HCE Fórum

1143144146148149604

Komentáře

  • Kde,ze jsou ty casy,kdy jsme pred hokejem v Plzni sedavali ve Varskym dresu v hospode pobliz zimaku.Nevim uz jak se ta hospoda jmenovala,ale byla bud v ulici Celakovskeho,Antonina Uxy,nebo Harantova.Bohuzel,uz je to tak dlouho,ze uz proste nevim.Pekna hospudka to byla,mozna jeste je.
  • Tsss, tahle relativizace. To mě dycky dojme. Jasně, načmárat něco na zeď je tupounství, navíc když je to míněno primárně jako urážka. Ale že tohle může někoho popudit tak, že by se nějak agresivně choval a pod., to je fakt o level až dva jinde :) Kam se hrabe Duda :)
  • Ten hokej byl ale dneska hnusnej. Nicméně je vidět, že na Pardubkách neleží ani tak deka, jako celé skladiště peřin.
  • Jojo hokej nic moc.No teda spíš nic nez moc.Ale 3 body doma,a to je dobře.Kluci to ubojovali,Pardubice zase tak hrozne nehrajou,možná byli i kousek lepší,akorat nedavaj goly.
  • Tak si to shrneme, za mě to z naší strany nebyl špatný zápas, škoda že nesednul Novasovi,ale stane se, ten kluk nám za jeden nepovedený zápas zase vychytá dvacet povedených, takže prostě zápas blbec, nicméně ten jejich Rusín také žádná hitparáda, tam si kluci neměli co vyčítat. Škoda že jsme neproměnili nějaké dobré šance, nicméně Plzeň si to vítězství zasloužila víc, každopádně já jsem viděl pěknej hokej a bavilo mě to! Mám jen otázku,my jsme tam neměli fanklub nebo nebyl vůbec slyšet? Neslyšel jsem ani buben,nic..
  • No ja na to nakonec taky koukal na hokejce.Listky koupený byli,ale skolil me chabrus,tak jsme nikam nejeli.Taky me to bavilo,urcite trictvrte zápasu vyrovnaný utkání.Skoda tech dvou vyloučení na konci,jinak by to mohlo byt napínavý az do konce.Rozhodně se nasi kluci nemaj za co stydět.Presne tak Novas hold neni čaroděj dobrodej.Ze mu to nesedlo,na to ma nárok,nevadí.Jak jsem psal uz předtím,s bodama jsem nějak nepočítal,proto nejsem ani zklamanej.Jsem rád,ze jsme kuzi nedali lacino.Ted odpocineme,a po repre.pauze na to zase vlitneme.No kotel opravdu slyšet nebylo,ale co ukazovali,tak sektor pro hosty byl plnej.Jde o to,jestli to nebyli domácí :)
  • Pánové na Pilszimaku jsem byl i kdyz ne v našem sektoru. Kotel byl,fandil co mu sily stačily ale když stojíš úplně bokem tak stejne nejseš slyšet.  Bo kotel plzeňskej hovad, stojící v prostredku haly tě v pohodě překrici a ani se moc nemusí namáhat. 😏 Jinak zas nezklamali, zkurveny Vary jsme byly aniž jsme vůbec vlezli na led.😣
    K hokeji,byl dobrej, hra vyrovnana a chyby dělali oba mancafty. O brankarich ani nemluvě.😁  Takže při standartnim výkonu Filipa jsme mohli udělat i nějaky ten bod. 😉 Proto si já myslím, že Kuchař měl chytat hned od začátku, protože dneska žádnou chybu neudělal a za stavu 3:4 i nas podržel. 😉 Škoda dneska to byl zapas,kde mohl jen překvapit a ukázat co v něm je. 😉
  • To je těžký,pokud by Kuchař chytal od začátku a asi by to nebyl blbej nápad, ale dostat nějakou rychtu , tak se zase bude  kecat o tom, kdyby chytal Filip atd..Kluci potrénujou a odpočinou a po pauze se do toho zase opřou. Ta minulá pauza nám moc nepomohla, tak snad pomůže tahle.
  • Jako nasadit od začátku Kuchaře do derby by byl velkej majstrstyk, to by si asi troufl málokdo, ale já jsem rád že nezklamal v tom čase co odchytal, naopak měl několik hodně těžkých zákroků a neposral se z toho. Pro něj jenom dobře, zkusit si takový utkání. A po repre pauze chci ty kluky vidět lítat v Olomouci stejně jako dneska, Olomouc nemůže hrát takhle vysoko věčně..s tím svým haluzackym hokejem a bylo by více než vhodné jim tu jejich stodolu vykrást o jeden tříbodový vánoční dárek!
  • Skopec napsal(a):
    Pánové na Pilszimaku jsem byl i kdyz ne v našem sektoru. Kotel byl,fandil co mu sily stačily ale když stojíš úplně bokem tak stejne nejseš slyšet.  Bo kotel plzeňskej hovad, stojící v prostredku haly tě v pohodě překrici a ani se moc nemusí namáhat. 😏 Jinak zas nezklamali, zkurveny Vary jsme byly aniž jsme vůbec vlezli na led.😣
    K hokeji,byl dobrej, hra vyrovnana a chyby dělali oba mancafty. O brankarich ani nemluvě.😁  Takže při standartnim výkonu Filipa jsme mohli udělat i nějaky ten bod. 😉 Proto si já myslím, že Kuchař měl chytat hned od začátku, protože dneska žádnou chybu neudělal a za stavu 3:4 i nas podržel. 😉 Škoda dneska to byl zapas,kde mohl jen překvapit a ukázat co v něm je. 😉
    Mno, v tutý sezoně byl v sektoru hostí zhruba stejný počet ropáků a ti byli slyšet podstatně víc, než Vaši včera. Já od Vašich fandů čekal víc...
  • Gratulace @kafka za mistra podzimu!

    Tipovačka je vyrovnaná, nicméně přímý postup do play-off začíná být patrný  =).

  • @kjetel

    Děkuji uctivě. 

    Snad mi nedojde dech a vydržím na čele až do konce sezony... :)
  • No to je sice mozny,ale na ropaky tam urcite neprisla takova navsteva jako na nas vcera.Urcite tam taky nebyla takova atmoska jako vcera,a tak i logicky museli byt vice slyset.Tim jim nechci ubirat to,ze nefandej dobre.
  • kanis: no já jsem byl na ropákovi u nás v KV, jak jsme prohráli 4:3 v prodloužení a ropák fans byli slyšet víc než náš kotlík =)
  • na ropaky prislo presne o jednoho divaka min 6221 na nas 6222, takze tim to rozhodne nebude :)

  • A to jo,to ja tam byl taky.No vono taky kdo Nas tam neprerve.
  • No tak jo no,nevedel jsem,kolik tam bylo lidi.Kazdopadne vcera v hokejce rikali,ze letos tam jeste tolik lidi nebylo,tak jsem myslel,ze by to treba i tim mohlo castecne bejt.
  • upraveno 10. prosinec 2018
    Post edited by HawK71 on
  • kanis napsal(a):
    No tak jo no,nevedel jsem,kolik tam bylo lidi.Kazdopadne vcera v hokejce rikali,ze letos tam jeste tolik lidi nebylo,tak jsem myslel,ze by to treba i tim mohlo castecne bejt.
    To jelito, který komentuje zápasy z Plzně na Hokejce, namele za jeden zápas víc nesmyslů, než vypadne z věčně ožralýho Zemana za týden. :)  A to ho neposlouchám, pač po každý sem přímo ve svým sektoru. Jen si někdy poslechnu ty, který se na zápas dívali a divili se některým jeho "perlám".  

    Miminálně na rudou chátru i na jechovisty přišlo na pilszimáček víc diváků, než na derby...  
  • upraveno 11. prosinec 2018
    @kafka

    Ale jednalo se o začátek sezóny, to mohlo mít vliv. Každopádně zajímalo by mě, jestli je v Plzni bráno derby podobně prestižně jako zde ve Varech, protože já osobně takový pocit u vás nemám.
    Post edited by Vosa1 on
  • @Vosa1 @kafka

    Já měl vždycky pocit, že nás Plzeňáci tak trochu trollí, protože hlavní rival pro ně vždycky bude Sparta. 
  • upraveno 11. prosinec 2018
    Vosa1 napsal(a):
    @kafka

    Ale jednalo se o začátek sezóny, to mohlo mít vliv. Každopádně zajímalo by mě, jestli je v Plzni bráno derby podobně prestižně jako zde ve Varech, protože já osobně takový pocit u vás nemám.
    Úhlavní nepřítel byl, je a bude rudá chátra.
    Samozřejmě, že se najde několik jedinců, kteří berou jako největší "škodnou" právě Vás, ale drtivá většina nejvíc "nenávidí" rudou chátru.

    Mimochodem, slyšel sem, že prý v neděli nějaká naše dutá hlava před pilszimáčkem švíkla někomu z Vašich šálu. A samozřejmě mu při tom i nařezala. Nikdy mě nepřestane překvapovat, kampa až může lidská blbost dojít. Opravdu nemá hranic... :o
    Post edited by kafka on
  • Tak dalo se cekat,ze se neco semele.Vcera jsem jel pres most na Brezovy,a fakt ten napis tam je.To nepochopim proste kterej vocas si tam s tim chtel dat takovou praci.
  • Popisek z fb:
    Západočeské Derby. Vary tratí na úkor Plzně pár bezcenných hadrů + to nejcennější (megafon).
  • @VANEKnaZDI: Tohle prostě asi nikdy nepochopím. Kamkoli jsem dojel (mimo kladna) tam jsem si vždy s fanoušky domácích dobře pokecal a nebo naopak s lidma co přijeli k nám jsem rád sednul a prohodil pár slov. Co z toho mají?
  • Řekl bych, že z toho mají radost 😊
  • upraveno 11. prosinec 2018
    Jednodušší lid holt uspokojí jednoduché věci. A pak se divíme že lidi volí Zemana a Babiše..tyhle bych tipoval na SPD.
    Post edited by Screepy on
  • Takže dalsi derby ve Varech má zas novy náboj. A o hokej pujde až na druhý koleji. Tohle si naši ultras jen tak nenechají líbit.  :s  Poldici budou mít asi dost práce. 👮💂
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Popisek z fb:
    Západočeské Derby. Vary tratí na úkor Plzně pár bezcenných hadrů + to nejcennější (megafon).
    A case of theft, robbery or/and criminal damage. Inform the police.
  • @Screepy - to bych zrovna na nikoho politicky neházel. Tyhle paka ze Zplzne můžou být příznivci čehokoliv - od leva do prava. 😠
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters