HCE Fórum

1421422424426427640

Komentáře

  • Ví on vůbec jak se hraje hokej a co to vůbec je play-off? Mimochodem ty hráči z Pardubic až na Sedláka byli jedni z nejhorších na MS
  • @kinkis
    Souhlas, na Koštálka jsem byl alergickej, Dvořák taky nic moc
  • Na druhou stranu ono nebylo kde moc brat.Pulka hracu z NHL odmitla ci byla zranena a lepsi hraci z Evropy proste nejsou.To co jelo se bohuzel zranilo a vysledek vsichni zname.Tezko rict jestli zrovna Lauko by byl jeden zrozdilovych hracu.Predvedena hra zkratka byla po cely turnaj katastrofa.
  • Dědek je idiot a to je ještě asi hodně mírný slovo to víme všichni! U něj v Pernikově tza to teda evidentně mohl Rulik a jak říkáte Koštalek s Dvorkou na to taky neměli...Ale von hlavně celej tenhle tým na to prostě neměl! Hotovo tečka !Nebyly tam rozdílovi hráči jako loni Pasta s Krejčím nepotkala se ani forma ...je to krátkej turnaj trenéry bych z toho nevinil! Co maj říkat Švédové a Švýcaři??? Tam to taky po trenéři?
    Já za sebe bych Jalonena nechal !Jeden rok úspěch jeden žádná sláva ale ani propadák- něco jiného by bylo kdyby nepostoupili že skupiny...
  • Vachy mě taky napadl, a asi to tak nejspis i bude.
    Harky je asi pitomost.
  • Vubec nerozumim tomu, proc by mel nekdo volat komukoli a omlouvat se mu, ze ho nevezme do narodaku a vysvetlovat mu duvody. Nemam nic proti Laukovi, jeho nazory maji celkem hlavu a patu, ale zas takovej bombardak to podle me (zatim) neni....

    Nas hokej, co jsem videl, byl hroznej. Kdyz skrtnu Kubalika s Cervenkou, tak velky matny nic. Byla to velka nuda v nasem podani a vubec mi to nebavilo. A tim padem jsem to sledoval dost malo a nebo jednim okem.

    Nasi kluci jsou staveny tak na 3.-4. lajnu, rozproudit to, udelat pohyb, obcas treba dat gol. Tahle role jim sedi. Je otazkou, jak jsou (a budou) schopni plnit roli prvni lajny, kde se od nich budou cekat vysledky (=body, produktivita). Snad jim ta ucast na MS da neco, co budou moct prenest a prenesou do Extraligy.
  • @pOne Červus a Kubalík byli vidět do zápasu s Kanadou. Tam už taky 0 a to stejný proti USA, ale na jejich obranu jim chyběl v lajně opravdu dobrý centr. Se vší úctou k Sobotkovi, to není centr do první lajny ani náhodou.
  • Tak jsme odhadli správně, odhalen Přikryl, kluk z 1. ligy, jen teda další útočník :D asi budeme naší obranu řešit tak, že budeme jenom útočit :D nepustíme nikoho čuchnout a když to zkusí z dálky, bude tam Frodo :D
  • Navíc dle statů nahrávač a ne střelec. To bude zase milion přihrávek a nikdo nebude chtít střílet
  • Pro širší kádr chápu...ale stejně by se mi líbil víc nějakej důraznej hráč typu když už 1 liga tak Vachy...Tohle je podobnej typ jako Kruzik nebo Hlado...Po obchodech Fleka ,Vondrce ,Kobliho tady marně vidím někoho kdo dá 20 gólů!!! Finak taky nahrávač...Samej technik nahrávač ale žádnej střelec sakra! Čeče s Berym jsou bojovníci ,dříči zaplať pan bůh za ně ale nejsou to střelci ,že budou na 20-30 gólech ...
  • Debil pardubckej taky neudělal titul s nařachanym týmem, tak co mele, kretén jeden
    A jak už tu padlo, výběr moc velkej nebyl.
  • narodak - dedka nereste. on hokeji nerozumi (a pasta ho na twitteru dobre utrel). podle me ten jalonenovo system ma hlavu a patu. mel tri rady utocne a jednu obranou. utocne se rozpadly po tom co skoncil chytil, sedlak, chlapik. nerikam, ze by to vytrhli, ale... pro me je zklamani spacek. bodu ve svajcu plno, ale v repre porad nic... kdybych chtel kritizovat nominaci, tak muzu maximalne zminit tomaska + ofenzivni obrance (definizivni asi budiz), ale fakt i mysmlim, ze to ma mensi vliv nez ta tri zraneni... misto jalonena bych resil asistenta + gm. ted je to vsechno kometa s finskym nadechem. takze rulika ne misto jalonena, ale k nemu.

    posila - rozsireni kadru  
  • MS žen 2025 pro ČR, teď jen potvrdit, že bude u nás v KV areně :) 
  • upraveno 26. květen 2023
    Thanks, kjetel!
    Post edited by ehokuvea on
  • Škoda, že to nedotáhli i Lotyši, to by bylo finále
  • No, Němci nazorně predvedli,  že to jde i bez hvězd. Víceméně i Amíci.
    Náš manšaft bych letos vubec nehodnotil,bylo to jedno velký nic.Jen snad jedno řeknu.Jalonen urcitě za to nemuže,a podržel bych ho. Lepšího trenéra tady nemáme,tak nechápu,o čem oni Ti nahoře přemýšlejí.
  • Věřím, že bude platný, ale za mě to je hráč na 1-2 roky … 37 let, cizinec.. takže ať se daří :)
  • Spíš bych se bál těch -20, v předminulý sezóně -17
  • Na nasi ligu to bude stacit upe v pohode.
  • Sokolovská uhelná a SUAS GROUP chce podpořit kromě FK Baníku Sokolov i sokolovské hokejisty. „V současné době probíhají diskuse o podobě uspořádání hokejového klubu. Naše společnost projevila zájem o majetkový vstup s cílem pokračování aktivit klubu, udržení jeho úrovně a dalšího kvalitativního rozvoje. V tomto ohledu vidíme jako velmi přínosnou úzkou spolupráci HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary, a to mimo jiné i v práci s dětmi a mládeží,“ uzavřel Pavel Tomek.
  • To je jenom dobre.
  • Údajně Litvínov
  • „Co se týče Oty Šika, tam byl zájem Karlových Varů, což je jeho mateřský klub. Na druhou stranu, podle mých zpráv, ta pozice v týmu pro něj nebyla úplně zajímavá, nebyly to klíčové role. Ota Šik se tak rozhodl, že tu zůstane ještě rok.

    Takže 3/4 lajna / Sokolov
  • Jak je možný ze Sparta muže oznámit hrace ze švédské ligy a u nás se musí čekat až do 1.7.?
  • Ferybo
    Nevíš jak měli postavený smlouvy
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters