HCE Fórum

1430431433435436660

Komentáře

  • Já už nemůžu mluvit a tlak jakej mám radši ani nechci vědět :D
  • Zase jsou emoce a vzrůšo.

    Ale banda šupáků je to náramná.
  • krása dneska :)
  • Karlovarské srdíčko zaplesalo, atmosféra taky super, kluci děkujem!
  • Nádhera

    Bych se toho joudy v pruhovaným jel po zápase zeptat,jestli je spokojenej,jen tak pro šťouchnutí.
  • Otřesní ti pruhovaní kkti...
    Ale jinak všecko ostatní super, tak se mi to líbí :)
  • Frodo neskutečně dobrej.
  • Nevíte proč nedohrál Zeta?
  • Musim rict, ze je fakt super, jak se zmena v tom klubu propisuje dal a dal. Navsteva super, je videt, ze tady neco roste a je otazka, jak to bude dal…

    Vykon dneska hodne pracovitej, skvelej pohyb, zalostna Kometa a neskutecnej Frodo. Z nej mam asi nejvetsi radost, protoze takova jistota nebyl ani Filip a ten chytal skvele. Ted se hodnotí vse skvele, ja doufam, ze nam ten lauf chvilku vydrzi, jinak Gigigo lajna s prichodem “finskyho stirka” vazne neskutecne ozila…

    Klobouk dolu chlapci, dneska to melo parametry..
  • Já vím, že jenom dva zápasy, nicméně si fakt nepamatuju, kdy jsme naposledy měli z 9 presilovek 5 gólů nebo nějakou podobnou bilanci
  • Vše chce čas. Letos to titul nebude,o něj budou soupeřit ostatní tými.Nicméně nastolená vize klubu vzrůstá,a potrápit můžeme každého.
    Je to běh na dlouhou trať,dělá se to tady ted celkem promyšleně,nic nejde hned.Střípek po střípku,a ta mozaika se poskládá. Už ted to funguje.
    Přeji hodně štěstí,jen tak dál.

  • Jedna věc co bych rád zmínil, je zahájení utkání a kotel. Když to srovnám se sezónami 2-3 roky zpátky tak obojí o 110% lepší.
  • Včera jsem ten zápas viděl od první do poslední minuty, což se u mě moc skrz čas nestává, ale vyšlo to. Byl jsem fakt moc zvědavej, jak potvrdíme nebo ne, ten výkon z Vítkovic. Prvních deset minut to bylo takový jalový, nemastný neslaný, dostat góla, asi by to zase bylo o něčem jiným. Jenže - faktor FRODL, který se táhl celým zápasem a protože nejsme v útoku jaloví a protože ani ty rozhodčí jim nepomohli, i když se snažili, tak jsme prostě a jednoduše vyhráli. Všichni co hokej už nějaký pátek sledujeme, víme, že bez kvalitního golmana úspěch neuděláš, no a my ho po letech zase máme., třikrát hurá a sláva, hlavně ať se nezraní, na to nechci ani myslet. 50 procent sebevědomí těch kluků je díky tomu, že ví kdo jim kryje záda. A když se na tu jeho práci v brankovišti člověk trochu detailně zaměří, tak je to radost pohledět. žádný puky, který vypadnou, hra holí top, z tohodle kluka mám normálně upřímnou radost, když to vidim. Sledoval jsem taky Fina a to je taky nádhera, když vidíš takovýho hráče, jehož každá přihrávka má smysl, kterej nezahodí puk jen tak bezmyšlenkovitě do prdele, udělá si otočku na modrý jako psolední hráč, když ho atakuje bránicí.  Tak teď jen doufat, ať jsou všichni zdraví a tenhle motor e někde nezadře, protože ten potenciál tu je největší za posledních 13 let. Jasně, porážky přijdou, jsou tam jiný týmy, to je přirozený, ale víme, že ten začátek je enormně důležitej. jen tak dál chlapci :) krom toho i ty naše góly mají hlavu a patu, a přesilovky to ani nemluvim. Ale zajíci se počítají až po honu.
  • Čtu článek o Zlínském hokeji vedenej s jejich šéfem klubu. Píše se tam i o baráži,a on tam říká,že postoupit z baráže ve srovnání Chance liga vs. Extraliga je nmemožné, a ýe důkaz je i ztakový,že se to ještě žádnýmu prvoligovýmu týmu v historii baráže nepovedlo.
    A my postoupili jak????

  • Však Jihlava taky postoupila přes baráž, co to mele :D
  • Zřejmě myslel klasickou baráž. My spadli a postoupili z rozšířené baráže kde hrály 4 týmy
  • Je to možný
  • Odvážný tvrzení, bych od Pešouta nečekal
  • Na prvni ctyrku mame mozna utok a golmana, ale urcite ne obranu a brzo se to ukaze. Ale do osmyho mista bychom bejt mohli a mel by to bejt hlavni cil pro zakladni cast, zacinat predkolo doma.
  • Pesout je vazne egomaniak. Tym na 4. misto nemame (ani utok) a finacne z nas TRI/PCE/SPA nejsou. Prijde mi neskutecne jak se Pesout pokazde dokaze pochvalit a jeste nenapadne stouchnout do nasledovnika (mezi radky - se mnou by byl tym ctvrty...).

    nevim zda je neco se Zetterbergem?  
  • Pažimu patří velký dík za to, co tady odvedl a hlavně v době, v jaké se klub nacházel. Jeho výroky a rozhovory po tom, co odešel, jsou ale úplně mimo...

    Chápu, že by se tady na tý lavičce rád viděl, že trochu závidí Brukovi aktuální situaci, a že se pořád neoklepal z toho vyhazovu z Brna. Ale kdyby se trochu víc smířil s realitou, byl pokornější a přiznal si, že svojí práci tady odvedl a další by prostě líp nedal, tak by bylo líp pro všechny. Každej jeho rozhovor o HCE se stočí k tomu, že on neměl vůbec žádný prostředky, ani hráče a vykouzlil s tím zázraky a hypoteticky z toho vychází, že teď by s tím týmem hrál o titul. Velký kulový...
  • No ruku na srdce,s tim tymem delal co mohl,a asi i nemohl,to pravda je.Nicmene ted by se na nejaky prorokovaní a bouchání se v prsa mohl vyprdnout,pac to opravdu neni nutny.
    At dela svoji praci tam kde je stejne tak,jak ji delal tady.

    Uplne prene nevim jak to bylo s jeho odchodem tady odsud,jetli byl odejit,bo chtel jit sam.

    Nicmene pokud chtel jit sam,ma co chtel,to mu uplne nevyslo dle jeho predstav,ono ani neni divu,tam se prosadit neni lehky.

    Ted se uvidi jeho opravdove schopnosti v CV,pac to taky jednoduchy neni. Má rád výzvy tohohle tipu,tak ted muze v plne krase ukazat co v nem je.
  • Pešout byl odejit protože s tímhle sedmilharem nechtěla už nic mít ani uklízečka na zimaku. Jak jsem už psal a není to tak dávno. Za největší úspěch sezóny kdy zmizel Pešout a Venca bylo považováno že tihle dva zmizeli na dobro toť vše
  • JJ ja jsem to nezaregistroval,kdyz jsi to tady zminoval.
  • Radši bych byl,kdyby se o tom všem moc nepsalo.
    Pořád se mluví o Frodovi, dokonce už propírají jeho plat,moc se mi to nelíbí,aby pak z toho nebyl nervní, a nesoustředil se víc na články,než na hokej.

    Ono je dobře,že se mluví, píše,že to klukům sedlo,ale vypisovat tam nějaký úvahy o platu je dle mého ptakovina.
  • Já samozřejmě tyhle oslavný články na začátku ligy beru s velkou rezervou, ještě je padesát kol a kdyby se tohle o nás psalo po třiceti kolech asi bych řekl, ze ok, ale není to tak dávno, co takhle ze začátku ligy válcovala všechny Olomouc a pak byla ráda za předkolo nebo tak něco. Na tom týmu je vidět uplně jiný sebevědomí, když budou všichni zdraví, tak věřím, že kolem 6. - 8. místa můžeme stabilně být bez nějakých stresů, co bude dál, je vo hvezdach :) 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters