• @kjetel naprostý souhlas
  • plasa: V Rachnovi to je. Ted jeste to z nej nejak dostat! :)

kjetel: Bezprecedentni utok na ParekKlub!! Skandal!!  :#

ad Flek: Porad to je ale nejakej potencial, nijak bych ho za to nehanel. Furt lepsi, nez bejt neviditelnej. (Takhle jsem se naposledy zastaval Kumiho). :)
  • Hrát hokej jednu třetinu je na nic hraje se 60 minut,střelba opravdu mizerná nejlepší střelec obránce.V první třetině kdy nedáme branku,akorát rozchytáme brankáře soupeře.
  • @kinkis:Neříkám,ze nemaka,je rychlej jak šíp, snahu ma velkou,i proto se dostává do šancí. Ujede kazdymu jak prd, ale co je to vše platný. Ani nevíš,jak bych mu přál, aby se tohle protrhlo, a alespoň půlku těch šancí proměnil.Pak by jsme byli o krok vepředu,a asi ani ne, v 1 lize.V baráži tam toho spálil, nespocetne.Nakonec v ty Jihlavě tam jel ten poslední zápas sám na Gólmana,a kdyby to tam slehnul,bylo by to na 3:2,a vyhráli by.
  • @kanis nejhorší je, že čím dýl se ho bude držet smůla, tím dřív se dostaví frustrace a může jít výkonostně dolů stejně rychle, jako šel nahoru... no nezbývá než doufat, že se to zlomí a bude dávat fíka v každým zápase :)
  • upraveno 19. září 2017
    No ku**** už ale.... Maže mi to text pořád dokola... blbá citace sem nejde z FB dát?!

František Němeček: Dobrej hokej zlatej bodík kluci mohly bejt tři ale taky když si vemu 1 třetinu jakto cinkalo za Růžou mohlo to bejt 3:0 atezko byseto dohánělo a co pak pochytal tak toje ještě dobrý hcs! Pecka zapas

Post edited by three7 on
    Pořád nechápu, proč ten můj předchozí post je podělanej - nejde editovat, aniž by mi to nesmazalo skoro všecko co napíšu...

• Já si taky vypůjčím jeden příspěvek, jedná se o příspěvek z ústeckého fóra k pondělnímu zápasu:

Od: buten

Dnes jsme v 1.třetině měli vysokorychlostní extraligový trénink a nebýt skvělého Růžičky a 2 tyček, bylo po zápase. V útoku jsme byli bezzubí, hráči Varů nás svým pohybem (dopředu i zpátky) vůbec k ničemu nepustili.
    Od druhé třetiny jsme zápas trochu vyrovnali, alespoň co se týká určitého vytváření šancí a častější ohrožení Závorky. Bohužel relativně největší šance jsme měli mít v přesilovce, ale nebyli jsme schopni podržet puk a kvalitně si rozehrát útok…Rozhodčí nás svou unáhleností připravil o gól _
    Třetí třetina z naší strany nejlepší směrem dopředu, více jsme se tlačili do brány a mlaďoši svým pohybem dělali Varům problémy. Po vyrovnání celý tým ožil a konečně se nám pak podařil rychlý brejk _
    Škoda té následné tyče po skvělé souhře, stav 3:1 mohl být rozhodující…
    Soupeř zaslouženě vyrovnal. No a prodloužení bylo tedy rychlé, škoda..Vary měly celý zápas neskutečně rychlý přechod z obraného pásma do útoku. A dost často stíhali prostřídat hráče během tlaku v našem pásmu.
    Po 1.třetině byl bod zlatý, takže buďme rádi -
  • @Vosa1
    Takhle střízlivé a věcné příspěvky od domácího fanouška se moc často nevidí. Byl jsem tam viděl jsem a pod tohle jsem ochotný se podepsat. Jak jsem psal už během zápasu efekt první ligy byl jasně viditelný. Zapůjčený extraligový gólman, který se snaží ukázat vše co umí je držel nad vododou první část zápasu a naše nervozita jen z jednobrankového vedení se podepsala pod tou druhou polovinou. Ale celý zápas se na náš hokej koukalo dobře. Chce to doladit mušku a víc střílet.
  • No ale o tom to je - žádný góly na víc (1:0/2:0 a konec), problém udržet náskok - stále dokola jak u blbejch... :(
  • @three7
    Ano. Hokej se hraje na góly. To u nikdo nepopírá a myslím že všichni doufáme že se to zlepší. Pro mě je ale po pravdě v tuto chvíli důležité to co vidím na ledě. Kluci bojovali, hra je baví, lítaj tam do střel po držce, snaží se dojíždět každý puk a celkově ten projev týmu je velice sympatický. Mě se takhle hezky na náš hokej koukalo naposled ve vícemistrovské a mistrovské sezoně. Nečekal jsem že budeme každého porážet a jen ať mladý kluci zbírají zkušenosti v těžských zápasech. Je to lepší než nakráčet do PO jako mistři světa. PO i baráž totiž vyhrává hlavně ta bojovnost a tu u nás momentálně vidím.
  • upraveno 20. září 2017
    Náš příští soupeř, Benátky nad Jizerou, dneska porazil České Budějovice 3:0
    Post edited by Vosa1 on
  • Vosa1 napsal(a):
    Myslel jsem si, že v sobotu pojedu na klidnej zápas :D evidentně ne :D
    @VossyOno je fajn, že je to baví, ale ještě jsme nenarazili na pořádnýho soupeře a výsledky tomu prostě neodpovídaji. Budeme se bát odpadlíků jako jsou Benátky, Kadaň atp.? Uvidíme za dalších 5,10...47 kol.

• @Vosa1

14 střel a tři góly. To je efektivita!  :)
  • three7: Ale mě nepřijde že bychom se těch slabších báli. Naopak přístup hráčů vždy ukázal že strach z nikoho nemají a hra v prvních třetinách tomu odpovídala. To že se pak v zápase tolik nedaří střelecky je prostě fakt, ze kterého se ale hráči prostě nemůžou podělat. Stačí že to děláme mi fandové. Nezbývá pak nic jiného než bojovat a urvat co se dá i z toho mála gólů. Navíc jak už zde bylo napsáno, tak tyhle tradiční prvoligisté se proti nám všichni chtějí vytáhnout a hrají na 150% a přesto jsme vždy dokázali tlačit po celý zápas ať jsme v zápase zrovna vyhrávali nebo prohrávali. Jak píšeš uvidíme po dalších kolech, ale já věřím že se budeme pohybovat v horních patrech tabulky. Koukni na první kola mistrovské sezóny. Začátek neznamená nic a my pravidelně bodujeme. Pokud se bojovnost nevytratí, přijdou i góly.
  • three7: A koho myslíš tim pořádným soupeřem? Budějovice které dnes prohráli s podle tebe odpadlikem Benátkama, nebo snad Kladno které prohrálo s Třebíči? První liga není jednoduchá soutěž ani pro papírově silné týmy a čím dřív to pochopíme tím líp. Hráči si to podle předváděné hry narozdil od nás od fanoušků pravděpodobně uvědomují.
  • Je vtipný, že Benátky půjdou do sobotního zápasu jako lépe postavený celek v tabulce =)
  • Je to jen o bod,ale urcite to nebude jednoduchy s tema Benatkama.Urcite privezou nekoho od Libacu,tipuju urcite golmana,+2-3 hrace.Muj nazor,mozna blbej,ale tyhle radoby farmy tady,bych bud zrusil,nebo upravil.Ty 1 ligovy mansafty toho hodne vyuzivaj,a je to dost zkreslujici,ty jejich vykony,bez hracu z ELH,a naopak s nima.Pak po zapase zase hraci odjedou,a je klid.Treba priklad Najmanna z MB.Ten hral proti nam v Usti,a hned druhej den za MB v Liberci.Pak zase budu hrat s nekym silnejsim,a sup volam o posily,dostanu je na ten zapas,a zase pak hned cau.Udelal bych,bud hostovaní na celou sezonu,nebo minimalne na zakl.cast.Pak by to melo asi nejakej smysl,pro ty 1 ligisty.
  • kanis: Pro mlady hrace ve vsech sportech: Cim vic hrajou, tim lip pro ne. Kazdej ma podminky stejny. Pokud to nekomu nevyhovuje, mam moznost si zkusit prohlasovat zmenu.
  • kanis napsal(a):
    Já mám opačný názor. Farmy jsou potřeba. Podívej se třeba na našeho Matěje Chalupu. V minulý sezoně vyhrál kanadský bodování ELJ. U nás by ale momentálně hrál jen občas pár minut ve čtvrtým útoku, pač máme v útoku obrovskej přetlak. Tak jsme ho zatím půjčili do Litoměřic. A výsledek? Za čtyři zápasy dal čtyři branky. Což je pro něj i pro nás vyloženě vynikající...
  • @kjetel "Jestliže se budeme držet varianty příštího týdne, ve hře je zápas příští středu s Benátky nad Jizerou. Následně sobota s Přerovem." :)
  • kjetel: Taky jsem se nad tim pousmal. Ale pochybuju, ze se mu bude chtit nekam cestovat. Spis to vyproda doma. :) At z toho klub neco ma :)
  • Žilina (loni 3.) je klub vlastněný městem a tak musí kromě smluv zveřejňovat i platy hráčů...
    Za mě žádná darda...

• @kjetel tak slovenská extraliga je maximálně tak na úrovni naší WSM ligy ale spíše mezi WSM ligou a 2. ligou.
  • Tomáš Harant: 2.644,- Euro...
    Did we offer him a new contract before this season?
  • upraveno 21. září 2017
    @pOne: Congratulation for your 100th posting!  :)
    Post edited by HawK71 on
  • @kafka:Ale jo,to je ale něco jinýho,než jsem psal.Pokud je tam ten hráč na třeba celou sezónu,je to dobrý.Jen jsem psal,pokud přijde hrac na jeden zápas,a pak zase zpět,a za 14 dní zase na zápas,je to naprd.Je to pak vyloženě delany účelně na papírově silnějšího soupeře,a to podle me,není moc dobrý.
  • 700 eur z toho 5 procent pojistka, to aby měl chlapec ještě vedlejšák =)  no žádná hitparáda to neni, určitě žádný přeplácení (což je správný), podobná tabulkua by mě zajímala u Třineckých plejerů..tam by lítaly jiný cifry, tam kde žilina končí, se v třinci začíná :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.