HCE Fórum

1638639641643644656

Komentáře

  • Tak kdyz to nebude Kubalda, tak hold mladej Zadina no, když se nedohodl v Pcích  B)
  • Neblázněte😀
  • Přesně tak, jak píše @Hokejkv  =)

    Myslím si, že by ani nebylo úplně zdravý, aby jeden takovej borec dostal to, co by měl dostat zrovna u nás (a tím nemyslím platový závody, ale prostě to jsou hráči z jiných cenových relací  =))
  • Tak nevim jestli nevi AI neco prvni 😀
  • Tak to taky trochu osolíme 😁😁😁
  • ja bych sem chtek tohohle hrace je na odchodu z del
  • > @HCE_Majkl napsal(a):
    > Tak to taky trochu osolíme 😁😁😁

    ten prestoupil z bostonu a ma smlouvu u flyers do roku 2026
  • Tak, kdo teda bude ta posila co zminoval Habal? hmm... 
  • Za me ted nikdo. Pujdem do sezony v tehle sestave
  • Nikdo, posily došly 😀

  • @three7 když už došly, tak by je měli ohlásit, ni? :p
  • Co třeba Chmielewsky, ten ještě nikde podepsáno nemá.
  • Se vším respektem k němu - to není hráč do 1.-2. lajny a hráče do 3.-4. nepotřebujem
  • Ten šel na Slovensko 
  • No v Třinci asi ne no, ale u Nás by možná 1-2 hrát mohl.

    Dnes jsem četl, že je Chmielewsky bez angažmá.
  • podle me se dozvime vic z rozohvoru s trenerem jestli vyjde jako vzdy na zacatku pripravy na lede...ale je to fakt potreba ten jeden utocnik jeste
  • panove prestante blbnout, jasen, ze by se jeste jedno kridlo hodilo, ale klidne bych to zkusil i bez toho. obrana je nabombena a utok protridenej. at nam borci ukazou co v nich je... radsi mit neco v zasobe na pripadnou reakci v prubehu sezony.

    jinak kdyz jsem videl videa z toho letiste, tak mi doslo jak jiny je to pro hrace z ciziny kdyz je vitaji soucasni treneri a ne ti minuly. pri vsem respektu k brukovi (eismana necham uplne stranou), ale je jiny kdyz s tebou mluvi mistr sveta, olympisjky vitez, hrac nhl... samozrejme to zatim nic nerika o taktice a pripadnem vlivu Patery na rozvoj nasich hracu. to se ukaze az v sezone.


  • Rovnou na začátek upozorním před tapetou, kdo na to nemá náladu nebo čas, hned přeskočte :D 

    Jelikož máme okurku a za mě je co se týče kádru už hotovo, chtěl bych sepsat nějaké shrnutí, jak vidím letošní změny já.

    Trenéři a realizák:
    Patera a Moravec jsou podle mě přesně trenéři pro menší klub, jako jsme my. Hodně jsem se bál, kdo příjde, ale z tohohle výběru mám dobrý pocit. Mensiho nemusím komentovat, to je srdcovka a měl tu být už dávno! A za mě jedna z výměn, co může mít obrovský vliv na celou sezónu, je konec Iterskýho. U Kalouse jsem rád, že tu není jako trenér, ale SM, ta role by mu mohla sednout. Celkově hodnotím velmi pozitivně, ale až sezóna ukáže, jestli se bude volat "Patera ven" :D 

    Brána:
    Asi jediné místo našeho týmu, kde žádné posílení nebylo třeba. Frodo dostál jednoznačně svého jména a je to pro nás jeden z nejdůležitějších článků udělat ten další krok a dostat se do čtvrtfinále. Jediné, co bych si v sezóně přál, je více šancí pro Hamalčíka. Haby je super dvojka, ale žádná velká kariéra už ho nečeká. Jestli Hamalčík šanci nedostane, myslím, že přestoupí jinam.

    Obrana:
    Loni jsem se hodně divil, že do obrany se nedovedlo ani jedno jméno. Sezóna ukázala, jak moc velká chyba to byla. Některé momenty naší obrany dlouho nedostanu z hlavy jako noční můru :D letos je to naprostý opak a za mě je tohle skvělá práce všech, co v tom mají prsty. Reunanen a Jaks - pecka. Jen u Jakse se trochu bojím, jestli tu sezónu tady vůbec dohraje, vzhledem ke klauzuli. Mamčins a Šalda zase posila těch defenzivních obránců. Já si už opravdu neumim představit horší obranu, než tu byla loni. A letos to na papíře vypadá na Vary více než nadstandartně! V kombinaci s Frodem v bráně mi tohle dává jiskru naděje :) asi poslední bod - doufám, že Moravec dostane šanci a ideálně ukáže, že na Áčko má.

    Útok:
    Největší jméno určitě Illomaki a co si budem - i "udržení" Beryho. U Salstena je to stejná situace jako se Zetterbergem, buď a nebo. Musíme jen doufat, že tentokrát to bude šťastnější výběr. Radost mám z návratu Sapouška a Kupča, tohle je přesně cesta, která dává smysl. Pokud by aspoň jeden dostal šanci a využil jí, byla by to pecka. Šír sem nejde udělat 30 bodů, ale i takové útočníky tým potřebuje. Tady mi ale chybí jeden útočník typu Koblasa. Jestli se takhle nechytne Salsten, tak ho tam v tom týmu prostě nevidim. A upřímně doufám, že sundaj tlak z Čečeho, nebude to první centr ani první přesilovka a najde svojí starou formu. Poslední šance pro Redlicha, pokud nezahraje, tak po sezóně pryč. Obecně doufám, že Patera dodrží to, co řekl a bude se hrát rychlí a bruslivý hokej. To nám poslední roky sedělo 100x víc, než to, co se tu hrálo loni.

    Shrnutí:
    Z prvotních spekulací to vypadalo, že na to všichni ve Varech serou a pojede se na volnoběh. Změny ale za mě ukázaly přesný opak a já mám zase na chvíli důvod být optimista :D na sezónu se opravdu těším a mám v sobě malý plamínek naděje. Jediné místo, kde jsem trochu nervózní, je útok. Ale věřím, že letos už to nebude taková laxnost jako loni a v případě problémů se bude tým zkoušet nakopnout.

    PS: respekt všem co to dočetli až sem :D :D 
  • Hokejisté Olomouce vyjeli poprvé na led. Budeme lepší, míní kouč Tomajko

    Z kádru mu odešel trojlístek útočníků Jan Bambula (Vítkovice), Lukáš Kucsera (Frýdek-Místek) a Aron Chmielewski, který si nové angažmá hledá. „Změny, jak to u nás bývá obvyklé, nejsou převratné. Hodně mimo jiné sázíme na sehranost,“ uvedl.

    Tak to musí být čerstvé s tím Slovenskem, co se týče Chmielewskyho.



  • ja se docela bojim ty kvalifikace na oh ...aby ty nase posily plus mozna griger meli cas pochopit system co chce patera ...
  • V týmu máte novou téměř polovinu kádru. Jak moc se Vary změní?
    Nechci tu říkat žádná velkohubá prohlášení. My chceme jít postupně a rádi bychom, abychom postupně halu zaplňovali co nejvíce a aby se Vary postupnými kroky zlepšovaly.

    A snad se to i casem stane!
  • Za mě je teď ten kádr dobře poskládaný - v bráně TOP brankář, obrana je silná kde bych vyloženě neřekl že tam je nějaký kopyto jako vloni (i když u Plutnara a Dlapy jsem po loňsku trošku skeptický😀) a v útoku je dobře že je místo v kádru pro mladý, jelikož se klidně může stát že někdo herně vyroste podobně jako třeba Ondra Procházka🙏
  • Rozhovor s Polaskem kde se zminujou i Vary.
  • Když teď vidíte obranu, co říkáte zpětně na Poláškovo zrušení smlouvy?
  • Teď už mi nevadí, že nepřišel. Defenzivní a tvrdší, takže srovnání třeba Mamčins. Neříkám, že bude lepší, než Polášek, ale ani ten neni a nebude extra hvězda.
  • Za mě Polášek byl loni většinu sezóny špatný, a jak už bylo zmíněno, přišel Mamčics, který podle mě horší jak on nebude (snad).😀
  • @VANEKnaZDI Porad bych ho tam nekde asi videl, ale nevim, jestli by tomu odpovídala jeho smlouva. A pokud on byl opravdu ten TOP defenzivni bek, tak jeste ze to neklaplo. Chybet asi nikomu extra nebude…

    Obrana je postavena dobre, ale samozrejme na papire. A ja porad doufam, ze kluci jako Salda, Turecek, Mikyska a Moravce se zvladnou postupne vyhrat v neco vic. Reunanen ma taky ten nejlepsi vek pred sebou, ale u toho uprimne cekam, ze tu dele jak 1 sezonu nebude, pokud potvrdi potencial…
  • Zrovna Šaldu bych moc nepodceňoval. Cena/kvalita dobrý a potenciál určitě má.
    Ale nadruhou stranu jsem hodně čekal třeba i od Hanouska a jak to dopadlo. Moc mu to tady nesedlo a nakonec v nejlepšim věku bojuje o ELH.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters