HCE Fórum

15152545657590

Komentáře

  • Tak všem párkařům nejlepší Vánoce a hodně bodů v roce 2018!
  • Také se přidám s přáním, veselé Vánoce! :)
  • Gratulace Stloukymu k narozeni synka.
  • Nevim esli jsem dnes sledoval sám nebo i další z vás, ale mrkl jsem na dnešní zápas MS20 s Rusem a klobouk dolů, nebýt toho výpadku na konci třetí třetiny, tak parádní hokej z naší strany! čimž chci ještě dodat, že na tohle MS se vždycky těšim, jednak protože je to přes Vánoce, kdy je čas na to koukat a za druhé dle mého názoru rozhodně obecně koukatelnej hokej, , taky protože vidíme opravdu to nejlepší na světě do 20 let. Už se těšim na další zápas se švédem :)
  • Z toho dneska bolely zase oči...
    Balán by nyl dneska mizernej i pro Nejdek.
  • Hoši, byl jsem se tam podívat a kdybych to mohl přepnout,taxem přepnul už tak po pěti minutách první třetiny ty voe. Já nevim co si naše zelený primadonky asi myslej, že vole přijedou Litoměřice, sami si dají pět gólů, podaj nám ruce a zase pojedou svorně dom? Leda pitchu šišky..nebýt Novotnýho a totálně jalových Litomeřic v zakonečení, taxme dneska vyfasovali a šli s brekem dom. Takhle laxní výkon z naší strany, to byla normálně hanba, až vetřetí třetině asi dostali hošani ceres a trochu do toho šlápli, nicméně i přesto naše přihrávky, střely, kombinace, no fuj ty voe..zaplkaťpanbu za dva body, ale za tohle bych hošanům dal pěknej kartáč! Konec nasraného hlášení.
  • A word of solace @Screepy: Nevertheless we are back at rank 1.
    Too much baby viewing, too many Christmas knedlík... 
    But I agree, the performance must be increased again.
  • Kumi brousí ve Spartě 4. lajnu, vzal bych ho na hostovačku :)
  • To není špatnej nápad, domluv to...Jinak k tomu včerejšku, naprostá pravda,nebýt Filipa tak to skončilo špatně. Beránek ve čtvrtý lajně, hodně špatný vtip...Naprosta hrůza včera Vencova lajna,ale to je mlácení prázdné slámy.
  • @Screepy Když už jsme u té Sparty, Tomáš Dvořák byl společně ještě s jedním hráčem vyměněn za Laca do Chomutova, tím byl Honzík odsunut v podstatě do pozice trojky. Z karlovarského pohledu zajímavá výměna...
  • Jede zítra někdo do Sokolova?
  • a s někým se potkám v Edenu?
  • To je hnus velebnosti, Vary hrají opravdu tužku.
  • Co se týče Kumstáta,tak by musel bít padlí na hlavu, aby šel do Varů.
  • upraveno 29. prosinec 2017
    @oldias R.I.P. český jazyk :/ :anguished:
    Post edited by Vosa1 on
  • :-) on myslel ze budou bít to padlí na hlavu :-)
  • upraveno 29. prosinec 2017
    cepem a s chutí, pokud bude na oldiášově hlavě, namluvil bych na něj aspoň základy gramatiky ... bych si po dnešku spravil chuť ... smrdělo mi to hned od začátku 2. třetiny ... a ten závěr vyzněl za vše ... no nic ... @Vso10
    Post edited by Pingvin on
  • Mame v 55 min.přesilovku za stavu 0:1,,a hosté nemají ani snahu uz jit dopredu.No to nechápu.No jo no,profici si mysleli,ze maj vyhráno,a vono ejhle,neco tam spadlo.Po kolikate už???
  • No to je hrůza tak jsem napsal bít,místo být bavme se radši o hokeji,nikdo se určitě nikdy nepřeklep.
  • Padlí je taky preklep :-) ... no o hokeji to začíná být celkem jednotvarne neboť hra je čím dal víc a víc utrápenější, tak se nediv, že klasická školní hrubka vnese veselí mezi osazenstvo ;)
  • Hlavně mě baví, jak někdo vydává záměnu i/y za překlep, když jsou na klávesnici kilometr od sebe :)
    Jinak jsem rád, že jsem včera neměl čas, to musela bejt podívaná :)))
  • @plasa Taky si vždycky říkám, jak je to možné, asi nějaká speciální klávesnice :) =)
  • Soráč, ale 3 body ze 2 zápasů od týmu, kterej chce hrát ELH, to je bída.
  • Jinak překlep nebo se splést mně,připadá stejné,hlavně se bavit na úkor druhého je fajn.Klávesnice je normální nikdo nic nevydává ale i/ý je téměř vedle.To jen tak pro zajímavost,ale nemám zájem se bavit o pravopisu, mně zajímá hokej.Jenom si myslím když náhodou budeme hrát baráž,tak nemáme nárok uspět.Podívejte se jak hraje Jihlava, nebo Chomutov a ostatní co jsou v ohrožení.Na České Budějovice asi nemáme,tak to si myslím já, chtěl bych se mýlit.
  • Ty klavesnice sou hrozny svine. V cine to kdejaka venkovska fabrika lifruje jak na bezicim pasu a pak to neumi ani ceskej pravopis. :-)
  • @oldias Jediné vysvětlení pro tvé příspěvky bych našel v tom, že jsi buď cizinec, a nebo jsi žák prvního stupně základní školy, jinak si to opravdu nedokážu vysvětlit  :s

    Omlouvám se, už se k tvému českému jazyku raději nebudu vyjadřovat, nechci tady zadělávat na nějaké nesmyslné konflikty...
  • pOne@Jdu radši vyvenčit psa.
  • Přeji všem šťastný nový rok a hlavně zdraví, splnění všech předsevzetí a snů.
  • Šťastný nový rok 2018!  =)


  • Šťastný Novy rok 2018,všem Vám tady,a samozřejmě celé Energii.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters