HCE Fórum

1469470472474475649

Komentáře

  • Škoda slov včera....... Já teda jsem si po tom ceremoniálu říkal tak a teďka už asi i můžu jít domu :-) a přesně tak to bylo. Že Sparta byla herně úplně někde jinde nemá cenu asi řešit, kluci myslím dřeli, ale ten herní propad to je až neuvěřitelný. Výsledkově přijatelný to bylo jen díky Frodovi zase. Vedení nevím jestli něco dělá, každopádně za mě by se to mělo řešit dokud je čas...... Bruka já jsem osobně hodně dlouho hájil, nicméně myslím, že šanci se ukázat už dostal. Obrana je v totálním dezolátu, nevěřím, že je to prostě jen těma hráčema, vloni jsme takhle strašně do obrany nehráli. Nechápu jednu věc....... Bruk /ano on je sportovní manažer/ si přivedl hráče zvenku, a pak ho nedokáže využít. Mluvím o Zetovi, kterej je ve hře 5 na 5 šílenej, fyzicky prostě nestíhá, každej Ti ale řekne, že na tréninku to z deseti střel z první osmkrát pošle do víka. A my kurva hrajeme přesilovku včera 4 na 3 s Mikyskou nahoře, kterej normálně přesilovky nehraje. Měli jsme ty přesilovky 4 na 3 dvě a toho švéda tam ani jednou nedá. Tak proč ho tady kurva má? Ať ho ukončí a pošle pryč teda....... Herně se ten tým úplně rozsypal, rychle by to měli řešit, dokud je čas. 
  • ja osobne bych prachy za vymenu trenera radeji videl v kadru nez v dalsim trenerovi, ktery to bez doplneni kadru stejne nevytrhne. ale HLAVNE bych chtel, aby konecne nekdo rekl, ze MAME problem a ze s tim neco budeme delat... 
  • @Zeta - nevim jak se jevi na treninku, ale vcera nevystrelil tzn. gol ani dat nemohl. prvni dve utkani palil - goly a nejake tycky. a pak dal gol z najezdu.... ted je pri 5 na 5 spatnej a strelbu nevidis. nevim zda ho lze jen tak ukoncit a nevim zda zrovna jeho by nekdo chtel na vymenu. ted jsem koukal na livesport. z poslednich 10 utkani jsme 11... 
  • upraveno 4. prosinec 2023
    @1140bxl tak to po pristim kole realne budem no, a naskok na Vitkovice a Kladno uz se taky tenci
    Post edited by kinkis on
  • Uz i na FB zmizel ten nekonecny optimismus a lidi tam jsou dost kriticky, reakce vedeni stale cista nula :) 
  • V trenérovi to není je můj názor ať Bruk odejde nebo zůstane je tu 1 gólman a pak tak 10 -15 hráčů ,kteří na extraligu mají a ten zbytek je průměr na hraně ligy a 1 ligy ,ale na první 8 je ten kádr prostě oproti konkurenci slabej ! To žádnej Patera nebo drahej Jandač nezmění ani náhodou když na to kádr nemá...Spolehálo se ,že bude bodovat Čeče-bohužel...Kobliho góly-nikdo !
    Kvalita kádru prostě! Že se objeví kouzelnej trenér a naše obrana i útok se změní tomu nevěřím!
  • Ja si taky rikam,co se to deje,vzdyt to je zapas od zapasu horsi,a horsi. Misto aby to melo vzestup,tak to ma pad.
    Nekdy mi prijde,ale o tom nechci polemizovat,radeji to sem psat nebudu.Myslet si to muzu,snad to tak ale neni.

  • S tím se nedá než souhlasit.
    Není jediný obránce, který by založil akci, není jediný útočník, který by clonil před brankou.A výškově a váhově nemá žádný tým menší hodnoty, než my
  • > @kanis napsal(a):
    > Ja si taky rikam,co se to deje,vzdyt to je zapas od zapasu horsi,a horsi. Misto aby to melo vzestup,tak to ma pad.Nekdy mi prijde,ale o tom nechci polemizovat,radeji to sem psat nebudu.Myslet si to muzu,snad to tak ale neni.

    Vyhráváš cenu za nejlepší příspěvek od založení tohoto fóra.
  • https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/440403/trejd-v-extralize-drsny-bek-do-komety-utocnik-zpatky-do-varu-kdo-vydela.html 

    Dlapa do Komety, Kohout zpátky. Zrovna Dlapu bych pryč nedával, teď ta obrana bude ještě víc v hajzlu.
  • upraveno 5. prosinec 2023
    Ja uz si to horsi predstavit nedokazu a uprimne jsem rad, ze se Kohy vraci. Necekam, ze prijede a da 30 fiku, ale jestli pujde ve stopach Rachny a Grigera, tak sem s nim. Co se obrancu tyce, vytrejdujte kohokoliv, chybet nebude. Ale je potreba nekoho dovezt, ted jsme minus dalsi bek, takze ocekavam, ze snad nekdo do ty obrany prijde.
    Post edited by kinkis on
  • Kinkis
    Byl jsi rychlejší. Předpokládám taky, že přijde nějaký obránce.
  • Já to před sezonou čekal, že se vrátí. Ještě minulej týden jsme to tady řešili a ejhle :D. Každopádně budeme doufat, že je nějaký obránce v řešení, protože bych místo Dlapy dal pryč třeba Havlína, když už.
  • Oni ví,proč si Dlapu berou.
  • Nooo ...Kohy zpátky asi ok ! Když bude hrát jako ke konci loňský sezóny, tu první měl totiž jalovou...
    Ale Dlapa za mě je hodně vysoká cena!
    Do defenzivy náš nejlepší bek! Obětavej jedinej tvrdej! Kohokoliv v obraně bych asi dal ,ale zrovna jeho ne !
    Jistě Brno není blbí nevezme se Pulpice, Havlina....
    Někdo z průměrné útočníků ven teda...Prikryl,Kofroň, Koffrik, Bernovský, Zett,
    Kdyby bek přišel ok..ale víc si myslím, že spoléhají, že se vrátí Bartejs +někdo Sokolov než posila
  • upraveno 5. prosinec 2023
    Na druhou stranu aspoň se něco děje ...snad se to vyplatí!
    Post edited by maverick on
  • No ja jsem schvalne nahlidl na brnensky forum a jsem zvedavej jestli se ten trejd nekde potvrdi, zatim je to jen na iSportu a na tom jejich foru psali, ze to tak uplne jisty jeste neni ten trejd :D 
  • A údajně tento trejd vůbec proběhnout nemá
  • Ale dle článku od nás má Dlapa kontrakt až do sezony 25/26. Před sezonou měl jenom do letoška, to znamená, že ho někdy museli prodloužit a my o tom zase nic nevíme
  • HAHA!!! Naivové! Mysleli jste si, že laxní vedení bude dělat změny v kádru, kterej táhne ke dnu?! Nikdy! Počkejte si na 13. místo, pak možná přijdou změny...MOŽNÁ.....
  • Na jednu stranu me trochu mrzi, ze se Kohy nevrati, na tu druhou bych 100x radsi videl posilu do obrany, nez utoku momentalne

  • Jestli uz chudak Frodo nelituje, kam to vlastne sel... :D
  • Takže Dlapa u nás prodloužil a nikde ani zmínka.
  • Týmově - asi jo. Času v brance - určitě ne. Dělá si tu super reklamu a zvyšuje svoji cenu do budoucna
  • Chtěli jste to trochu rozproudit, tak to máte rozprouděný.....  B)
  • @12Stig12 to je fakt, asi nikdo neveri, ze tu bude cely ty 3 roky
  • za prve asi bychom mohli dat kredit (abych mluvil jak Hladonik) managementu, ze Dlapu prodlouzil (uplatnil opci? vcera?). myslim, ze zrovna on je "zbozi", ktere muzes vymenit. a tim nerikam, ze bych ho menil. takovej bek se hodi. komunikace o tom je druha vec, tady to neni uz dlouho na zadny kredit, ale spis na debit. 

    snad to ale znamena, ze minimalne sleduji trh a jsou ready delat zmeny... jasne tym jde dolu, forma spatna, celou ctvrtinu stejne vzorce chyb a temer zadna zmena, ale ty zmeny bych si pral trochu koncepcni. ne nabrat zoldaky...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters