HCE Fórum

1637638640642643649

Komentáře

  • Útoky si netroufám odhadovat, máme teda víc centrů než křídel, ale snad si to nějak sedne. Koffera bych osobně já nehrál, není to hráč do 4. formace vůbec, je měkkej u mantinelu, přijde mi, že se bojí chodit do soubojů. Tenhle trejd za klíčového hráče, kterým Vondrc byl se nepovedl vůbec. Nevím, co chtějí trenéři hrát, ale v mým pojetí hokeje by 4. útok měl mít hlavně dynamiku, hodně bruslit, být agresivní, aby na ně chodili fauly a měli jsme z toho přesilovky třeba. Tak jak hrál náš 4. útok třeba za Hluchoty s Davidem Zuckerem, do týhle kolonky mi teda Koffer nezapadá vůbec.....
  • U Redlicha doufám trochu, že se vloni zrovna u něj nepovedla příprava, protože ve srovnání s tou sezonou předtím /kdy hrál o smlouvu/ to bylo jako den a noc. Pokud naváže na svoje výkony z předloňský sezony, tak by to byla paráda, protože to byl megaplatnej. Kdyby měl hrát stejně jako vloni, tak je lepší s ohledem do budoucnosti ohrávat někoho mladšího.....

    Sorry za tapety :-) 
  • Kdy jindy je cas na tapety nez v okurce :)

    Liberec nakonec fakt podepsal i Lantosiho, papirove hodne dobry posily
  • @Flaksa34 super tapety. aspon se trochu rozebira hokej. vedle tech 4 centru, to vidim na nsledujici kridla, keter maji pripraveny dres (potrebujes 8 celkove): Bery, Jiskra, Prochazka, Nor/Fin (druhej hraje centra) a ja tam mam i Redlicha. Myslim, ze se Sirem budou super dvojka, ktera bude kousat a oba budou prekvapeni letosniho rocniku :)

    takze mi zbyvaji 3 fleky na K sekci (Kupco, Kofron, Koffer, Kruzik) nebo na duo SS (Sapi, Sik). Myslim, ze to jako prvni odnese Kruzik a pujde hrat 1. lajnu do SO. No a pak to je posledni sance pro Koffer/Kofron, casu a prostoru dostali a pokud se neukazou ani ted (at uz v pripave nebo v potom v lize), tak by tem prostor mel dostat radeji Sapi, Sik a Kupco. konkurence ale dobra 6 lidi na 3 mista. 

    tak me napdalo, zda by nestalo za uvahu vysvetlit Eismanovi s Mariskou, ze ty obrance a utocniky co pujdou na stridavy stary necha hrat spolu. pekne si trenovat sehranou petku v Sokolove...   
  • @1140bxl

    Ono to tak v Sokolově nakonec stejně bude. Možná to nebude celá 5ka, ale budou hrát spolu. Ten klub bude čím dál tím víc závislej na nás. Pešout se sice snažil udělat nějakou spolupráci, ale nemyslím si, že tady s ním chtějí ještě něco dělat...

    Jinak k útočníkům - je jasný, že 4. lajnu povede Šír (od toho sem šel) a k němu musí jít rychlostní a fyzický typy. Ale jmenovitě si nedovolím (možná by mi tam seděl i Čihař). Každopádně bych chtěl vidět i lajnu vedenou Sapym (třeba s Prochym), což už teď směrem k centrům moc nevychází.

    Myslím si, že Ilomäki bude v lajně s Berym a k nim je to otevřený. Mně by se tam líbil teda Víťa. Zároveň si myslím, že Kupčo by mohl být takový malý překvápko a radši bych dal minuty jemu než Kofferovi - toho kluka mam celkem rád, ale přirovnal bych ho trochu k Flíčkovi / Pechovi a těmhle menším typům - buď musíte totálně zrychlit s takovou výškou, nebo musíte mít technicky / střelbou něco navíc, čím tu hru dotáhnete. A Koffeřík tenhle krok zatím neudělal a má na to asi poslední sezónu, aby udělal (tomu by ta 1. lajna v Sokolově seděla daleko víc než tady ta 4. lajna).

    A kam zapadne nakonec Čeče jako kápo - no to jsem zvědav totálně. Měl by hrát centra, ale mě by se nikam jako centr úplně nevešel  =) Ale je fajn koukat na to, že ta konkurence pro 3 + 4 lajnu prostě bude, tohle prostředí je třeba vytvářet. Jen se během sezóny už musí myslet na hráče jako Kružík, Koffer, Kofroň, Redlich a tak - dát jim 1-2 sezóny je za mě úplně OK, ale pak už musí být vidět, co tomu týmu dávají nebo zkusit někoho jinýho, ideálně přesně navrátilce z Ameriky.
  • neco se deje na sparte ...posila a napoveda je #81
  • @TomK34

    Marian Hossa už je v důchodku 
  • > @Uklízečka_kabiny_HCE napsal(a):
    > @TomK34
    >
    > Marian Hossa už je v důchodku 

    vsude pisou kubalik ale co je na tom pravdy nevim
  • Spolupráce se Sokolovem je prostě základ, a proto ten klub skoro vůbec neposiloval. 
    Veškeré ty farmy prostě jsou takhle orientované a nakonec tam pár měst bojuje o slavný postup. Mě se ta vize se Sokolovem velmi líbí a jsem rád, že to vedení takhle výrazně podporuje.  

    Jak jsem říkal už počas oznámení Patery a Moravce, že Černoch nebude hrát s Beránkem. Už tuhle sezonu to drhlo. Černoch je kvalitní defenzivní útočník, zřejmě i nejlepší v telh. Ta úloha toho leadra bodového letos na něho dopadla a vzpomeňte si kolik šancí doslova promrhal. 
    Černoch je si vědom své pozice a myslím si, že se toho zhostí dobře. 3 lajna jak vyšitá a bude si hrát svoje. 

    Kofroň bude na 99% v Sokolově celou sezonu, protože ty centři jsou tam prostě našlapané. 
    Jiný tým z TELH si ho nevezme a v té 1.lize mu to svědčí velice dobře. Už to dokazoval ve Frýdku. 

    Koffer (už minulou sezonu) by měl mít naposledy průlom jinak poslat ho do Ugandy :D (můj tip na průlom)

    Kružík stylově mi připomíná Koblasu. Nicméně letos na přesilovky ho nedokázali využít, když se vědělo, že je ve formě ze Sokolova. Pokud borec bude mít dobrou přípravu a zápasy, chtěl bych ho vidět ve 3-4 lajně a bude a myslím si, že ob 3 zápas bude bodovat. (free kurz na tipu xD) 

    Redlich a vlastně Kohout - obou se nepovedla sezona, hrali doslova lejno. Už minulou sezonu Redlich měl být mimo sestavu, protože prostě mu to nešlo. Ta smlouva mě osobně sere.

    Kupco a Sapo pro mě velký otázník, neočekávám nic big spíš mohou mile překvapit. 

    Jsem rád za tu konkurenci, v posledních lajnách at si to kluci rozdají mezi sebou. 
    Zřejmě v prvním zápase doma uvidíme zahraniční posily a už se to blíží. 


  • Kubalík si nemyslím, upřímně proč by šel do Sparty když může jít do Ambri a tam bude za boha. 

    Jinak dneska jsem četl na discordu, že Vary dali nabídku Šimkovi lepší než Liberec, ale nechtěl tady hrát (což je jasný). 

    Moc bych si přál, aby se tahle sezona povedla a ukázala, že Vary míří novým směrem, a že to už není ta destinace, kde nikdo nechce hrát. Přeci jen, když máš majitele a snažíš se něco dělat musí vyvolat i změnu i v povědomích hráčů, že ve Varech se snaží z toho vybudovat konkurence schopný tým! 
  • Zajímavý poznatek. 
    Huttulova manželka pracuje v Kärpät - Physical Therapist - dlouhodobě i přes angažmá jejího manžela v čr. 


  • Koukám na příspěvek od juniorky, všiml si taky někdo, že jsou v pozadí vymontované sedačky? Ze by se konečně udělal sektor na stání pro kotel?
  • Velky respekt Kasemu, kterymu chtel zase Dedek nasypat nesmysl.. 
  • Flicek: "Jsem z Mariánských Lázní, ale Vary jsou prakticky můj domov, i moje paní odtud pochází, máme tady zázemí a rádi se tam vracíme."

    Jeden z mala hracu, kteryho bych jeste jednou ve Varskym dresu rad videl
  • iikka zlet v lahti
  • @TomK34 super, jsem rad, ze nepodepsal v ELH. Jediny odchod, ktery me fakt hodne mrzi. Hrace s takovym prehledem, co mel on, jsme tu dlouho nemeli.
  • Tvl. Salsten přiletěl a na letišti ho víta Kalous s Paterou i Moravcem. Wau
  • To je naprosto v poradku, tak nejak bych cekal, ze to bude fungovat :) jenom dobre jestli se v tomhle posouvame taky trochu na profesionalnejsi uroven
  • Jo jinak, v Makru kolega potkal Habyho a ten říkal, že Energie řeší ještě příchod minimálně 1 TOP útočníka, ale jméno prozradit nemůže. Jestli to dopadne, to je asi ve hvězdách zatím 🙏

    Za mě už ale teď ten kádr vypadá velmi solidně a nebál bych se s tím jít do sezóny🫡
  • Pro ty co používají instagram založila ofiko HCE kanál “Energie News”
  • @jakub_cerno ono co si budem, útočníka do 1.-2. lajny by to chtělo
  • @kinkis souhlas, ta obrana je top, ale k čemu jsou ofenzivní beci, když nebude tam kdo zakončovat😅
  • A tady zrovna by byl potřeba nějakej Koblasa - střelec. Takový hráč mi v tom týmu trochu chybí když koukám na tu soupisku
  • Ja myslim, ze to je beznej standard. Jen se na tom proste musi daleko vic po marketingove stránce pracovat, proto to video.

    Ale kdyz to vezmu kolem a kolem, tak na me zatim Kalous na uvod dela dobrej dojem. Vcetne veci, ktery se obcas dostanou lehce ven. Nebyl jsem uplne happy, kdyz se o nem jednalo, ale v tyhle roli doufam, ze to bude neco, co si vybuduje. Jeste v kombinaci s trenerskym duem…

    K útočníkovi - na seznamu jeste mesic zpet na ten jeden flek meli byt 3 jmena (konkretni nevim, jedno z toho byl Tralmaks - muj tip). Nevim, jestli se nekdo treba nevratil k drivejsim jednanim s Kahunem, kteryho asi nezaplatime uplne. Ale vzhledem k tomu, ze po zveřejnění Reunanena jsem ty 3 permice ihned koupil, tak uz jsem v klidu 😁
  • @Vossy souhlas, příjemný překvapení, že ho přijeli přivítat všichni tři, takhle to má vypadat, možná to jsou maličkosti, ale takových když dáme tisíc k sobě tak to začne celé vypadat jinak 👏
  • 81 prý jedná s Vary o smlouvě.
  • > @kanis napsal(a):
    > 81 prý jedná s Vary o smlouvě.

    kupco jo?
  • @kanis jestli cislem 81 narazis na Kubalika, tak tomu sam nemuzes verit :D
  • Nevěřím
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters