HCE Fórum

1452453455457458660

Komentáře

  • jo a pokud to tu cte nekdo z klubu, tak by se mi dost libilo, kdyby v repre pauze vysel nejakej rozhovor/clanek s Brukem, ve kterem by zhodnotil dosavadni prubeh sezony, posily, jednotlive herni cinnosti atd. ale trochu obsahleji i s kritickymi dotazy typu - 1-2 vstrelen goly doma odrazeji fanousky k navsteve stadionu - co trenere s tim. rozumim, ze pri frekvenci zapasu na to neni prilis casu, ale v repre pauze by se cas mel najit.

    Jo a uplne nechavam stranou moznost k;ast dotazy primo fanousky. 
  • 1140bxl: Myslis jako Venerovi, kterymu jsi do dotazu poslal vzkaz, jestli by nestalo za to pri pp prohodit beky na modry a on je pristi zapas fakt prohodil. :)

    Ale tohle by byl dalsi dobrej krok ke vtazeni fans do hry. Kdyz uz se "investuje" energie, cas a penize do socek, reklam na merch a zapasy, tak sekce webu Dotazy na trenery by nebyla spatna.... Jsou tam tri. Urcite by si nekdo cas nasel.

    Nedavno jsem slysel na to tema mluvit Bosaka, ze cim vic kluby nechaj fanouskum nahlednout dovnitr, cim otevrenejsi jsou, tim lepsi pro vsechny strany, zjednodusene.

    A k tomu hernimu projevu doma. Kdyz si clovek uvedomi, ze z poslednich 4 domacich zapasu stala za neco akorat jedna tretina se zavirovanyma Vitkama, tak zadna slava.....
  • Někdy se v tom hokeji stávají divný věci...loni ty problémy s ledy to ještě prd ...letos zase doba kdy během týdne dostanou 3 kluci bruslí a to ještě jeden smrtelně...Laukyč malém přišel o oko ...dneska další kluk ze Znojma a vo ty Anglii rači nemluvit...jasně stává se to 1 za rok někde bo jednou za delší čas ale 3 X za týden a ještě jeden kluk aby umřel...
  • @pOne ; =) je to divné, ale vedle roztleskávaček by se mi docela líbilo kdyby Bruk rekl zda tomu kadru veri tak jak je nebo zda proste čeká na vhodné doplnění . Propojení na SO, mládež atd.

    samozrejme očekávám i zhodnocení kvality klobas  =)
  • Copak jste nečetli,bo neslyšeli vyjádření před sezonou,že kádr je uzavřený?
    Víceméně to potom platí i po celou sezonu, i když teče do bot, tak jakypak by jste pořád chtěli doplňování,neblaznete přeci,to nejde.
  • Loni před sezónou byl kádr taky uzavřenej a stejně přišlo během sezony pár hráčů...to je vždycky jenom taková prázdná fráze
  • 1140bxl: No... a tím se dostáváme k naprosto zásadnímu problému, kterej je třeba řešit - a to jsou roztleskávačky.

    By mi zajímalo, kdo vymyslel černou barvu třásní/pomponů?  =) To, myslím, je ještě horší problém než kauza beci-nekňubové a kauza čeče-bery-mimo. Vždyť ty třásně na tmavym pozadí KV Arény vůbec nejsou vidět!!  B) Člověk vůbec nevidí, jestli roztleskávačky jedou na 100 % nebo se flákaj....  :) Se vůbec nedivim, že je to pak na ledě 11 třetin z 12ti vyčichlý....

    Jestli někdo někomu věří a propojení na mládeže, Sokolovy.... to je úplne nepodstatný.  =)
  • Xaxxz: To jen trochu ironie ode mě.
  • Btw ta zlomená noha Pecha to je fakt pech, to bude pro Budějky citelná ztráta.
  • Screepy: Loni by to byla pro ne citelnejsi ztrata. Letos ten tym uz je trochu posunutej jinam, ne az tak zavislej na jeho produkci..... Ale je to pro nej smutny, no. Mozna posledni rok kariery, mozna konec uplne.... Bude to sakra tezky ve 40ti letech se vracet na top uroven po takovym zraneni.
  • myslim, ze bychom meli hodnotit roztleskavacku utkani, ale chtelo by to nejaka online data - jak casto byla ve slotu, jaka je jeji heat map a uz vubec nemluvim o to x faktoru nebo jak se to jmenuje. 

    pamatuju doby kdy v sokolove uklid ledu delaly od pasu nahoru spore oblecene divky, na vstupenky se vyhravaly ceny typu zive sele, ale je pravda, ze tam nebyl maskot, kiss cam nebo play list pred zacatkem... ale to je vsechno uz jiny stoleti...
  • jo a prej prijde Rubricius
  • Koukám na PCExSPA, po pěti minutách stav 3:2 :D
  • Dobra divočina 😁

    Ja koukal chvili na Litvinov a ejhle - Lukeš v bráně, 14 strel a uspesnost 78,57 %. Takhle o tu jednicku asi nezabojuje. Jeste loni bych mel tendence pri takovych stats golmana hajit. Diky Frodovi je jasne videt, co brankář ovlivnit muze a co ne :-)
  • Tak dneska na hokej po dlouhý době nepůjdu, tak snad vyhrajeme aspoň o pět gólů :D
  • @Xaxxz proti Olomouci se tohle nepovede asi nikdy :D ocekavam vysledek 1:0, 2:1, nebo neco podobnyho, v ci prospech, to se uvidi, jestli tentokrat budeme chtit hrat hokej nebo ne :D 
  • Já jsem nejvíc zvědav, zda dnes bude zase pískat Jeřábek, protože mán jasnou představu, jak to bude na ledě vypadat.
  • Jsem zvedav jestli dneska uz Ikka nastoupi, jestli ne, tak uz ho do prestavky neocekavam v kadru
  • @kinkis
    Dneska nastoupí, na Twitteru to psali
  • Nevzít na Karjalu Froda je docela těžkej výsměch.
  • Jako nic proti Pavlatovi, urcite solidni golman, momentalne ale Frodo na 1000% lepsi
  • Určitě by to pro Froda byla cest a pocta,a i pro KV Hokej, nicméně si alespoň odpočine.
  • Čumim na tu sestavu ještě teď a furt nechápu, co to sakra má bejt?!

  • Je tam několik jmen, u kterých moc tu nominaci teda nechápu :D ale nejsem trenér. Každopádně čumim, že jede Frk, jsem zvědavej, co ukáže.
  • Jen ať si naši odpočinou, doléčí zranění, trošku potrénují, zlepší střelbu a až vyhrajeme ligu, budou připravení rovnou pro MS 😁
  • Rulika s Nedvědem a Pavelcem jsem ve Varech viděl už 2x jednou proti Litvínovu a pak proti Pardubicím...jestli na to měly vliv prohry ? Jsou to připravené turnaje od toho to je ať dávají mladý...Divný by bylo kdyby nejel ani na jeden turnaj pak bych vynášel soudy,ale ted to nic neznamená a jak bylo psáno aspoň si odpočine...a ,že nejede Čeče a Bery...To úplně chápu!
    Ty potřebujou vic odpočinek a trénink !
    Dneska Slepice doufám roznesem!
  • @maverick souhlasim, Cece ani Bery v momentalni forme nemaji v narodaku co delat bohuzel, ale verim, ze to jeste zlomi
  • Ale že tam vezmou beka z Boleslavi, která je úplně na dně, tomu nerozumím už vůbec. Zase chápu, že to je prostě první turnaj, kde fakt o nic nejde, nicméně nevzít momentálně nejlepšího brankáře ligy by mělo být trestný.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters