HCE Fórum

15051535556603

Komentáře

  • @plasa

    Máš recht!

    Já včera někde ztratil propisku, kterou sem používal nejméně 13 let...  :'(

    Proti tutomu je je Kadaň nic.
  • @kafka

    Chm, hochům zezPlzně kačáka dají, ale můj balíček mi vozí už hodně dlouho... 
  • DHL Plzeň? Wow, the next ugly jerseys to Billa Sparta!  =)
  • Once upon a time there was a good goalie...
    Which pills and how many of them to see a strong goalie duo?
  • @HawK71

    Samozřejmě máme - Novotný a Kuchař  =).
  • upraveno 17. prosinec 2017
    @kjetel: J. Bednář plus x (minus the pure "down-and-hit-me"-tactics)...  ;)   :)

    @all: Come on, guys, keep up with your postings.  B) I do not want to be the 1st and only with 200 postings. 


    Post edited by HawK71 on
  • Mam docela obavu, aby Filipa Novotnyho v ty brance neprejelo auto! Mu schvalne postavili branku doprostred dalnice. :-)
  • @kafka tvl zajímavý čtivo!! To jsem nečekal, že sudí v NHL mají takovou almužnu, se oproti nim ty český mají jak prasátka v žitě :) borec sice slušně zarobí, ale 60 zápasů/ mesíc tvl..to je k posrání, dobrá řehole..
  • upraveno 18. prosinec 2017
    Ty vánoční dresy Kladna jsou fakt krásný :o http://www.hokej.cz/po-ruzove-dalsi-rarita-kladno-nastoupi-ve-vanocnich-dresech/5027316

    Škoda, že se tam nedostanu, výhra by byla sladká :)
    Post edited by Vosa1 on
  • 238 divaku, tywoe ... to si tak clovek klade filosofickou otazku, proc to vubec delaji, ten hokej .... a nemyslim to nijak ve zlym.
  • Takže Vosa ne... někdo do Kladna zejtra?
  • @plasa

    Já určitě taky ne, ale do Edenu se asi vypravím.
  • upraveno 19. prosinec 2017
    @kjetel to jsme na tom podobně, ohledně nalejvárny Kladno nestíhám, ale hadrníky bych měl dát ...
    Post edited by Pingvin on
  • Dneska chvílema pěknej, skoro celou dobu svižnej hokej. Vyrovnanej zápas. Trochu mě mrzí, že tohle byla už taková ukázka, jak to bude vypadat, až o něco fakt pujde. A v tom ohledu mi tam z KV strany chyběla větší dravost, víc fyzickýho hokeje.
    Kovačevič je uspávač hadů a chtěl bych vidět ze záznamu ten jeho faul/nefaul v prodloužení.
    Klobása mírnej podprůměr.
  • plasa: Co jsem mel moznost videt, tak Kovacevic tam mel dobry okamziky. Myslim, ze ma urcity prvky, ktery nam u jinych obrancu chybi. Vcera nehral podle me vubec zle. Moc se nedarilo vcera M. Rohanovi. Ostatne udelal i chybu pred golem na 1-1. Stane se.

    Myslim, ze v prvni tretine jsme byli lepsi. Skoda, ze skore bylo 1-1. Pak se to zacalo srovnavat a postupne otacet. 2-2 po zakladni dobe asi spravedlivy. Ikdyz gol na 2-2 padl po jasnym faulu na Gorcika. Nas problem vcera byl taky, ze dame gol a za tri minuty inkasujem.

    Vencovo kroscek jsem nevidel, ale mohl nas stat zapas. Kktina nejvyssiho kalibru opet.

    Faul Kovacevice v prodlouzeni. Videl jsem, ze mu kladenak stoupl na hokejku, no. To si muze asi rozhodci vybrat. Vzhledem k tomu, jak to pousteli ve treti tretine, tak mi to prijde divny. A vzhledem k tomu, co na Gorcika nepiskli. Ale tak neda se nic delat. Aspon bod. Hokej to byl peknej.
  • Najdi kafku:



     :) 
  • kafka: Doufam, ze sis ocistil boty, nez jsi sel na led. Abyste nemeli modrou caru od hnoje :)
  • @pOne

    Nejenom boty! Klucí teď budou hrát obden, takže sme byli všichni kompletně vydezinfikovaný, než nás na led pustili...  =)
  • kafka: Nerikej, ze sis kuli tomu vymenil i trencle a ponozky! :)
  • @pOne

    Jasně! Dokonce sem chtěl jít ve fraku, ale bylo mi řečeno, že jako pilshovado tuto  na veřejnosti nosit nemohu... :)
  • @pOne Jo, tak já už Sabahudina nechám bejt teda no. Ten jeho faul jsme měli právě za mantinelem, říkal jsem si, že mu na tu hokejku spíš šlápnul. Vencův faul uplně nesmyslnej, jako až příliš často :( Před gólem na 2:2 se mělo pískat asi držení, na druhou stranu tam bylo i min. jedno naše podražení neodpískaný. Prostě od sudích docela zprasenej zápas.
    Jo, ta neschopnost udržet vedení, to je k vzteku. Kor venku by to mělo vypadat jinak. V ideálním světě ovšem.
    První třetinu jsme bohužel krom asi 30 sekund neviděli, protože v Práglu asi jezděj všichni nakupovat do centra autem, dementi.
  • Hm, tak mi to nedalo, ten Kovačevičův faul v prodloužení jsem si několikrát pustil v záznamu. Šlápnutí na hokejku to určitě nebylo, ale drknul spíš neúmyslně (přes dalšího protihráče) hokejkou drženou v jedný ruce do nohy Kladeňákovi, ten zakop a upadl. Mno... přísně posouzeno to faul byl, řek bych. Ale jak psal pOník, po tom, co všechno před tím pustili...
  • Tři body z Přerova jsou už sympatičtější zátěž kufru  :).
  • upraveno 22. prosinec 2017
    A clear win by 1:6, on the road, unusual scorers...?  :)

    Oh, happy day!  =)

    PS: Any news about M. Podlipnik?
    Post edited by HawK71 on
  • No tak 11 bodů zvenku je fajn.Ono kdyz se chce,a neprdi se na to,jde to.Akorat pořád nechápu,proc když venku dame gól musíme ho temer okamzite dostat taky,a jede se prakticky zase hned od zacatku,ba jeste hůř,protoze to vzdy to domácí mužstvo jeste vic nazhavy.Myslím,je to úplně zbytečný.Jinak vsem tady co jsou tady,a i tem kteří to tady tajne čtou,přeju krásný a šťastný vánoce.
  • upraveno 23. prosinec 2017
    To follow my tradition...  :)

    Veselé Vánoce!
    Veselé Vianoce!
    Merry Christmas!
    Vesel Bozic!
    Joyeux Noël!
    Priecigus Ziemassvetkus!
    Fröhliche Weihnachten!
    Linksmu Kaledu!
    Il-Milied It-Tajjeb!
    Chestita Koleda!
    Vrolijk Kerstfeest!
    Glædelig Jul!
    Wesolych Swiat Bozego Narodzenia!
    Feliz Navidad!
    Feliz Natal!
    Roomsaid Joulu Puhi!
    Craciun Fericit!
    Iloista Joulua!
    Kala Christouyenna!
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
    God Jul!
    Nollaig Shona Duit!
    Buon Natale!

    Have a good time with your families, friends and even some strangers!  =)

    Edit: And if you like to follow Santa Claus around the world, here is the Santa tracker 
    https://santatracker.google.com/village.html
    Have fun!  :)
    Post edited by HawK71 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters