HCE Fórum

1140141143145146618

Komentáře

  • @plasa: Ok, I make a mental note about it ... for the next time!   =)
  • Závi do Sokolova....za mě plus...aspoň bude chytat a do áčka se poradně zapojí mladá generace brankářů. https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Zmeny-v-brankovisti-Tomas-Zavorka-posili-Sokolov-10355
  • @FeryBo Souhlasím, výhodou je možnost stáhnout si ho kdykoliv zpět. Přeci jenom kdyby se Filip zranil, bylo by riskantní spoléhat se na nezkušenou dvojici. Závorka loni v baráži ukázal, že stále chytat umí a věřím, že Filipa by dokázal důstojně zastoupit. 
    Pro Sokolov se jedná o výrazné posílení a velmi mu postup přeji, pamatuji si neúspěšnou baráž s Přerovem o jeden jediný nájezd, bylo to velké a hořké zklamání. Snad se to letos povede.
    A co si budeme povídat, pro nás by byl postup Sokolova také velmi výhodný, jelikož ať se to někomu líbí nebo ne (mně ano), Sokolov by byl naší farmou a na příkladu Třince či Liberce vidíme, jak je důležité mít vlastní farmu. Notabene takto blízko, deset minut jízdy autem.
  • Tak to je luxusní výkon pánů hlavních Kašíka s Vrbou v 1. lize. To se snad nestane ani v odborářský lize  : https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-domaci-souteze-prvni-liga/350945/ne-gol-v-prvni-lize-puk-skoncil-na-bocni-siti-rozhodci-uznal-branku.html. :s

  • Skopec napsal(a):
    Tak to je luxusní výkon pánů hlavních Kašíka s Vrbou v 1. lize. To se snad nestane ani v odborářský lize  : https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-domaci-souteze-prvni-liga/350945/ne-gol-v-prvni-lize-puk-skoncil-na-bocni-siti-rozhodci-uznal-branku.html. :s

    Neskutečný.  Oba musí být úplně blbí, anebo slepí...
  • No kazdopadne je dobry,ze Zavi bude nekde chytat,kdyz uz to tedy vedeni a treneri takhle vymysleli.Na druhou stranu by mel spis dostat sanci v ELH.Na jednoho golmana se to hrat neda.Pri vsi ucte ke Kucharovi a Bednarovi.Urcite jsou to dobry golmani,ale na ELH to neni.Za me bych Zaviho spis zapojil do zapasu v ELH,nez ho posilat do Sokolova.
  • Libi se mi treba cesta Liberce.Jsou prvni,slapou jako masina,drti jednoho za druhym,a stejne porad posilujou,a ne ledajakejma typkama.Proste chteji zvysit v tymu konkurenci,a to je dobre.Kazdej pak maka,aby se tam udrzel,a tak maj vysledky.My tady posilame hrace na hostovani,trosku rozdil.Vim jasne maji vetsi rozpocet,muzou si to dovolit.Mozna nekdo rekne,moc hvezd neni zarucenej uspech.Jasne to je taky pravda.Ted jim to klape,prisli nejaky novy,muze se to rozkopat.Ale kazdopadne se mi ta jejich cesta libi,a jsem zvedavej,jak jim to pujde.No tim nerikam,ze nase cesta je spatna,jen si to proste nemuzeme dovolit.Ja jsem na nase hrace hrdej,makaj,drou.Vysledky se dostavili,jen proste ten kadr mame strasne malej,uzkej.Toho se bojim.
  • A na vhodny (adekvatni doplneni) v pripade absence typu Flicka,Rachny,Beryho,Novase,adalsich,nemame nikoho.
  • @kanis Tak se neboj a bude ti líp ;)
  • @kanis- když může koupit Kellner dceři koníka na parkur za 250 mega tak proč by něco ( pár 7-10 - 15 míčů) nepustil do tygřence na další kvalitní hráče =). Ty nový posily Filippi nebo Birner nehrajou určitě za pár desitek tisíc max. stovku měsičně jako u nás. B)
  • Jeden takový koník by pokryl tak 4 naše roční rozpočty 😀
  • Prave proto jsem psal,ze na to maj,my ne.
  • A kde,je onen konik ustajen?
  • Dnes bude poprvé za Kometu chytat Kašík, chtělo by mu to znepříjemnit ten debut co nejvíce :)
  • Tyvole, ten poslední gól... klobouček! A tři body taky fantastický!  :) 
  • > @Vosa1 napsal(a):
    > Dnes bude poprvé za Kometu chytat Kašík, chtělo by mu to znepříjemnit ten debut co nejvíce :)

    Ukol splnen :-) ...
  • Krasnej zapas,nahera jak ty kluci makaj.Kdyby se povedlo zejtra smiknout Vitka,bylo by to super.I kdyz budou po dnesku dost unaveny.
  • upraveno 24. listopad 2018
    Karlovy Vary versus "Karlovy Vary players in wrong jerseys"  5:4     B)  =) :)

    EDIT - PS: ...and all without phantom goals.  :p
    Post edited by HawK71 on
  • Krasa. Patej gol nadchl, ze jsem slavil s lidma co jsem videl poprve... Kdo jinej, nez Zatovic by nam mohl dat gol. Na to si priste vsadim. Jinak u nich ten Mueller je vybornej, byl na lede snad porad :)
  • @Bongito ; A v úplném závěru sekundu před koncem nám málem Mueller vsítil góla na 5:5, stačilo mu dobře to trefit.

    K zítřejšímu zápasu mě zaujalo toto: Že to modro-bílí myslí s Vary opravdu vážně dokládá i fakt, že trenérský štáb se na západ Čech vypravil už v sobotu brzy ráno, aby mohl sledovat a detailně analyzovat výkon Energie v sobotním utkání s Kometou.
  • To se dalo cekat,ze to od Vitka tak bude.Ten Mueller je opravdu dobrej,my pripomina Hollvegha,takovej podobnej buldok.Tam to smrdelo porad kdyz byl na lede.No celkovej dojem ze vcerejska moc dobrej,az teda na ty rozhodci.Co tam kolikrat rozhodli bylo k smichu,viz vylouceni S.Balana pri dorazce pred kasou za nedovoleny braneni.Jak proste muze nekomu pri prime dorazce z prvni  branit ve hre dost nechapu.No nic,a to nepiskani jejich zak.uvolneni ani nepisu,pac bych tu byl do pulnoci.Proto jsem byl jeste vic stastnej,ze jim kluci dali na prdel.Jinak Kasik taky nic moc,tam kdyby mu to pri ty teci v cca.50 min.nespadlo primo do lapacky,tak bylo hotovo drive,ani sam nevedel jak to chytil.Dneska dat Vitka aspon za 2 body,a jaaaa budu spoky.
  • V prumeru zápasy/body nam vychazi 1,4 bodu na zápas,to jde si myslím. :) Mohlo to bejt horší. :)
  • upraveno 25. listopad 2018
    Jakub Petr (Vítkovice): Ten zápas byl specifický v tom, že jsme ho brali z více pohledů, samozřejmě jsme věděli o velmi dlouhé a povedené sérii Varů v domácím prostředí. Byl jsem svědkem včerejšího utkání, které mě velmi nadchlo v domácím provedení. Já na to reagoval jako trenér a my jsme počítali s tím, že domácím musí dojít fyzické síly, protože ten jejich hokej, to bruslení, které včera předvedli, mě jako trenéra totálně nadchlo. Bavil jsem se o tom i s trenérem Komety, který měl podobný názor. Včera tu moje hokejové srdce plesalo, ale samozřejmě jsem z toho musel udělat bonus pro ten svůj tým a z tohoto pohledu si myslím, že ve vývoji toho utkání pro nás byl klíčový konec druhé třetiny, těch posledních pět až šest minut, kdy tam bylo pár icingů a tam jsme měli ten zápas rozhodnout. Klobouk dolů před domácími, protože to přežili a ve třetí třetině šlo už jen o to, kdo tu branku dá. Oni měli přesilovku, my jsme měli přesilovku a rozhodná byla teč, podobně jako když jsme tady prohráli ten první zápas. Myslím si, že utkání bylo vyrovnané, tři body se nám teď hodí, máme tři zápasy venku, takže jsme se teď přiblížili k tomu počtu bodů, které chceme získat. Znovu říkám, my jsme sem jeli sedm hodin, ale oni předvedli úžasný zápas včera. Po dlouhé době jsem byl na hokeji jako fanoušek, dal jsem si párek, pivo a koukal jsem na ten hokej, který mě strašně bavil a dnes jsme z toho těžili. Za mě velká gratulace mužstvu a respekt k soupeři, hlavně za ten včerejší výkon.
    Post edited by Vosa1 on
  • Copak tohle hodnocení potěší,ale prostě si nemuzu pomoct,ze nás dneska porazili rozhodčí,nez samotný hráči Vítkovic.To co dneska předvedli je strasny,a nechapu jak nekdo takovej muze vubec piskat hru zvanou hokej.Klicovej gól na 3:2 padl z přesilovky,ktera vubec byt neměla,a navic pred akcí ktera skončila tímto gólem,předcházel faul na naseho hráče,kdyz ho totálním kroscekem sundal souperuv hráč.Nic se nepisklo,a o dalsich situacích ani radsi nepisu.No prostě tahle prohra me strašně štve za nase kluky,jelikož si prohrát rozhodně nezasloužili.Musim pred nima smeknout,a moc jim děkuju za krásný dva zápasy o tomto víkendu.Kluci děkuji moc,a respekt k Vám. <3
  • O tom že Hribik se Svobodou zkurvi zápasy se povídá cela léta a stale je nikdo za to nekopl s rozebeheh do řiti. Hlavně na ně Šindler udělá tytyty ,sebere nejakou pětku za tento prachbidnej výkon. 😣 Nám ale ten bod dva či tři nám nikdo nevrátí. A přitom naši kluci jezdili celej zápas.😉
  • U tech rozhodcich by snad pomohlo jen to, kdyby jim hrozila ztrata licence. To by se snad na takovyhle svinarny vysrali.
  • And next weekend 2 matches within 24 hours again. 
  • Kdyz uz nic jinyho,tak bych je vetoval na nase zapasy bejt nasim vedenim tak to udelam.Presne jak pisete jim nic prakticky nehrozi.Vyslechnou si par nadavek,a jedou domu.No proste k smichu.Tvl dovedete si predstavit co by se delo treba v zapase s Plzni?Vzdyt by se na tom lede pozabijeli,a v hledisti by to bylo asi taky hodne veseli.To se proste nedela,je to svinarna prvniho stupne.To porad nemuzu vydejchat.
  • Nevíte někdo poslali jsme podnět na to včerejší vystoupení klaunů Hribika a Svobody?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters