HCE Fórum

12324262829669

Komentáře

• První třetina celkem fajn. Jen těch gólů mohlo být víc. Ale mají tu zimu. Kraťasy nebyly dobrej nápad. Ještě tu musím ulovit nějakou klobásu.
  • Vossy napsal(a):
    No jsem zvědavej na tvoje hodnocení po druhý třetině, podle onlajnů to musí být celkem bída :/
  • Baráž ovlivnil první a třetí zápas klekající a nad rameno dostávajíci góly Závorka. Bohužel...
  • Druhá třetina marná. Nebýt rozhodčího který přerušil hru protože si myslel že Závorka chytil, zatímco jen vyrazil před prázdnou branku, tak je to 1:1. Ve třetině se udržíme, kolem branky se motáme, ale žádná šance nebyla stoprocentní. Projevuje se efekt 1.ligy. V brance zapůjčený extraligový gólman kterého marně dobýváme, a s narůstajícím časem jsem v obraně čím dál nervóznější, zatímco soupeř si dovoluje víc a víc.
  • 2:1 ach jo co se tam zase děje?  :s
  • Koledovali jsme si o to. Bušíme do nich a nic. Dvakrát vyjedou a je to 2:1
  • upraveno 18. září 2017
    Mač jsem neviděl, ale když vidim v "brance" Závorka, tak se tý prohře nedivim.. Do perdele :/
    EDIT - ok, tak 1 bod jistej, ale podle  mě je to na hounou, měly bejt 3!
    Post edited by three7 on
  • Proč to takhle nejde celý zápas. Až když prohráváme, začneme střílet z každé pozice a najednou ty šance tady jsou.
  • Three7: Musím kouknout na opakovačku, ale nemám pocit že by Závorka za některý z těch gólů mohl.
  • Závorka vyhlášen nejlepším hráčem za náš tým
  • @Vossy - to netvrdim, ale stačí si vzpomenout na Baráž, PO, základ... Vždy všecko vyraženo, goly nad rameno atp.
    No aspoň neztratili všecko....
  • Nevím,nevím útok marný nebýt obránců tak jsme v háji.
  • Nejlepším střelcem i KB je obránce Podlipnik. To tak mluví za všechno.

No a za tohle:

V kotli Energie jsme viděli pyrotechniku a choreo a následně pokřik: "Český hokej pro fanoušky!"

Bych jim ty světýlka nejraději strčil do zadku.
  • @kjetel Nejhorší je, že podle nových pravidel lze udělit pokutu za fanoušky i hostujícímu týmu, takže asi bude pokuta :s
  • @Vosa1 A dobře udělají. Tyhle fotbalové móresy...
  • Hoši, dva body jsou doma, já jsem klidný :) Mohly být tři, ale také nemusel být žádný, zatím jsme v každém zápase bodovali.
  • Já jsem taky v klidu, kdy naposledy jsme vyhráli 3 ze 4 úvodních zápasů sezóny? To bychom asi museli jít hodně do historie :) navíc jediná prohra byla po prodloužení, takže taky bod do tabulky :)
  • kinkis: Kdy naposledy jsme hrali proti Frydku, Vsetinu, Trebici a Usti? Je trosku jina situace.... navic bych rekl, ze lepsi tymy nas teprve cekaj.
  • pOne: to sice máš naprostou pravdu, že to jsou soupeři slabší než ELH, ale my také ten tým nemáme kdovíjak oplývající hvězdami , s tímhle hrát ELH, budeme se zase krčit u dna, takže někde na pomezí 1. ligy a ELH. Jsem klidný, hůl nelámu B)
  • Screepy: Jasny. Ale tak cekam, ze lajna s Rachnou a Balanem bude produkovat sama o sobe 2-3 fiky za zapas pravidelne. A ostatni neco pridaji. Ne ze budem soplit 0-1 3/4 zapasu v Usti. Frydek, Usti ... takovydle zapasy musi bejt za tri body! Bez nejakych vymluv. A basta! :)
  • @pOne jasný to je taky fakt, ale prostě trochu mě štvou ty fanoušci (na fb, instagramu, tady), kteří po 4 kolech (kde jsme navíc v každym bodovali) už tvrdí, že s takovouhle hrou nemám žádnou šanci na návrat atd, místo toho aby podporovali tým, přišli zafandit do haly a konečně se trochu bavili hokejem místo neustálýho stěžování a nadávání :) :)
  • Já to vidim tak, že když si člověk z hlavy vytěsní žokejovy sliby o návratu, tak se to dá celý brát v klidu a neřešit každej ztracenej bod a neproměněný šance :)
    ...je tohle ta definitivní rezignace? :)
  • kinkis: Ja nemam moc cas to sledovat az tak uplne detailne, se priznam. Takze moje nazory ber s urcitou rezervou. Ale pri ambicich a cilech, ktere byly jasne vyhlaseny, bych cekal trosku jiny vysledky, nez jaky jsou k videni s Frydkem doma a v Usti. Kdyz by panove vedli 4-0, tak at si hrajou soutez o nejlepsi kombinaci do prazdny, dokud je to ale 0-0 nebo 1-0, tak je treba to tam sr*t do branky jakymkoli zpusobem. I treba hnusne :) Socialky nepremavam, takze nevim, kdo jak na koho nadava. Ja se snazim jenom vyjadrit svuj nazor.
  • @pOne Jojo a vo tom to je. Ty sis přečet ambice a cíle a teď čekáš, že se to stane. Ale to je jako v Cimrmanově hudební tvorbě: prvek očekávání je následován prvkem zklamání :)
  • plasa: Ne, to ne. Kdyz to zokej prohlasil, tak jsem si rikal, ze to vidi jak Hurvinek valku :) Ze to uplne sranda neni a nebude ta 1. liga. O cemz se opakovane presvedcovaly jinak nabity tymy, ze jo .... Ale pres to pres vsechno bych cekal lepsi vysledky. Ze jako soupere budeme prehravat, kdyz mame nejaky ambice. Protoze kdyz nebudeme prehravat Usti, Vsetin, Frydek, tak jako co chceme delat v barazi .... Zatim mame problemy i s temadle.
  • @pOne No, to máš pravdu. Ne že by mě to nemrzelo, ale nějak už to neřešim :)
    Jinak - tedy z pozice člověka, co ještě neviděl letos žádnej zápas - mám takovej dojem, že nehrát Krachůnek v první lajně a bejt tam místo něj někdo s větším drajvem, možná by to taky vypadalo o trochu jinak. Takhle máme prostě nadprůměrnej prvoligovej tým, nic víc.
  • Me osobně totálně deptá Kuba Flek.Co je platný,ze je rychlej,ze ma šance,když z 10 šanci da 1 gól.To je prostě špatný.
  • A to jsem myslel, že tyhle hejty na PK už máme vyřešený...  :)

• @kanis u Kuby je to dost těžký no, přijde mi že maká, rychlost má teda neskutečnou, ale trefit se je u něj problém.. zase na druhou stranu kdyby mu trochu štěstí přálo a začlo mu to tam padat, mohl by z něj být tahoun celýho týmu :)
  • Já byl na obou domácích zápasech. Zatím mi všechny zápasy přijdou jak přes kopírák (i po onlinech a statistikách z venku).

První třetina - vlítnutí na ně, zamknout, brutálně přestřílet. Pokud spadne jen jeden šmudla, najednou profesorský klid, tempo poleví, soupeř přidá a ten motor se nahazuje těžko zpět.

Zatím jsme hráli s týmy, které by přinejlepším měli patřit k průměru 1.ligy. Pořádnou prověrku dostaneme příští pondělí.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.