hraje svůj standard, Gríger pár dobrých přihrávek…
  • Plus teda ještě Šír a Redlich vypadají, že si budou rozumět. Šír ve všech zápasech hraje to, co se od něj čeká, dneska dokonce gól
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters