HCE Fórum

1466467469471472640

Komentáře

  • A zase to samý...dvě minuty ve druhý třetine a hned dva góly
  • To je pravda,ale zase jakože tak úplně špatně kluci nehrajou.
    Dvě tyčky,to je trochu škoda.
  • Když se upraví pravidla a nebudeme hrát 2 třetiny tak budem v tabulce v 2 šestce...ale teď vážně zase jsme si ty góly daly skoro sami (Habi úplně) a druhej Havlin ten tam předvedl šílenej nesmysl !! U těch beků je to teď každej zápas někdo...v Litvínově Pulpán...kdyby nebyly tyhle šílený hrubky vzadu tak hrajeme vyrovnaný zápasy to sere nejvíce! Do toho 2 tyčky...jsou hratelný snad něco vytřískáme!
  • Njn, jsou to chyby,za který platíme.
    Co se dá dělat,my tady to nezměníme.
  • Může mi někdo vysvětlit,proč když v 55 minutě máme přesilovku 5/4 ,tak proč to rovnou nezkusi bez gólmana?
    To zkusí až po té přesilovce, a nakonec dostáváme na 3:1.
    Excelentní, opravdu,to má velkou,ale velkou logiku!!!!!
  • Tohle opravdu věc trenéra je!!!!
    Celou dobu jsem čekal po tom vyloučení,kdy si vezme time, a posle tam 6 lidí.
    Neeee tvl, prostě neeee.
    Já bych to udělal okamžitě.
  • Připomínám, že Holaň je furt volnej :D
  • upraveno 26. listopad 2023
    Špatný no! A nejvíc to ,že oba zápasy jak Litvínov tak Třinec byly soupeři hratelný a prohráli jsme si oba zápasy 2 třetinama a vlastníma blbostma! Mám takové blbé tušení že do příští neděle až se srovnají trochu kola nás už ze spoda někdo dotáhne ...Jinak Vondráček znovu nehraje Sedlák se uzdravil,takže je pro Varadu 13 útočník...jenže otázka je jestli u nás manažersky někdo pracuje nebo kouká po posílení? To nám nikdo neřekne, ikdyž by nás to všechny zajímalo víc než rozhovory s prominutím o ho.ně typu co děláme o repre přestávce
    Post edited by maverick on
  • Takže co? Další propad, sračky, nic neřešíme? OK...
  • Už jak jsme vedli 1:0 jsem věděl,že to prohrajem :/
  • Z komentářů na fb…

    Nečekejte Nikdo konec Bruka. Dle odpovědi na můj email ohledně momentální herní situace, který jsem dnes obdržel není výměna na místě. V plánu jsou prý posily ale ty už jsou v plánu od začátku sezony. Nicméně mě vedení ujistilo, že o problému vědí ale nehodlají razantně a bez konceptu sahat do kadru nebo realizačního teamu

    Pokud to je pravda tak vlastně jedeme dal a třeba se to samo nějak zlepší
  • Tím bych toto fórum uzavřel 😂😂😂
  • Nic se zavírat nebude 😛.
  • Mueller chce z Vítkovic pryč…ten by se hodil, ale do kabiny do není úplně ideální hráč…kdybych si mohl někoho z jejich týmu vybrat, bral bych Percyho všemi deseti
  • upraveno 27. listopad 2023
    Panebože jen ne nikoho jako je Muller. Presne tenhle typ hracu uz nikdy
    Post edited by kinkis on
  • @Xaxxz kdybys viděl Muellerovo výplatní pásku tak bys asi otočil kormidlo:)) ten chlapec už jen skrz tohle bude těžko hledat angažmá.. protože to je i v rámci extraligy velkej ustrel
  • Já bych taky bezhlavě neměnil trenéra. Ale musí to pak bejt tak, že je někde v hierarchii klubu osoba, která je za něj odpovědná, která mu dává zpětnou vazbu a trenér to reflektuje. Ale tak to asi úplně není... Nebo?
  • Me tak doslo - jak u nas skoncila nase GM za ktery se tady udalo asi nejvic zmen k lepsimu, tak se pak rikalo ze to "docasne" prevezme Tobolka a hleda se nekdo novej. Z toho teda evidentne seslo a serou na to? To je do ted furt pro me horka pilulka protoze ona kdyz tu byla, ta prace byla videt a klub sel za me asi nejlepsi cestou.. pak divnej vyhazov/konec a zas nic
  • @kinkis no nevim zda za tou mesicni pani generalni mohla byt videt nejaka prace. 

    ja obecne souhlasim s pozici klubu, kterou @FeryBo zminuje. nechci nejake nekoncepcni zmeny. toho jsme tady meli dost. myslim, ze tomu tymu (co se tyce skladby tymu) moc nechybi, ale ty hraci co by meli prijit musi sednout + pripadne nejake vize na pristi sezonu.  

    Co je ale spatne je, ze tato informace je nekde na webu a NIKDO se proste nedokaze postavit a rict. Verime tymu, vidime chyby, hledame urcite typy a pokud na ne budeme mit ( a oni k nam budu chtit), tak je i udelame. 

    takhle jedine vyjadreni jsou po zapase. no a ta jsou porad stejna. "spokojenost s vykonem", "spatna produktivita", "vypadnuti ze systemu v druhe tretine", "vyborny Frodl". Problem je, ze kdyz to slysis po 20x a nikdy se nikdo nezamysli co s tim resp. jak odstranit nedostatky. A tohle neni o penezich, ale o tom ze Tobolka/Bruk totalne prdi na fanousky. No a Kubelka radeji pise clanky o Kulichovi/Sapouskovi ci Rymonovi (mimochodem ctu to rad), protoze mu nikdo z klubu neda zadne informace/odpovedi/autorizovane stanovisko...    


  • @1140bxl samozrejme respektuji ze to muzes videt jinak, me prislo ze se toho nebala, furt se neco delo, spousta lidi, co se vedelo, ze nejsou zrovna dobrym clankem odesla, naopak spousta pozic ze posilila.. je mozny ze to vidim trochu pres ruzovy bryle, ale ja byl hodne zklamanej z toho jejiho konce. Navic kdyz je evidentni, ze teda na GM kaslem a zadnyho mit nebudem.
  • Za mě teda ....... dost lidí řve a chtělo by hlavu Bruka. Je otázka jestli by to bylo opravdu nekoncepční ho případně odvolat. Vím, že mají nastavený nějaký tříletý plán /tudíž by se mělo být cca nějak v polovině/ a ten tým by se přece měl zlepšovat. I přes nějaký bodový polštář, kterej díky Frodovi máme, tak ten tým hraje do ofenzivy a hlavně především do defenzivy hůř než vloni, to je prostě fakt. Aby se tady nedržela koncepce, že jako máme plán a nehrálo se pořád hůř a hůř, nečekali jsme pokaždý na předkolo, kde bez nároku vyfičíme. Na tom týmu by přece měl být vidět nějaký progres, kterej teda ale nikde není. A když se bavíme o některých konkrétních věcech, tak třeba ten pátek v Litvínově prej byl bez time outu....... což je pro mě prostě CHYBA trenéra. Druhá věc je fakt ta, že co se týče sportovního úseku, tak tam je komunikace nulová. Možná by pak třeba lidi řvali míň a měli větší trpělivost /a dál chodili na hokej a nosili jim peníze/, kdyby věděli hele pracujeme tady na tom a tady na tom, není spokojenost s tímhle a tímhle, chtěli bysme změnit tyhle a tyhle věci. Myslím, že v Sokolově David Soukup /generální manažer/ vydává pro fanoušky pravidelně jakýsi "oběžník", co se povedlo, co se nepovedlo..... fandové prostě mají nějakou zpětnou vazbu. Dan Kubelka myslím na poli PR odvádí pro klub naprosto neuvěřitelnou a nedoceněnou práci! Absence čehokoli ze sportovního úseku jde za jinýma lidma. Oficiálně co já vím, tak Bruk je hlavní trenér a sportovní manažer, nad ním je už pouze Tobolka, kterej tam sedí. Plus teda Šenkypl se snad účastní online nějakých mítínků....... Tohle mi přijde fakt škoda a dost velkej fail, herně se teďka sice nedaří, ale jinak prostě to směřování klubu, ta kultura jde dopředu.

    Mě by osobně zajímalo třeba, jak je ta práce rozdělená mezi těma trenérama i. Obranou hru by měl mít na starosti Eismann, přičemž je to jeho první štace u dospělýho hokeje. Jestli třeba tohle není problém. I když teda dokážu si představit, jak dneska mají všechny soupeře načtený na videu, a pak když vidíš, že se Havlín sebere a odjede do prdele úplně beze smyslu, jako včera u toho druhýho gólu Třince, tak můžeš mít přípravu a treninky jaký chceš.......  

    Celkově jestli je něco nebo není koncepční na to tady teďka my nepřijdeme. Jen mám trochu strach, abysme na konci příští sezony nezjistili, že bylo nekoncepční tam hlavního trenéra a sportovního manažera nechat....

    Sorry za tapetu .....
  • @kinkis nechci Ti brat iluze, ale GM zacala koncem ledna a skoncila zacatkem brezna. tzn. byla tady v unoru. nezacinejme s nejakejma famama, ze vycistila klub atd. to nestihla. nevim, zda potrebujeme GM. klubu sefuje Tobolka a sportovne u profi Bruk. tak je to rozdelene... mozna drzi misto Vankovi az skonci na radnici :)

    nepotrebuju presne to co dela Soukup v SO. Ale vubec nerozumim tomu proc je ta komunikace ze strany klubu tak arogantni resp. arogantne nulova. to je jak to bolsevicke - potrebujeme klid na praci. kubelka muze delat jedny z nej socialnich siti, memes a dobra videa, ale pokud je on zodpovednej za komunikaci tak to dela blbe. rozumim, ze ma problem dostat souhlas/autorizaci od sefu, ale tvl aspon neco muze vypotit. vedel tech dvou, mame asistenty, videokouce atd.

    jinak - nevite co je s Iikkou? taky dobry mit posilu efektivni jen v 50% utkani co mohl odhrat a zase zadne info...  
  • Příští zápas by už mohl hrát
  • @1140bxl vubec se nehadam ze si to mozna maluju ruzoveji nez to ve skutecnosti bylo :) ale proste rekl bych, ze kdyby dostala tu sanci.. ale to je co by kdyby, nema smysl nad tim polemizovat, mame Tobolku, kterej nevim jestli neco dela realne :D 
  • Ja bych to nazval tak,ze jak to vypada ve vedeni,tak to taky vypada na lede. A to at se na me nido nezlobí.
    Nehazu to na hrace, Ti delaji to na co maji,a co je v jejich silach do puntiku.

  • Jinak Kohout v Brně za 17 zápasů 1+1 a 4.utok a herní projev teda dost šílenej, to je taky stín hráče, co odtud odcházel
  • Xaxxz
    Stín? Kohout se rozjel až v druhé polovině sezóny. Jinak do té doby velký špatný.
    Vondráček dnes v PCE jako třináctý útočník.
    Tak alespoň mu to tam cinká.
  • Kladno v Třinci 3:3
    Mohli jsme mít minimálně to samé.
    No a takovej Tralmaks by tady špatnej nebyl.
  • No z těch posledních odchodů se chytl Flek a Koblasa, ty furt hrají svůj standart
  • Jinak Vondráček do zápasu nezasáhl a Novotňák v Bolce taky nic moc. Na to že šel do klubu s vyššími ambicemi...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters