HCE Fórum

1440441443445446660

Komentáře

  • Už mi to začíná připomínat starou a ne dobrou Energii.... :s
  • Kdyz jsme u ty obrany - Možná bych zkusil Kubáta z Usti. Ja vim,     no ale proc mu treba nedat sanci,treba by za to byl rad,a urcite by do toho dal vse, aby se chytil znovu v ELH.
  • upraveno 8. říjen 2023
    Kubát reálně měl jednu dobrou sezonu v ELH, jinak nevýraznej...spíš bych zkusil Šenkeříka
    Post edited by Xaxxz on
  • Já bych zkusil Turečka 🙂


  • Tohle jsou tak extremne lacine goly, takhle jim tam preci projit nemuze
  • taky si myslím, že by možná stálo za pokus dát Zettu do 1. řady a obnovit loňskou 3. ve složení Hladonik-Jiskra-Redlich
  • Úplně přestali hrát to,co hráli od prvního zápasu.
    Agresivní ( ale ve vší míře cistej ) styl hokeje, navíc rychlej , kombinačně slusnej.
    Ta obrana fungovala úplně jinak, no útok taky.
    Nevím, co jim vlitlo do hlav.
    My jsme se tady kapanek posmívali Kladnu,a podívejte jak jim to od těch změn jde.
    Jestli do tý doby nezměníme hru,a nevrátíme se k tomu co od začátku,tak nás serezou taky jak hovno,kor oni.
    Ono se furt říká,je teprve začátek,to je pravda,ale právě na tom začátku víceméně záleží,a odráží se defacto celá sezona.


  • To je prima ze vždycky všichni přesně ví co je špatně a kde dělají chybu…. https://www.hokej.cz/nepovedeny-tyden-energie-musime-to-hodit-za-hlavu-veli-rachunek/5076447
  • panove nechte Kubaty a Turecky tam kde jsou. Ti nejsou lepsi nez ty kluci co v obrane hraji. pokud neco tak fakt posilu. silnyho obrance do souboju s dobrou rozehravkou. vcera nam nezachytal Habi a strasnou spoustu strel jsme meli z okoli modre lajny. prvni lajne to nelepi, ale aspon se obcas individualne dostanou do sance, ale horsi to je s treti lajnou. Zeta je nulovej (vsechny goly co dal byli v presilovkach, jinak strelba spatna). Mozna je to Jiskrou a Redlichem, ale stejne... ja bych zkusil Prikryla na centra 4. lajny a posunul vis Koffera nebo Kofrone.

    ale vcera jsme videli jake by to bylo be Froda. Situace jako loni. 
  • 1140bxl
    Jenže takový Tureček první ligu už přerůstá a proto podepsal další smlouvu. A pokud naše obrana bude nadále hrst ve stejném složení, tak ty kluci žádný tlak nepocítí.
    Návratem Bartejse bych to viděl na přesun Mikysky do Sokolova. Ale úplně nejradši bych tam viděl Pulpána.
  • @VANEKnaZDI ja myslim, ze ten tlak tam je. Bartejs se vratil a sedi Stritesky. Mikyska hraje. Problem je, ze ani Turecek neni silovej bek co podrzi puk a neda hned prvni nahravku do speku. Ano, muze hrat sedmeho beka, ale rozhodne neni vyraznym posileni obrany. myslim, ze je lepsi kdyz se obehraje v SO nez vetsinu utkani tady pro sedet. svoje zapasy letos dostane.

    Problem nasich obrancu je, ze dopredu boduje jen Pluto (pri presilovkach), ale ten zaroven je pri spouste golu na hristi... 

    ale je to teprve osme kolo, bavme se o zmenach po prvni ctvrtine...     
  • Ono se to ustálý.Pokud se zase vrátí k té hře co na začátku,tak to bude dobrý,jen si nesmí myslet,že to půjde samo,což mi teď připadá,že to tak je.
  • Aha,tak to nefunguje,no to neva 
  • Funguje, obrance zpoza sve brany solo s golem na konci :)
  • upraveno 10. říjen 2023
    EDIT 16:30, už to neplatí :)
    Post edited by three7 on
  • Kinkis: 

    Jj, někdo takovej,by se nejspíš i šiknul.
  • Tak víme, co má vedení týmu za úkol - zlanařit z NHL Foxe či Makara 😀
  • On by stačil Libor Hájek, v NHL se neuchytil a možná se bude vracet do Evropy, tak toho zkusit
  • No nevim. Jasně v NYR díru do světa neudělal a šanci ani moc neměl, ale jako ofenzivní bek mi moc nepřišel. Jsem fanda NYR a když mohu, tak se na jejich zápasy koukám přes onhockey a dojem nic moc. Jasně, výchova mladíků v NYR drhne a kdyby dostal prostor, tak může všem vytřít zrak, ale bojím se, že NYR na něm zanechali dost škody.
  • Ne ,že bychom úplně nutně potřebovali útočníka, ale Zdráhal je zajimavé jméno...a loni jsme údajně kolem něj prej trošku kroužili...mě osobně by se líbil! Do Litvajzu těžko půjde tam v prvních 3 lajnach díru nevidím...pak leda Vitky nebo Plzeň, který hledaj
  • Ten mladej bruslivej,šikovnej Zdrahal,co hrál za Litvajz je volnej?
    Pokud jo, určitě by se hodil,ten se mi vždycky líbil hodně moc.
    Docela i střelec.
  • Venca trenérem Chebu
  • Zdráhal nejspíš do Boleslavi, i když by se mi taky tady líbil…my hlavně potřebujeme obránce
  • No těchhle hráčů není nikdy dost,ono by se místo našlo určitě.


  • ja vam nevim zda se upirat prilis na ceske hrace. kostra tymu stoji a dalsiho hotoveho nedostaneme. prijde mi lepsi do te obrany zkusit zasadit nekoho ze zamori (se zkusenostmi z Evropy). Koukejte na Blaina, Raskoba, Percyho, Melancona atd. Casto hrali v Nemecku. Italii nebo i na Slovensku a pak i to tady zkusene odehraji...
  • upraveno 11. říjen 2023
    Obrance potrebujeme daleko vic, ale po Zdrahalovi bych sel, pokud je jen mala sance a zaplatime ho. V prvni lajne a Bery na levaso, hotovo…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Prasule bych řekl,že jsou i na Zdráhala i na dobrýho obránce.
    Předtím byl dlouho volnej Polášek,tak nějak jsem tajne doufal, nicméně jsem dodoufal,když zakotvil nakonec v Třinci.

  • Ted shodou okolnosti cucim na LM Stavanger : Trinec
    Polasek dost dobrý. No to je jedno,treba by sem ani nechtel.
  • Nevíte někdo,jak to dnes bude s Frodem a Hladem?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters