HCE Fórum

1679680682684685700

Komentáře

  • Reunanen je OK, ale s Jaksem to není jiny. Teda až na to ze má jen 2 body. Takže musí přidat a pomoc týmu, ale porad tam vidím prostor. Defenzivu mít dobrou nebude a kvůli ni jsme ho nebrali. Jinak mi přijde, že ten Daloguv gól byl i trochu toho útočníka co šel v klidu střídat a Daloga je super bruslař a když ho necháš rozjet, nenabereš, tak ho nechytneš. Takže bych řekl, že chyba všech tří. 
    Jinak výkony zatím jako loni… 
  • Za mě Reunanen je také ofenzivní bek, takže vlastně místo Jakse, který se věřím probere. Moc nechápu naše přesilovky, nevím, jakým stylem se mají hrát? Vyzkoumal jste je někdo?

    Když se podívám na tabulku, jsou to tři body na 6.misto = velký úspěch a dva body na 14. Místo = průser. Celá tabulka je strašně moc vyrovnaná, kromě momentálně Litvínova, který je odskoceny. Hodně mužstev hraje nevyrovnane, nejenom naše. Zajímavý je, že v první desítce bodování máme jako jediný tým 3 hráče.
  • Přesilovky hrajeme tak, že máme čtvrtou nejlepší přesilovku v lize :D
  • Xaxxz: prosim? :D po tom, co jsem vcera videl, mi to prijde naprosto neuveritelny :D :D
  • Taky se divím, ale čísla nelžou :D
  • Problém přesilovek je v první formaci, i když i ony dávají goly z těch přesilovek. 
    Jaks, Reunanen + Cichař, Černoch, Beránek. Hrajou 2 styly. 

    1. na modrý oba obránci 1 před branou (beránek)
    2. Jaks na modrý reunanen + černoch na stranách a cihař a beránek na slotu

    Problém této formace je zavezení puku do útočného pásma + problém když soupeř forčekuje. 
    Je to stejný problém jako v minulé sezony, když se tam hrálo Kanga, Prochazka, Rachunek a Griger. Nadruhou stranu goly tam aspon padají. Není to nejlepší velké rezervy zatím. 
  • No já to asi raději zítra sledovat nebudu, páč ani nějak moc nechci vidět, jak dostáváme na Kladně na prdel.
  • Nečekal bych to tak černě, Kladno taky nehraje bůhvíjak…zítra tam vyhrajeme
  • Já to beru i z toho pohledu, že jsme s nimi měli co dělat i když byli 18 bodů za náma poslední.
    To jak hrálo Kladno se Spartou a s Třincem, mě úplně tak klidným nenechává 😂 Ono přeci jen se soupeřem roste chuť, to je jasný. No uvidíme.
  • Ještě jeden poznatek…přijde mi, že ten tým oproti loňsku spolu víc drží. Z gólů vždycky žije celá střídačka, hráči tam po sobě skáčou jak kdyby hráli finále…tohle je dobrý znamení
  • nevite kdy bx mel prijit ten kanadan co tu nekdo posílal?
  • Myslíš toho Američana? To byla spíš spekulace na oživení, snad si nemyslíš, že někoho přivedeme během roku :D
  • Taky si nemyslim,ze by v blizke dobe mel prijit nekdo novej.Maximalne za par kol zacne obdobi trejdu hracu,kterym se nedari…je fakt ze jich je zatim dost v ostatnich tymech😀
    Zase na druhou stranu kdy naposled Vary s nekym primo menily hrace 😀🤔
  • Nějaký jména se sice řeší, ale nevím, jestli na to jsou peníze, a jestli je opravdu chuť s tím týmem něco dělat. Takže se necháme překvapit. Každopádně Kladno bude těžkej oříšek. Na druhou stranu zatím doma šlapou, taky by si mohli vybrat blbej den a my bysme mohli něco urvat, protože udělat 1 bod nám teď moc nepomůže...
  • Ilomaki 3. lajna!!
  • Doufám, že už to dneska bude "Ve Varu" a ne " Pod mrazem"
  • Ty nás melou slušně…no a teď přijde naše skvělá 2 třetina kde dostaneme další 2-3 fíky a můžeme jet domu s pocitem že jsme to aspon zkusili 😂😂
  • Feryho: Oni nás melou? Za me je to teda vyrovnaný, možná jsme měli i trochu víc ze hry. Presilovka v podání druhy lajny byla OK, jen tomu chyběl gól. Hratelny to je
  • Jsme chvilkama lepší, ale když nevyužíváme šance, tak to je těžký
  • Souhlasím vyrovnané utkání. Využití přesilovku trochu se štěstím. Naše druhá lajna na přesilovce s Ilomaki poměrně dost nebezpečná. 
  • Stale hratelne, jakykoliv bodovy zisk na Kladne by byl super
  • Ilomaki po zranění vypadá dost dominantně. Dneska velice silní na puku.
  • Děláme z Lukeše repre golmana? 🙈
  • Ilomaki dneska dobrej, vhazování snad neprohrál
  • Nehrají vůbec špatně, lepší pohyb, zámek, i dost střeleb, ale ta koncovka vázne. Nevím jestli tam byla fakt nějaká obrovská šance. Herně hrajou dobře, tak snad to tam spadne. Lukeš je zatím fest trefován. 
  • @FeryBo jako z kazdeho druheho podprumerneho golmana, bohuzel
  • Vyhrali jsme druhou tretinu!! Ja tam posun vidim! 😀 Snad nam kluci privezou 3 body
  • Konecne Salsten🙏🙏
  • Já toho Smoleňáka nikdy neměl rád.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters