HCE Fórum

1169170172174175632

Komentáře

  • upraveno 1. duben 2019
    @pOne počkej, jak bude skákat fotr, až si to přečte! a to ještě neví, že ho žokej chce angažovat coby onu komickou figurku! :3 
    Post edited by kafka_jr on
  • Obrovská gratulace Sokolovu B) . A teď vzhůru na Žihadla, respektive na Moravské Budějovice :)
  • Dobrej hokej. Dobra bitva!
  • Bohužel při děkovačce hostí bylo použito pyro a došlo k rozmíšce s pořadatelskou službou. Což se nelíbilo Jiřímu Vašíčkovi a Alešovi Půlpánovi, kteří přeskočili mantinel a chtěli osobně pomoci svým fanouškům. Za mantinel se tak vydal i jeden z hlavních rozhodčích, aby je uklidnil.

    :D škoda že  jsem dneska nemohl..
  • Že byl vždycky Vašíček  kokot ,to jsem věděl ,ale takovej,to mě dostal. Gratulace do . Sokolova.
  • Gratulace Sokolovu.
  • @Bongito @Viking67_ To je tak absurdní, že bych si skoro myslel, že se jedná o aprílový žert =)
  • Říkal mi kamarád co je dost blízce spjat se sokolovskym hokejem ze Sokolov už má 1.ligu jasnou ze MB to prodali Znojmu...a ze to musí projít nejdřív 2.ligou aby se dostali do 1. takže jsem to pochopil tak ze buď to Sokolovu MB pustí nebo i když prehrajou Sokolov tak postoupit nebudou chtít a automaticky postoupí Sokolov
  • upraveno 1. duben 2019
    @FeryBo Hráči MB jsou momentálně v takové euforii, že nevidím jako reálné, aby cokoliv úmyslně pustili.
    Post edited by Vosa1 on
  • FeryBo: Tak prvoligova licence ma vyssi cenu nez druholigova...... Ale je to kazdopadne zajimava situace s tema Moravskyma Budejovicema.
  • Kdy se to finále hraje?Ja jen kvuli tomu,jak budu mit v práci.Kdyby rani,tak bych urcite jel Baník podpořit svym jemným hlaskem :) .
  • @kanis - 1. finále se hraje v pátek v Sokolově. A pak obden venku doma na čtyři vítězný. Tak si to můžeš spočítat, kdy se bude hrát v Sokolově. B)
    Já tam včera byl a zas bych tomu Vašíčkovi nevyčítal, že šel bránit vlastní fanoušky, který asi dostávali naloženo nejdřív pepřákem a pak asi silově. Nestál jsem daleko ale i tak jsem to měl přez čtvrt zimáku a ještě přes síť, tak jsem neviděl úplně přesně co se to dělo v kotli hostů. Že chtěli Vrchlabáci použít na pozápasový děkovačce pyro, je asi velká kokotina. Ale po zkušenestoch s pořadatelema v Sokolově, které jsem udělal v tom vzájemným zápase v prosinci si myslím, že se ty chovali zas jako banda neurotickej hovad, který jen čekaj aby si mohli na hostujících fans léčit svoje zamindrákovaný ego. :s
  • Jinak vidět rozhodčí včetně hlavních jak stojej  za mantinelama na spodku tribuny a držej hodně nasranýho Vašíčka s dalším hráčem Vrchlabí v cestě aby zbili domácí pořadatele, je docela slušnej zážitek. =)
  • upraveno 2. duben 2019
    @kanis- Tady máš přesný jízdí řád jak budou doma hrát - http://www.hcsokolov.cz/.

    Post edited by Skopec on
  • Harkabus podepsal v Jihlavě 1+1, Osmik končí
  • Navrhuji @Skopec ovi odečíst 50 bodů v tipovacce. Nechť si dozná sám, co včera provedl 😁
  • Diky moc chlapi.V utery bych to videl se tam ject podivat.
  • upraveno 2. duben 2019
    Tak bych řekl, že letošní baráž je ztracená (nevěřím, že se prvoligisté zvednou) a týmy, které celý rok nic nehráli ELH obhájí, škoda no... :/
    Post edited by three7 on
  • Je pravda, ze se to tak vypada, ale prvni tri kola v barazi nikdy nic neznamenaj. Moc brzo na hodnoceni.  Kazdopadne Pardubice docela nakladaj..
  • Taky bych baráž zatím moc nehodnotil, respektive nikoho neodepisoval. Vzpomeňme si na loňskou Jihlavu a její vstup do soutěže (byť ne tak skvostný jako letošní Pardubický úvod). Koneckonců i my jsme loni z prvních tří zápasů získali, obdobně letos jako ČB, pouhé dva body.
  • Tady je dohra tý potyčky z pondělka na sokolovským zimáku : http://www.hcsokolov.cz/clanek/1330-zprava-pred-superfinale/. Já jsem psal, že ta bezp. agentura jsou vypatlaný hovada, který jen čekaj až budou moct akorát někoho zmlátit a proto jsem se ani nedivil tomu Vašíčkovi,kterej to měl z první ruky přez plexisklo, že šel pomoct vlastním fanouškům . B)

  • Tak muj nazor treba na PCE je takovej,ze spatnej mansaft nemaj,a hokej az tak špatném nehráli.Jasně jejich vysledky říkali něco jinýho.Byl jsem tady ve Varech na nich na obou zápasech v ZČ,a nehráli vubec špatně v obou případech.To ze prohrávali bylo většinou o gól,o dva.Ted v ty barazi jasné donmnujou,a udrží se.Ačkoliv je teda nemam nikterak v lásce,tak se s nima budeme vidat i v pristi sezóně.U CV si tak jistej nejsem,tam jestli to udrží,to bude vo kozy.
  • Aby nebylo tipovaček málo, doplněno i finále 2. ligy!
  • to je tak, když maj politici něco dělat ... vivat pokrastinace! ;)
  • No v úterý se do Sokolova asi pojedu podívat,jak to tam hrajou.
  • jen na okraj - na tipsportu právě začíná přenos z budějic ...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters