HCE Fórum

1463464466468469649

Komentáře

  • kinkis: Neodešel by bez náhrady! Proč by odcházel bez náhrady? Po sezóně bysme za něj dostali tabulku a mohli si na trhu vybrat jakýhokoli jinýho hráče místo něho....
  • Co se tyce tehle tabulek v tom se absolutne nevyznam a zil jsem v predstave, ze to je par drobnych, ktery by hrace typu Vondracek v te sezone (nas kapitan a myslim i nejvic kanadskych bodu) ani nahodou nenahradili
  • Takze mozna jen ziju ve spatne predstave, jak to funguje :) 
  • kinkis: U Vondrce by to byl cca necelej milion Kč.... Kolem 900 tisíc... A těchdle 900 tisíc se mohlo použít na nákup jinýho hráče (zaplacení jeho tabulky). Jakýhokoli jinýho dle našeho výběru, ne jen z PCE. Plus bysme tu Vondrce měli celej zbytek sezony.
  • V tom pripade tu vymenu absolutne nechapu, to s tebou souhlasim
  • Leda ze na to tlacil i on sam a vedeni se nechalo .. preci jen bylo to jeste za Venci ne?
  • Ano, urcite i to hralo velkou roli. Plus jeho zraneni....
  • upraveno 20. listopad 2023
    @Flaksa34 Jak píšeš, kvalitativně nevypadá naše obrana vůbec dobře (ať už směrem dozadu nebo dopředu). Teď si trošku posypu popel na hlavu (byl jsem velkej kritik), ale ať aspoň vyzní to, jak to vypadá - Dlapa nejkonzistentnější bek. Protože jeho standard je prostě odmlátit, ubránit, vypadnout a to ve většině případů udělá. Nechci vypisovat včerejší individuální chyby obránců, ale opakujou se některý hrozně často.

    Ale ať to není o jen o obráncích, tak směrem dopředu prostě nemáme žádný bodový hráče. Chápu, že Rachna s Gigim hrajou good, ale jak jsem psal včera, je to za mě to, co se od nich čeká, ale pak mi chybí ti první TOP 2-3 útočníci. Možná to bude trochu ostrý, ale i tak to napíšu - nám prostě chybí kompletní první lajna a tu potřebujeme skoro celou. Bery s Čečem a třeba Víťou jsou aktuálně prostě třetí lajna. Hlad je za mě taky aktuálně hráč max do 3. lajny. Redlich max do 4 a tam k němu se může někdo motat. A chápu, že některý tahy vyjdou a jiný ne, ale těch pokus/omyl je už hodně. Koffer, Kofroň, Přikryl, Kružík - to jsou všechno borci, který radši ať udělat jednu parádní sezónu v Chance lize a tím si řeknou o šanci. Tady v tý 4 lajně je to prostě málo - od tý očekávám, že když vleze na led, tak dozadu neudělá jedinou chybu, bude hrát jednoduše a dopředu se soupeř pořádně zapotí...

    Důležitý je, že jsem dodržel svoje "nebudu hodnotit jmenovitě" a to jsem včera po zápase byl celkem vyklidněnej...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Tak o vykonosti nasich obrancu hovori i vylucovani spojene se slabou vykonosti. Nestihas = faulujes. Posledni dva nase zapasy:

    Stritesky 4x
    Dlapa 2x
    Plutnar 1x

    Vylouceni z techto zapasu u utocniku:

    Beranek 2x
    Cernoch 1x

    Tady se zas muzeme bavit o tom, jak stiha/nestiha nase prvni lajna.
  • U Beryho ty fauly podle me plynou z jeho aktivniho pojeti hry..... 

    Stritesky si vcera necha ujet hrace ve strednim pasmu, tak je jasny, ze ho pak muze bud hakovat nebo verit Frodovi.
  • kdyz koukam na tu nasi rozehravku z obranneho pasma, tak fakt nevim zda tam neni i nejaka takticka vec. mame puk, rozjedou na nas forchecking a my se proste z neho nemuzeme dostat. bud to nasi obranci zadrbou hned za brankou nebo to ten opernej bod u mantinelu dostane tak, ze k nemu staci rychle pristoupit a temer nemame rozehravku kdy bychom byli v rychlosti smerem k souperove brance. 

    jinak ke glorifikaci vcerejsi treti tretiny - dali jsme stastnej gol (Mikyska) a vyuzili presilovku. nemyslim, ze bychom byli az tak dominantni s obrovskym mnozstvim sanci. sice vyrazne lepsi vykon (bruslarsky) nez ve druhe tretine, ale ze by to byl valec... 
  • Dlapa je klasickej defenzivní bek, s tim zrovna problém nemám. Stříteský je těžce nekonzistentní, Plutnar tragickej, tady bych fakt uvažoval nad trejdem a Mikyska je prostě prvoligovej hráč. 
  • @pOne to asi jo, navic 2 vylouceni za 2 zapasy to neni nic hroznyho, u tech beku je to vyrazne horsi, jen me to docela prekvapilo ze z utocniku byli na trestny jenom hraci prvni lajny :)
  • @1140bxl ty zapasy co jsem mel moznost videt na zivo byli vzdycky to stejny - obrance to bud podelal uplne a rovnou nahral na protihrace, nebo to slo rozjetymu utocnikovy na paty/na slozity zpracovani a nebo z toho byl icing. Rozehravka do jizdy s naslednym prechodem modry byla temer 0
  • @Xaxxz ja myslim, ze trojice Dlapa/Havlin/Huutola hraje +/- to co se dalo cekat a za co jsou placeni. Pak mame obrance do kreativity Pluto/Strita/Bartejs/Pulpan a ani jeden z nich nehraje to co se ocekava + zraneni. Mikyska je (dle myho) dobrej bek na doplneni a skoro bych rekl, ze nejlip brusli z nasich beku. No a kdybych si mel vybrat zda ymenit Pluta nebo Stritu, tak bych trejdnul Pluta. Ale kreativnich obrancu mame obecne malo...
  • Nemám moc  času sledovat zápasy venku , ale doma chodím pravidelně a zdá se mi , že od zápasu s Kladnem se naše hra ůplně  rozpadla, To co nás vždycky zdobilo, bruslení a velký pohyb,je najednou pryč. Nemáme absolutně tým postavený na souboje u mantinelů a hrajeme tam pořád. Naše založení útoku je nahozením zmrzlé žáby někam do rohu kde o ní svedeme většinou neúspěšný boj , který nás stojí spoustu sil.
  • Pro mě tohle vse skoncilo tím,ze Nam to tady musel nakonec rict trener soupere,a nejen nam.
    Proste vysmech,ale realitu,kterou se tady boji kdokoli co s tim co spolecneho priznat.
    Proste se nic nestane,nepocitejte s tim,je to zbytecny. Rekl bych,ze uz i par hracu tohle prestalo bavit,viz vcera konkretně Froda.
  • @kanis s hraci nemluvim a atmosferu v kabine neznam, ale jsem na 100% presvedcen, ze to tady nikoho neprestalo bavit a tim mene Frodla. Obetavost a bojovnost tomu tymu nejde uprit. Ale hraje nam jedna lajna misto tri (jak Ceceho tak Jiskrova za ocekavanim) a velka cast ziskanych bodu sla za nadlidskymi vykony Froda.

    Myslim, ze jsou 3 strategie jak z toho ven;
    1. Nesehat do kadru a verit, ze se probudi Cece/Bery a uzdravim Bartejs/Pulpan. Nejlevnejsi, ale dle meho pomerne riskantni strategie. Pokracovat v soucasne forme znamena zrejme uhrat predkolo a zbytek na nahodu. 
    2. Posilit kadr - nejdrazsi varianta. Privedes dalsi hrace co musis platit. Risk je, ze se nemusi chytnout, ale taky muzes nekoho vyzkouset i s vyhledem na dalsi sezonu. Kazdopadne by to melo prispet ke zvyseni sanci na play-off a mozna dat impuls Cece/Berymu...
    3. Vymena - cenove asi nekde mezi i kdyz zalezi koho vymenis za koho. Tady je to spis o tom, ze musis verit, ze nekdo kdo byl nekde mimo formu se u nas chyti. muze to ale dodat tymu potrebny impuls...

    Samozrejme 2 a 3 muzes kombinovat. 

    Mne na to celym nejvic vadi, ze proste nekdo nerekne napr. chybi nam kreativita od obrancu (castecne zpusobeno zranenimi), bohuzel hrac ktery by splnoval nase predstavy a byl v nasich finacnich moznostech na trhu neni. Tym se s tim musi popasovat, i kdyz to v soucasne vyrovnane extralize znamena ohrozeni sezoniho cile (ctvrtfinale). Jednoduse receno, chce hospodarit rozumne...

    jenomze tady v repre prestavce vyjde clanek s brukem o tom, ze jedeme nad plan a mame fantasticke fanousky. pokud takto budou komunikovat, tak z mame bude meli jsme. chodil jsem na hokej uz do plecharny (jeste na 3. nejvyssi soutez), ale vzdy ten naval lidi byl zpusoben bud vysledky nebo ocekavim neceho. ted hrajeme prumerne, doma je to utahane a ocekavani? "hrajeme nad plan". 

    ale je pravda, ze uz je tady jina (facebookova) sorta fanousku, kteri to vidi spis jako nabozenstvi - "kluci makaj, proc je kritizujete, co jste to za fanousky atd.",  ale to je tech 1 000 + je tam dalsi 1 000 jak ja co si zanadavaj, ale chodi tam ze zvyku (neco jako manzelstvi :-) ) a ten zbytek se jde bavit/na show, ale pokud se klub neprobudi (komunikacne) ten zbytek postupne chodit nebude. 

    sorry za tapetu.       
  • @1140bxl Souhlas.. nerad to rikam, ale jsem si temer jisty, ze varianta 1 bude ta, kterou pojedeme. Uplaca se predkolo a pak to bude vabank. 
  • Type your comment@HCE_Majkl
    Ten první útok je prostě průser, ty góly jejich chybí. Bery myslím s trochu kreativnějším centrem ty svoje góly udělá. V podstatě můžeme být rádi za obrození dua Gríger Rachna, protože jinak fakt nevím, kdo by to góly jako dával. S Dlapou jednoznačně souhlasím, je to o nějakých rolích na tom týmu, jeho je jasná, defenzivní bek /mohl by to trochu víc řezat, a nemusel by dělat někdy za mě hodně zbytečný fauly/ a tu roli svoji plní dobře. Pak tam v tý obraně máš kluky, který tu svoji roli vůbec nezvládají. 
    Trejdovat se podle mě moc nebude, Bruk je konzerva, bude to chtít dohrát s tímhle týmem, max. nějaký posily třeba v lednu, uvidíme. 
    Jinak že tady vydrží Frodo celou dobu, co má podepsáno je podle mě sen. Ty čísla on bude mít, zájem o něj zvenku určitě bude, spíš bych s tím nepočítal vůbec.
    Nedávno jsem si před jedním zápasem doma /byla celkem plná hala/ říkal, tvl super, někdo dává v dnešní době prachy do hokeje v Karlových Varech, to je skoro zázrak. Možná je třeba to začít takhle brát a doufat, že časem to bude herně ještě trochu lepší. Nějaký podmínky tady něco vybudovat snad budou, teďka jen vsadit na ty správný lidi...... 
  • upraveno 21. listopad 2023
    @Flaksa34 oprav me jestli se pletu, ale Bery s Ikkou jeste spolu nehrali, nebo? Ted to vypada, ze Gigi a Rachna celkem dobre funguji i s Prochazkou, takze by se celkem nabizelo zkusit Ikku do prvni lajny s Berym a nevim teda koho jako tretiho k nim, jestli Ceceho, nebo zkusit jinyho centra
    Post edited by kinkis on
  • upraveno 21. listopad 2023
    @kinkis
    K nim bych zkusil Jiskru, jinak to vypadá, že letos Rachna s Grigerem dokážou zvednout každého
    Post edited by Xaxxz on
  • @1140bxl Dneska už je to trochu jiný než tenkrát. Ten marketing (a sportovní je ještě v plenkách) hraje celkem zásadní roli a už dneska necílíš úplně na to jádro fanoušků, kteří k tomu mají vztah a prostě budou chodit celkem pravidelně. Chceš ten vztah víceméně vytvářit, nabízet to širší zájmový skupině a pro tu musíš udělat daleko víc než výkony. Každopádně ale souhlasím s tím, že bez výsledků to nejde.

    A byť letos ta sezóna není vůbec tragická a z mého pohledu je nad očekávání zatím (ale už jen lehce), tak už jsem tady zmiňoval, že jsem doma viděl hokejově jeden jedinej dobrej zápas a to s Kometou. S Libercem neudělat Hrenák tu minelu, tak ani nevyhrajem. A to samozřejmě bolí, protože takhle to lidem neprodáváš vůbec dobře... Trejdy nečekám a volný na trhu nejsou skoro vůbec. Je otázka, koho se chtějí zbavit ostatní kluby, takže to bude dost těžký. Každopádně se za pár měsíců můžeme bavit o tom, že po listopadový repre pauze se lámala (překvapivě) sezóna, tak schválně kam se vydáme.

    @Flaksa První lajna už je prostě megaprůser a ani ta repre pauza nepomohla. Bery je určitě v něčem víc nahoře než Čeče, ale aktuálně nemůžou být prostě první lajna. Klidně bych zkusil hrát Beránek-Jiskra-Kangasniemi a Čeče s Hladem prostě vezmou třetí lajnu teď...
    Já si spíš říkám, že Bruk nemůže mít úplně ani správný kontakty a v těch kruzích musíš umět chodit. Navíc si absolutně nemyslím, že je správný, aby on tu roli zastával. Tyhle spojený funkce nejsou nikdy správný (můj pohled). A ano, ani já nemám absolutně páru, jaký jméno by bylo u nás správný na pozici sportovního ředitele (pokud se to vůbec chce).

    @kanis Sorry, ale žádnej cizí trenér, ani Frühauf, nám nic říct nemusel. Je prostě pochopitelný, že na tiskovce nenatřeš hráče, když to není tvůj styl. S těma lidmi denně pracuješ a radši jim to řekni do očí a ne do médií (a ano, to se děje). Že z naší redakce nevzejde žádnej rozhovor, které by trochu vybočoval, to je samozřejmě věc druhá.
    A jestli jsi názoru, že to Frodlíka přestalo bavit, tak nevím, odkud to bereš. Každopádně hodně štěstí s takovýma výkřikama do tmy. Původně jsem na tebe (stejně jako jindy) nechtěl vůbec reagovat, ale přispěj prosím něčím konstruktivním do diskuse. To neznamená, že napíšeš, že to radši rozpustíme, protože my všichni jsme hrozně kritičtí vůči tomu klubu/týmu = nejsme asi dostateční fans. Abys pak přišel s tím, že je to výsměch a za chvíli to nikoho nebude bavit.
  • HCE Majkl

    Nerekl? Precti si to poradne. Primo tam rekl,ze kdyby souper zacal hrat drive nez ve treti tretine,tak by ten zapas vypadal zrejme jinak.
    Takze vlastne tim rekl,ze jsme nic nehrali,
    Nasi treneri vykon komentovali jako vcelku solidni, Proste alibismus jako prase.
  • @HCE_Majkl je mi jasny, ze je to jiny nez tenkrat, ale predstava, ze budou plnit halu jen na videa na socialnich siti je (podle me) naivni. to vydrzi chvilku, ale proste pokud ted nebude duvod pro nejaky novy "hype" (vysledky, posily, neco zvlastniho na tymu ...).

    jak jsem psal, uplne nechavam na Brukovi v jakem slozeni budou hrat utoky. vidi to na treninku, mluvi s hraci. ale co je blbe, je absolutni neznalost co s tou domaci vykonostni mizerii chteji delat. jak rikam i vyjadreni typu - nemame prachy, chceme jet v rozumnych mantinelech (ne sypat dalsi penize) a budeme hrat s tim co je - potrebujeme probudit hrace.

    bych na to skoro udelal nejakou kampan - Probudme Ceceho! Polibky od fanynek by asi neprosly u manzelky, ale treba nejakej penize za kazdej gol, kterej dat na dobrocinny ucely nebo tvl ve stylu bueno pro Froda (nevim co ma Cece rad). Nebo zlepsit strelbu v nejsirsim smyslu - strelnice, nechal bych ho neco strelit v nedeli na burze atd.  :-)

      


  • @1140bxl každý tisíc puků na bránu na tréninku.. nebo kolik to bylo za Venery:) spíš je otázka aby se do té šance dostal:)
  • Ví někdo jak to vůbec vypadá s Ikou? Na jak dlouho? Na dnešní přípravě na zítřejší zapas ještě nebyl
  • @FeryBo jako nechápu to, před Libercem psali “menší zdravotní trable”, za mě tě teda menší trable nevyřadí ze 3 zápasů
  • Kinkis
    Ten už je doma ve Finsku 😁
  • Ika zranění horní část těla a Lukkas viróza
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters