HCE Fórum

1451452454456457660

Komentáře

  • Pičo, loket na Černocha, ale my jdeme do tří za oplácení
  • Xaxxz napsal(a):
    Pičo, loket na Černocha, ale my jdeme do tří za oplácení

    Tohle bylo opravdu ultra debilní od pruhovanejch ***
  • No…vypinam, tam nic ale vůbec nic není. Jak nás celkem zdobila hra venku tak tohle je úplně bezzubý
  • Na náš dnešní výkon asi neexistují slušná slova snad jen škoda času, asi ho šlo využít lépe
  • To jeste srovname
  • No to by tam musel být aspoň nějaký pozitivní moment, jenže tam není nic tvl to je tak bezkrevny že je z toho člověku akorát blbě. Já to nechápu, úplně odevzdaný, spíš je otázka jestli dostaneme ještě dva nebo tři góly protože Kometa si nás vodi za nos akorát. Hoši by si za tohle měli sáhnout hluboko do svědomí.
  • Kometa doma, navíc i celkem v laufu a náš dnešní výkon jen navazuje na všechny poslední, akorát Frodo nečapne logicky všechno a za tu "aktivitu" jsme trestaní. Myslím si, že 3:0 ještě zatím TOP výsledek, jen je škoda takovýho výletu...

    Hodit za hlavu a ve středu se pořádně vyřádit nad těmi milovanýma kohoutama, kde ale takovém výkon opět stačit nebude...
  • Tak si rikam,ze je dobře,ze dnes Lukes nechyta. To by mel dost jednoduchy,a o to sladsi.
  • Nestíháš - sedíš na trestný.Bez gólu nevyhraješ.Aspoň bodovali všichni bývalí energetici :#
  • mne by zajímalo, jaké máme staty ohledně oslabení 3 na 5, protože dnes jsme si jich připsali kolik? 2?
  • Nedělal bych z toho nákou extra vědu ...Kometa má pořád nadupaňejši kádr i rozpočet než my a docela se rozjela po špatným začátku...dala 3 hezky góly a naši bohužel dopředu absolutně nic tak není o čem se bavit...
    S Olomouci to bude doufám jiný!
    Doufám, že do repre pauzy ještě Kanga naskočí !? Čekaj nás teď 3 týmy se kterýma to chce aspoň 6 bodů...
    Ještě si neodpustím stejně můj obvyklej komentář k našim útočníkům...na čtvrtfinále tenhle tým bohužel fakt nebude mít pokud ho neposilí !Doufám, že to Bruk vidí a budou po někom koukat!!! Přikryl,Kofron a více méně i Zett jsou jen hráči do počtu bohužel...Redlich oproti loňsku taky bodově bida( Ale u něj ok beru že je důležitej aspon na oslabení)
    + souhlasím i přesilovkovej bek...
    Frodo s Gigiho lajnou a ikdyz se probere Bery s Čečem to fakt nemůžou utáhnout!!
  • Když si vzpomenete na to jak hrála Kometa u Nás,tak dnes námi divu,že nám dali zase oni.
    U nás nás taky mačkali,i když jim to nešlo,oak dostali 1 gól,a víceméně přestali hrát.
    Do té doby byli lepší o parník.
    Prostě se to dnes nepovedlo,větší závěry bych z toho nedělal.
    Prohraje tam ještě řada týmů.
    Teď zabrat v těch nadcházejících zápasech,to bude teď důležitější,jež dnes v Brně.
  • Víc než 5lajnu a 6 lajnu (Sokolovaci se stridavim startem) v Sokolově potřebujeme 3 lajny tady co budou schopný dát gól...teď máme sotva 2 ...Takovej Bernovský to taky nevytrhne ač bych se rád mejlil! V Sokolově by bohatě za mě stačil 1 + ti jejich a když by byla jo marodka tak máme Junky...ale na co 5 lajna tam? To sou vyhozený peníze bohužel! Nezaspat na tom trhu když něco bude! Když vidím toho Lotyše na Kladně..
    Tralmaks ? 8 fíků nebo kolik má...jasně má i -6 , ale to takovej Prikryl u nás skoro taky a dopředu 0
  • upraveno 29. říjen 2023
    Jsem se tu zase trochu rozkecal pardon!! :D 😀 jen by byla škoda tuhle sezonu zahodit...máme gólmana schází tomu 1-2 kvalitní doplnění !
    Post edited by maverick on
  • Borci, nemá někdo inside info, jestli se náhodou s někým nejedná?
  • Hodnocení trenéra: "Prvních osm minut vypadala hra vyrovnaně, ale od první gólu byla jasně lepším týmem a tohle nebyla dnes úplně naše tvář. Musíme z toho poučit a příště nastoupit úplně jinak."

    Tohle ale povídají po každém prohraném zápase, tak kdy už se konečně poučí a nastoupí jinak?
  • Hoši nejde o to že Kometě se daří, vono když tam přijedeš a dáš jim ty 3 body na zlatým podnose tak to je celej průser dnešního spilu. Mě nenastalo že jsme prohráli ale jak☝️☝️ dobrý den, my jsme sice pátí ale tady máte tři body zadarmo a prosím vás nemusíte se ani moc snažit. Ve třetí třetině jsme začali konečně trochu bruslit, ale to bylo všechno. Kolik jsme měli šancí ze kterých šlo dát gól, jednu, dvě? Tvl to je prostě mizérie. Nedonutime soupeře faulovat, nic, to bylo tak bezkrevny až je to k pláči. Kdybysme tam žrali led a prohráli neřeknu slovo, ale tohle co jsme tam předvedli mě teda fakt nadzvedlo. Havlína bych poslal do Mariánských Lázní, jen nevím jestli na lázeňský pobyt nebo hrát hokej. Frodl nám nemůže ty zápasy do nekonečna vyhrávat. Doufám že chlapci dostanou pořádnej ceres jinak za chvíli budeme čekat ve stanici Mladá Boleslav. Naštěstí jsem si pak dal pár kvalitních pěnových moků abych došel zapomnění, jinak nevím :) jasně je to jen hokej, jde o hovno, ale takhle ne, takhle fakt ne ☝️☝️
  • Naprosto souhlasím. Poprvé jsem to letos vypnul v průběhu zápasu a šel dělat smysluplnější věci. Z naší strany tam nebylo nic.
  • upraveno 30. říjen 2023
    @kanis "hrajeme hezký bojovný hokej" - tak teda s timhle hodne nesouhlasim po tom co jsem nazivo videl v KV Arene :D bojovny asi jo, hezky ani nahodou :D a teda kdyby se takhle choval Senkypl, tak bych se mu na to tuplem vykaslal
    Post edited by kinkis on
  • vcera to bylo hrozny. nemeli jsme vubec nic. Zetterberg se muze prejmenovat na Zeroberg, protoze presne tolik dela bodu a do tolika sanci se dostava. prusvich jsou i Bery a Cece. Cece dal zatim jen jeden gol. :-/ se vicekrat popral nez kolik udelal golu :)

    do sirky mame kadr dostatecnej, ale porad si myslim, ze potrebujeme jednoho extra obrance a pokud by byl utocnik misto Zeroberga, tak bych se taky nezlobil. Ale je to spis na posileni nez na trejd, vubec nevim kdo by se dal rozumne vymenit za nekoho kdo by pomohl. hrace do 3.-4. lajny nepotrebujeme tech tam mame mraky...

    dobry je, ze pres tohle nase knourani se na vzdy (zejmena diky Frodovi) povede bodovat, takze v te nedupadne tabulce jsme v podstate porad tam kde jsme chteli pred sezonou byt. rekl bych, ze ted se jeste 3 kola pocka a pak je repre pauza, ne? tam snad to trochu okyslici...   
  • Jako reálně si myslím, že po následujících třech kolech budeme 9 bodů plus
  • Cece s Berym je letos průser, co si budeme povídat od nich se body čekaly a nepřichází, to je dost smutný. Tam se nám nějak bodostroj zasekl a táhnout to na jednu lajnu nejde. Já jsem včera měl ale hlavně pocit že jsme se tam přišli sklouznout na veřejný bruslení, hra bez zápalu, emocí, prostě nic to mě na tom děsilo ze všeho nejvíc. Poctivej hokej halt bolí, jenže mě přišlo že nás to ani nechce bolet. Doma s Olomoucí to bude sakra důležitej zápas ale jestli tam chceme nastoupit ve stejným duchu jako včera tak to dopadne nemlich stejně
  • Nejhorsi je, ze on Bery v tech sanci je, ale promachne, netrefi puk, trefi tycku, prestreli .. on kdyby jen seridil miridla je +10 golu minimalne
  • upraveno 30. říjen 2023
    Nemyslim si, ze "Bery v tech sancich je". Obcas nekoho umota za brankou, obcas ukaze duraz, ale popravde i herne dvojka Cece-Bery pro me zklamani + ani do sanci se moc podle me nedostava. Bery by mozna byl hrac do prvni lajny, ale s jinym centrem. Nerikam, ze Cece je spatnej hokejista, ale spis do role (poctivyho) centra treti lajny. Do prvni lajny to chce borce, co bude mozek lajny.... Nekoho, kdo hokejove premysli jako Kangasniemi nebo Pechacek ve svy nejlepsi forme nebo David Kase. Centra prvni lajny holt shani (skoro) kazdej.

    Vcera se na to nedalo vubec koukat. Mozna na nas dolejha obden rytmus, kdy jsme tam meli vlozenej ten Liberec. Ale jeste 3 zapasy takhle budou, tak bude treba se s tim nejak popasovat....
    Post edited by pOne on
  • @kinkis zalezi v jakych utkanich. vcera nemel ani bery s cecem vubec nic. brno bylo lepsi uplne ve vsem.

    ja si ale nemyslim, ze kluci nechteji nebo nebojuji, ale proste jim chybi na lehkost. uz je to docela o hlave. jsem vcera sledoval, kolik mi zkazime zalozeni utoku. a to bud uplne (je z toho zakazane uvolneni, protoze to neni protecovane) nebo hrac v jizde dostane puk na brusle nebo dlouhou hokejku tzn. musi zpomalit. nevic vcera kdyz brno zacalo trochu forcheckovat, tak jsme hledali uplne nejkomplikovanejsi reseni jak se z toho tlaku dostat. prijde mi, ze vetsina nasich sanci vznika nastrelenim (s protecovanim) a pripadnym vybojovanim puku nekde za souperovo brankou. napriklad Bery nedostal puk do jizdy ani napamatuju...
  • Beru to jen ze zápasů, na kterých jsem byl a viděl jsem to naživo, tam se několikrát stalo, že Bery měl šanci na gól, ale promáchl, netrefil bránu, trefil gólmana .. ale souhlasím, že ta první lajna prostě nefunguje a je to jeden z našich velkých problémů
  • upraveno 30. říjen 2023
    První lajna je první lajna a ta musí dělat body chtě nechtě, prostě jsou od ní nějaký očekávání. Ale když z ice time, který má donese 0 tak je něco špatně. On se ten problém ale stejně generuje už v obranný hře, jak dobře podotknul @1140bxl , založení útoků je někdy žalostný, nepřesná přihrávka, na paty, včera jsem si to tam pro sebe několikrát takhle okomentoval, že náš přechod do třetiny je komplikovanější než složit rubikovu kostku tvl. Stačí jedno zaškobrtnutí v rozehrávce a je po všem, trefí to brusli, hráč to špatně zpracuje a už ta výhoda např rychlýho brejku vyprchá a jdeš do plných. Bylo to težkopádný, nehezký. A pak vidíš, jak jen Marcinko nastaví hokejku a fík, 8 sekund po zahájení třetiny. No, jak je to jednoduchý. Vždyť ten Furch se včera nai nezapotil tvl :/ po první třetině 4 střely, to je v podstatě jako nic, ale hlavně, když jsem viděl, kolik střel (včetně zblokovaných) mělo Brno někde ze slotu, odkud to smrdí golem a kolik jsme jich měli my (jestli vůbec nějakou), tak to bylo asi to nejmarkantnější. A to klidně zopakuju, Brno nehrálo žádnej extra hokej nebo minimálně do doby než nám dalo druhý gol, protože pak už naše akcie klesly pod bod mrazu, žádná demolice to do tý doby nebyla, jenže s tím naším sranda výkonem to prostě stačilo no, o to je to smutnější.
    Post edited by Screepy on
  • Jsou to trochu spojený nádoby a píšeme si to tady už nějaký kolo. Prostě naši obránci směrem do konstruktivního pojetí hokeje mají daleko. Typově to jsou jiní hráči, Paži je dokázal naučit, že to mají rychle otáčet a to fungovalo. Ale teď už to prostě nestačí, protože to chce hrát většina týmů. Navíc my potřebujeme pravidelně přečíslovat a ideálně až na útočnou modrou.

    Zároveň ale souhlas, že první lajnu prostě nemáme. Gigiho letka je za mě OK a je to prostě druhá lajna, herně dopředu letos dobrý. A nevím, kdo to tu napsal (sorry borci), ale na střídačku s Baníkem kádr OK. Na pravidelný čtvrtfinále v Extralize ale potřebujeme tři fakt good lajny a my máme jednu jedinou. Čeče a Beru jsou aktuálně výkonnostně na spolehlivou 3 lajnu na forchecking a zatápění. A bohužel nejsou schopni nikoho třetího vedle sebe ani nakopnout, Hlad nebo Víťa mají potík to hrát, ale výkonnost aktuálně ne. Už jsem si dokonce říkal, jestli by si to místo v první lajně nezasloužil Procházka...

    Co se týče posil, tak nevím vůbec o ničem a problém je, že ten trh je vybranej. My nemáme ani co nabídnout úplně a shání úplně všichni - Bolka, Vítek, Hradec, Plzeň,.... Každopádně třeba LItvajs dokázal poslední 2 roky vždycky nějakýho beka během sezóny ze zahraničí sehnat a ten jim pomohl nebo pomáhá i teď. Takže musíme koukat spíš tam...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters